głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 moje serce to cmentarz pogrzebanych nadziei . Tęsknisz wtedy kiedy czujesz że swym krzykiem powyrywałbyś wszystkie drzewa. kiedy czujesz że spojrzeniem mógłbyś

cycus17

cycus17.moblo.pl
moje serce to cmentarz pogrzebanych nadziei .
moje serce  to cmentarz pogrzebanych... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

moje serce , to cmentarz pogrzebanych nadziei .

Tęsknisz wtedy kiedy czujesz że... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

Tęsknisz wtedy, kiedy czujesz, że swym krzykiem powyrywałbyś wszystkie drzewa. kiedy czujesz, że spojrzeniem mógłbyś zgasić słońce. tęsknisz wtedy, kiedy masz ochotę swoje łzy zwinąć w kamienie i rzucać nimi o szyby, by rozpadły się na milion drobnych kawałeczków. tak samo, jak rozpada się twoje serce, kiedy ukochana osoba wsiada do pociągu.♥

 stałam w deszczu jak ostatnia... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` stałam w deszczu jak ostatnia desperatka. nie zważałam na deszcz przez który niemal oślepłam. nie wzruszał mnie fakt, że moje włosy zaraz zaczną się kręcić jak oszalałe z powodu wilgoci. stałam w deszczu, mocząc moje ulubione trampki w kałuży i patrzyłam na Ciebie, pochłaniając Cię wzrokiem. niebo płakało deszczem, a ja zapomniałam o Bożym świecie w tym o istnieniu parasolki, którą złożoną trzymałam w dłoni .

Przecież wiesz … że Ona lubi być... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

Przecież wiesz … że Ona lubi być sobą .

a ona głupia myślała  że... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

a ona głupia myślała , że zadzwoni jak w każdy wieczór i powie 'śpij słodko, królewno' ...

Położyłbyś się ze mną i po... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

Położyłbyś się ze mną i po prostu zapomniał o całym świecie.?

 i gdy jest mi dobrze moja dusza... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` i gdy jest mi dobrze, moja dusza mruczy .

 Tobie przyjacielu mówię dzisiaj... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` Tobie przyjacielu mówię dzisiaj salut, proszę Cię o to, byś ochraniać mnie mógł, proszę o to byś był, by nie brakło Ci sił. Nie dam rady podziękować, chodź bym wiecznie żył.

Kiedyś o mnie zapomnisz. Tak jak... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

Kiedyś o mnie zapomnisz. Tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa, albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wymieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z ciebie jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. I okaże się, że scenarzysta, który to wszystko poskładał w swej malej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelka taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię. Oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni cię po brzegi, od paznokci u stop do końcówek rzęs. Życzę ci tego, wiesz. I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka. Ale nic nie będzie takie samo jak te nasze chwile. Jak nasza samotność we dwójkę, jak nasze bycie razem ale osobno !

Poczuć Jego usta na swoich. Gorące... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

Poczuć Jego usta na swoich. Gorące, delikatne, których dotyku tak pragnę, za którymi tak tęsknię, ale które nie wywołują pożądania.

 Usiadła na zimnej marmurowej... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` Usiadła na zimnej, marmurowej podłodze, włożyła słuchawki do uszu, zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki. Zaczęła czytać wiadomości od niego. Z każdym nowo otwartym sms'em, do jej oczu wracało coraz więcej wspomnień. Przez długie godziny czytała jego kłamstwa, łzy napływały jej do oczu z coraz większą częstotliwością, była zbyt słaba, aby usunąć wspomnienia, którymi dławiła się co dnia. Żyła przeszłością, żyła nim, pomimo tego, że kłamał, pomimo tego, że ją zostawił.

 Idę na papierosa znów by... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` Idę na papierosa znów, by pośród dymu nikotyny utracić wspomnienia. Pierwszą i ostatnią rzecz, która nas łączy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV