głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 Pierwsza zależność jaka powinna zniknąć z tego świata a mianowicie to że zbyt często jesteśmy nikim dla tych którzy są dla nas wszystkim . . . . Zaufanie to od

cycus17

cycus17.moblo.pl
Pierwsza zależność jaka powinna zniknąć z tego świata a mianowicie to że zbyt często jesteśmy nikim dla tych którzy są dla nas wszystkim . . . .
 Pierwsza zależność jaka powinna... teksty

cycus17 dodano: 25 listopada 2010

` Pierwsza zależność jaka powinna zniknąć z tego świata, a mianowicie, to że zbyt często jesteśmy nikim dla tych, którzy są dla nas wszystkim . . . .

 Zaufanie to odwaga  wiernosc to... teksty

cycus17 dodano: 25 listopada 2010

` Zaufanie to odwaga , wiernosc to siła My laczymy oba te ogniwa. Nie znacie więzi , która powstała , nie było Wam dane bo to nasza sprawa.Krew mi sie scina jak u Ciebie widze lzy , pojde za Toba nawet w najgorszy syf.!

 Kiedy mijamy się uparcie... teksty

cycus17 dodano: 25 listopada 2010

` Kiedy mijamy się uparcie spuszczasz wzork , a mnie ogarnia wzgardy dręczący mrok. Gdy krzycze Tobie w twarz to sie odrwacasz i zostawiasz mi swoj cien skreslajac slowo ''my''.

 Pamiętam dzień w którym pierwszy... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` Pamiętam dzień,w którym pierwszy raz do mnie napisałeś.Byłam zaskoczona,ale i szczęśliwa.Nie mogłam uwierzyć,że ktoś taki jak Ty mógłby zainteresować się moją osobą.Ale tak było..Pamiętam naszą pierwszą rozmowę,spotkanie..w końcu nasz pierwszy pocałunek..Pamiętam wszystko choć od naszego ostatniego spotkania minął prawie miesiąc , miesiąc , który odmienił moje życie,który przewrócił je o 180 stopni,który rozpieprzył wszystko co było tak poukładane..Dziś to ja spędzam samotne wieczory, to ja płacze w poduszkę i śpie z pluszakiem nazwanym Twoim imieniem.. zrobiłabym wszystko by móc choć na chwilę utonąć w Twoich ramionach i zatopić swoje usta w Twoich wargach...Nawet nie wiesz jak mi cholernie Ciebie brakuje!

 Dziś w chłodny wieczór schowam... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` Dziś, w chłodny wieczór, schowam się pod Twoją bluzę, a Ty uspokoisz mój oddech. Będę dla Ciebie najważniejsza, niezbędna, niepowtarzalna.

 Czas różowych papierosów i... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` Czas różowych papierosów i pogryzionych długopisów, worków pod oczami i stężenia nikotyny co przekracza stan krytyczny.

 Lubię liczyć. Gwiazdy i serduszka... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` Lubię liczyć. Gwiazdy i serduszka w zeszycie. Na siebie nie lubię. Ale muszę, bo kto inny ogarnąłby ten burdel, jaki we mnie zostawiłeś?

 jesteś pewien że chcesz ze mną... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` jesteś pewien że chcesz ze mną być? wiesz, jestem trudnym przypadkiem z chorobą psychiczną.

'jestem wredna mam nawroty... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

'jestem wredna, mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój ?

 dlaczego kiedy kobieta przechodzi... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` dlaczego kiedy kobieta przechodzi ze śmiechu w histeryczny płacz wszyscy twierdzą, że ma okres? dlaczego nikt nie pomyśli, że tęsknota rozdziera jej wnętrze tak bardzo, że nie jest w stanie tego dłużej ukrywać?

 To że los zetknął nas razem... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` To, że los zetknął nas razem, nie znaczy jeszcze że miał rację.

 pamiętam czasy kiedy zawsze... teksty

cycus17 dodano: 24 listopada 2010

` pamiętam czasy, kiedy zawsze pierwsza łyżka Twojego nowo otwartego jogurtu..była dla mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV