głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
damulki.pl A najgorsza jest świadomość że mogło się nam udać. Bo tylko ja mam prawo o nim przeklinać i posyłać do diabłów. Tylko ja mam prawo wyć w poduszkę zagryzać do kr

damulki.pl

damulki.pl.moblo.pl
A najgorsza jest świadomość że mogło się nam udać.
A najgorsza jest świadomość  że... teksty

damulki.pl dodano: 7 lipca 2014

A najgorsza jest świadomość, że mogło się nam udać.

Bo tylko ja mam prawo o nim... teksty

damulki.pl dodano: 7 lipca 2014

Bo tylko ja mam prawo o nim przeklinać i posyłać do diabłów. Tylko ja mam prawo wyć w poduszkę, zagryzać do krwi wargi, bo znowu odjebał jakąś chorą akcję. Mogę z nim zrywać i schodzić się kilka razy w tygodniu i nic ci do tego. Mam wykupiony monopol na tego pana. I zapamiętaj jedno... Nawet gdy nazywam go skurwielem nigdy nie kochałam nikogo bardziej.

Niech tak zostanie. Nie jesteś dla mnie teksty

damulki.pl dodano: 7 lipca 2014

Niech tak zostanie. Nie jesteś dla mnie

Razem ciężko  osobno jeszcze gorzej. teksty

damulki.pl dodano: 7 lipca 2014

Razem ciężko, osobno jeszcze gorzej.

Trochę się zdenerwowałam  a... teksty

damulki.pl dodano: 7 lipca 2014

Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze jest mi smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam kogoś za wysoko.

I z tego wszystkiego zostały tylko... teksty

damulki.pl dodano: 4 lipca 2014

I z tego wszystkiego zostały tylko chwilowe spojrzenia.

Byłam tą dziewczyną   która nie... teksty

damulki.pl dodano: 4 lipca 2014

Byłam tą dziewczyną , która nie odzywała się następnego dnia po miłym wieczorze . Przesiadywałam z kumplami i urządzaliśmy sobie zawody w piciu na czas . Paliłam papierosa za papierosem i potrafiłam biegać nago z przyjaciółką po polu , krzycząc , że jestem szczęśliwa , a życie jest piękne . Wracałam chwiejnym krokiem nad ranem do domu , odsypiałam kilka godzin , a potem znowu ruszałam na miasto . Wiele widziałam , poznałam kilka osób , które według Ciebie są marginesem społecznym , a ja spędzałam z nimi zajebiste chwile . Wiem jak to jest upadać , dostawać po ryju i nie pamiętać co robiłam w nocy . Wiem jak to jest kiedy życie wymyka się spod kontroli i robisz rzeczy , których potem żałujesz . Fakt , zmieniłam się , mam teraz kogoś dla kogo warto ogarnąć tyłek , ale tamta ja zawsze będzie tą , którą wspominam z uśmiechem i do , której mimo wszystko będę wracać , nawet jeśli tylko wspomnieniami .

Spotykacie się . Gadacie o wszystkim... teksty

damulki.pl dodano: 4 lipca 2014

Spotykacie się . Gadacie o wszystkim . Lubisz , gdy jest blisko . Coraz częściej przyłapujesz się na patrzeniu w Jego oczy . Kiedy ktoś pyta co Was łączy , zarówno Ty , jak i On , odpowiadacie , że jesteście kumplami . Może nawet przyjaciółmi . Jest miło , dopóki nie uświadomisz sobie jednego . Wpadłaś . Pokochałaś Go...

Wiesz czego brakowało mi wtedy... teksty

damulki.pl dodano: 4 lipca 2014

Wiesz czego brakowało mi wtedy najbardziej ?Nawet tych chwilowych rozmów,nie żadnych konkretnych ,wszystkich nawet tych zupełnie bez sensu.Brakowało mi twojego uśmiechu,tekstów .Brakowało mi tego łobuzerskiego uśmiechu tego magicznego blasku w oczkach.Brakowało mi Ciebie wiesz ?

  Wyobraź sobie taką scenę :... teksty

damulki.pl dodano: 4 lipca 2014

# Wyobraź sobie taką scenę : siedzisz w bujanym fotelu na białym ganku małego domku na wsi. Mija 50 rocznica ślubu z siedzącym po Twojej lewej stronie mężczyzną. Dookoła biegają wnuki, dzieci przygotowują obiad, a Wy po prostu siedzicie i trzymacie się za ręce. A teraz zdaj sobie sprawę, że przy fragmencie o mężu, Ty pomyślałaś o Nim. Teraz się uśmiechasz i rozumiesz, że nie jest Ci obojętny.

Myślałam o nas  i o tym co jest... teksty

damulki.pl dodano: 4 lipca 2014

Myślałam o nas, i o tym co jest między nami o tym czy jest coś, czy to tylko gra uczuciami.

' W poszukiwaniu szczęścia!... teksty

damulki.pl dodano: 4 lipca 2014

' W poszukiwaniu szczęścia! Przemierzamy cały świat, Przemierzamy wszechświat (...) ' ~K2 ft. Buka

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV