głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznacz
Miłość nie zna żadnych granic.... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Miłość nie zna żadnych granic. Może przyjść do Ciebie w najmniej spodziewanym momencie. Może się skończyć, a potem wybuchnąć z podwójną siłą. Jeśli ktoś jest Ci przeznaczony, to prędzej czy później pojawi się na Twojej drodze. A nawet jeśli Wasz związek nie od razu się uda, nie oznacza to wcale, że nie jesteście dla siebie stworzeni. Prawdziwa miłość zawsze wraca, bez względu na to, co się dzieje. Może po prostu trzeba odczekać trochę czasu, dojrzeć do niej.

Nie raz nie dwa ale za każdym... teksty

damulki.pl dodano: 29 lipca 2015

Nie raz, nie dwa, ale za każdym razem, kiedy szukałam szczęścia wybierałam zło. To był taki mój prywatny paradoks istnienia, bo i ja sama byłam paradoksem, które stworzyło życie. Ale wciąż szukam krętej drogi, możliwości wyjścia z tego bagna. Chyba nie mam sił, aby tak brnąć w to dalej. Duszę się tym. Chciałabym kiedyś odpocząć od tego syfu, ale czy mam szansę jeszcze przeżyć coś zakazanego?

“Jak minął dzień? Nie pytam I... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

“Jak minął dzień? Nie pytam I tak widzimy się rzadko To już chyba rok Odkąd na Ciebie nie patrzę Raczej nie podajemy sobie rąk Raczej nie pokazujemy palcem Raczej mało obchodzimy się nawzajem” — Happysad

Mam czasami wrażenie że każda... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Mam czasami wrażenie, że każda kobieta na świecie przynajmniej raz w życiu usłyszała, że mężczyzna bardzo ją szanuje oraz darzy ciepłymi uczuciami, ale niestety jej nie kocha. Wtedy rzeczywiście z tym światem dzieje się coś dziwnego. Taki świat przewraca się do góry nogami. Drzewa szarzeją. Powietrze robi się nie do zniesienia. Kolory blakną. I nie ma po co żyć. I nie wiadomo, co robić. - K. Grochola "Nigdy w życiu"

Dziś kobiety nie kochają tych... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Dziś kobiety nie kochają tych facetów, którzy reprezentują sobą miłość, szczerość czy wierność. Dziś większym zainteresowaniem cieszą się ci, którzy traktują je jak nic niewarte szmaty, zdradzają je, łamią im psychiki, serca i szczęki. I niech mi ktoś powie, że dobrym być warto.

“Jesteś tym do którego mimo... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

“Jesteś tym, do którego, mimo wszystko, sentyment zostanie na zawsze.”

Cytując Hamleta akt piąty scenę... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Cytując Hamleta, akt piąty, scenę pierwszą, wers 425: NIE.

Życzę Wam zdrowia a resztę... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Życzę Wam zdrowia, a resztę kombinujcie...

Pamiętam jak mówiłeś jeszcze raz... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Pamiętam jak mówiłeś jeszcze raz i nie wybaczę Mój charakter jest bardzo ciężki.Potrafię się w kilka sekund zezłościć,rozpłakać się z błahego powodu albo popsuć komuś dzień,bo mój nie jest okej. Każdą rzecz biorę do siebie i dogryzam,kiedy mogę. Nie jestem idealna,nigdy nie byłam i nie będę.W końcu się z tym pogodziłam.

Ci którzy znają sztorm umierają... teksty

damulki.pl dodano: 24 lipca 2015

Ci, którzy znają sztorm, umierają z nudów, gdy panuje wokół spokój.

Trzeba wyluzować bo to przecież... teksty

damulki.pl dodano: 23 lipca 2015

Trzeba wyluzować, bo to przecież tylko miliony nic nie znaczących słów.

“ Media lansują przekonanie że... teksty

damulki.pl dodano: 21 lipca 2015

“ Media lansują przekonanie, że prawdziwy przyjaciel ma zawsze dla nas czas, że kiedy tylko zechcemy rzuci dla nas wszystko i przybiegnie pogadać. A to nie jest prawda, bo nasz przyjaciel ma też swoje życie, czyli obowiązki i plany, które nas nie uwzględniają. I nie możemy się za to obrażać. Przyjaźń to coś więcej niż ciągłe bycie razem. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV