głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
czy_to_ma_sens nie była znaną osobistością w szkole. nie latała po korytarzu jak po wybiegu wskawiwała w baggy luźną bluzkę i miała wyjebane na wszystkich. dlaczego ? bo ta sz

czy_to_ma_sens

czy_to_ma_sens.moblo.pl
nie była znaną osobistością w szkole. nie latała po korytarzu jak po wybiegu wskawiwała w baggy luźną bluzkę i miała wyjebane na wszystkich. dlaczego ? bo ta szkoła
nie była znaną osobistością w... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

nie była znaną osobistością w szkole. nie latała po korytarzu, jak po wybiegu, wskawiwała w baggy , luźną bluzkę i miała wyjebane na wszystkich. dlaczego ? bo ta szkoła była krótkim epizodem w jej życiu. to zaledwie cztery lata , które musi przetrwać. za jej murami jest cały sens jej życia - rodzina , przyjaciele i miłość. to się liczy

 Miłość nie pyta o nic  bo kiedy... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

"Miłość nie pyta o nic, bo kiedy zaczynamy się nad nią zastanawiać, ogarnia nas przerażenie, niewypowiedziany lęk, którego nie sposób nazwać słowami. Może jest to obawa bycia wzgardzonym, odrzuconym, obawa, że pryśnie czar? Może wydaje się to śmieszne, ale właśnie tak się dzieje. Dlatego nie należy stawiać pytań, lecz działać. (...) Trzeba wystawić się na ryzyko."

 Oczekiwanie. Pierwsza lekcja... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

"Oczekiwanie. Pierwsza lekcja miłości, jakiej się nauczyłam. Dzień dłuży się w nieskończoność, snujemy tysiące planów, prowadzimy sami ze sobą wymyślne dialogi, przyrzekamy się zmienić - i trwamy w niepokoju aż do nadejścia osoby, którą kochamy. A kiedy jest wreszcie obok, to brak nam słów. Bowiem długie godziny oczekiwania wywołują napięcie, napięcie przekształca się w lęk, a lęk sprawia, że wstydzimy się okazać własne uczucia."

Przytulałeś mnie tak czule.... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

Przytulałeś mnie tak czule. Mówiłeś, że mnie kochasz. Łaskotałeś. Układałeś nieogarnięte kosmyki włosów. Byłeś taki delikatny. Dbałeś o mnie, chroniłeś. Muszę przyznać - umiesz udawać jak nikt. Boli, że to była tylko zabawa, sposób na zabicie nudy. Boli cholernie.

Przecież wiedziałeś jak trudno... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

Przecież wiedziałeś jak trudno zdobyć moje zaufanie, a mimo to starałeś się. W końcu się w Tobie zakochałam, zaufałam. A teraz wszystko co osiągnąłeś burzysz bezceremonialnie w jednym momencie. Czasem mam wrażenie, że to wszystko było po to, bym cierpiała jeszcze bardziej.

Trzeba umieć zauważyć  kiedy... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

Trzeba umieć zauważyć, kiedy jakiś etap życia dobiega końca. Zakończyć cykl, zatrzasnąć drzwi, zamknąć rozdział – nieważne, jak to nazwiemy, ważne, żeby zostawić za sobą to, co już minęło.

Nienawidzę siebie za to  jak łatwo... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

Nienawidzę siebie za to, jak łatwo przywiązuje się do ludzi...

Teraz  gdy się pozbierałam i znów... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 25 sierpnia 2010

Teraz, gdy się pozbierałam i znów zaczęłam oddychać, dochodzę do wniosku, że nie byłeś mnie wart. Tylko wciąż nie wiem, dlazego Ty zostawiłeś mnie, a nie na odwrót.

Miłośc?  .jeśli kogoś kochasz... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 24 sierpnia 2010

Miłośc? .jeśli kogoś kochasz, puść go wolno... - niech idzie [...] .jeśli wróci jest Twój [!] .jeśli nie to znaczy że nie był wart .Twojej miłości [...]

Nic nie sprawia człowiekowi... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 24 sierpnia 2010

Nic nie sprawia człowiekowi większego bólu niż rozpamiętywanie dawno minionych chwil, zwłaszcza jeśli były to chwile szczęśliwe.

Miałaś kiedyś tak  że jak tylko... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 24 sierpnia 2010

Miałaś kiedyś tak, że jak tylko wejdziesz na gg to nie interesują Cie inne widaomośći . Czekasz na jego zwykłe ' cześć ' ' siema ' lub w ostatteczności tą pieprzoną emotikonke ? Czekasz .. czekasz i chuj . Pewnie o Tobie zapomniał, ale nie przejmuj się i tak powiesz, ze nic się nie stało .. napisałaś, chociaż obiecywałaś że wytrzymasz bez niego . bez jego słodkiego przywitania ... Zmienił status na ' niedostępny ' . szkoda tylko, że nie wie ile Cię to kosztowało, nie ? ale Ty łudzisz się, że może naprawdę nie mógł odpisać . ^^ Miałaś tak kiedyś ? nie ? To bardzo Cię proszę, nie pierdol, że mnie rozumiesz..!!

Przepraszam za to  że tak bardzo... teksty

czy_to_ma_sens dodano: 24 sierpnia 2010

Przepraszam za to, że tak bardzo pragnę twojego uśmiechu, głosu, dotyku. Przepraszam że uwielbiam na Ciebie patrzeć i że śnisz mi się po nocach ! Ale nałogowcy już tak mają !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV