głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 Rzuć wszystko pieprz odległość i chodź mnie przytul. ♥ Pokochał mnie za oczy nie za efekt uzyskany za pomocą cieni i podkręcającej maskary. Pokochał mnie za wł

cycus17

cycus17.moblo.pl
Rzuć wszystko pieprz odległość i chodź mnie przytul. ♥
 Rzuć wszystko pieprz odległość... teksty

cycus17 dodano: 18 luty 2011

` Rzuć wszystko, pieprz odległość i chodź mnie przytul. ♥

Pokochał mnie za oczy nie za efekt... teksty

cycus17 dodano: 17 luty 2011

Pokochał mnie za oczy, nie za efekt uzyskany za pomocą cieni i podkręcającej maskary. Pokochał mnie za włosy, te poranne niesforne kosmyki, nie rezultat długiej walki z suszarką, prostownicą i lakierem do włosów. Pokochał mnie w tym wygodnym, rozciągniętym dresie, w którym w niedzielę wcinam czekoladowe lody przed telewizorem. Pokochał mnie za wredne docinki, a nie za wszystkie teksty przygotowane w celu jak najlepszego zaprezentowania się. Pokochał mnie taką jaka jestem, dlatego wiem, że już na zawsze.

beztrosko patrzę na Ciebie  jak... teksty

cycus17 dodano: 17 luty 2011

beztrosko patrzę na Ciebie , jak kilkuletnie dziecko zapoatrzone w obrazek , napawam się Twoim widokiem , a podświadomość tylko mi cicho uświadamia , że tak naprawdę nigdy nie będziesz mój . wybacz moje irracjonalne łzy , które stają mi w oczach na Twój widok. świadomośc,że jestes tak blisko , a jednak tak daleko nie daje za wygraną

Pora była późna. Napisał:... teksty

cycus17 dodano: 17 luty 2011

Pora była późna. Napisał: Kochanie, musimy się zobaczyć. To pilne. Czekam na dole :*. Nie zastanawiając się chwili dłużej, zeszła w różowej piżamie w miejscu, gdzie on już czekał. Co się stało?- zapytała. Odpowiedział: Nic. Tylko nie widziałem Cię już jakieś pięć godzin, i się stęskniłem. - Ty wariacie.

Chciałabym faceta który widząc... teksty

cycus17 dodano: 17 luty 2011

Chciałabym faceta, który widząc mnie pijaną zaniósłby mnie na rękach do domu, zamiast robić awantury o to, jak mogłam się tak spić. I wreszcie chciałabym faceta, któremu nie przeszkadzałaby moja cholerna nieśmiałość i ciągle zmiany humorów...

Czasem po prostu chciałabym się do... teksty

cycus17 dodano: 17 luty 2011

Czasem po prostu chciałabym się do Ciebie przytulić, bez żadnego konkretnego powodu. Pójść do parku, gdzie w promieniach słońca mienią się różnymi kolorami jesienne liście. Usiąść pod drzewem, patrzeć w niebo. Powiedzieć coś, cokolwiek, bo wiem, że mogę ro...zmawiać z Tobą o wszystkim. Spojrzeć w Twe oczy... Gładzić dłoń. Dotykać Twej twarzy. Ust . Pocałować. Poczuć się jak mała dziewczynka, bezbronna, bezpieczna w Twych objęciach. Chciałabym zapomnieć o tym, co było. Żyć chwilą obecną. Pragnę usnąć wtulona w Ciebie. Obudzić się kiedyś słysząc z Twych ust moje imię. Czuć, że jestem Ci potrzebna, wiedzieć, że jedyna. Chcę się z Tobą drażnić, pokłócić... Tylko po to, by później się czule pogodzić... I tęsknić wiedząc, że i Ty tęsknisz..

u mnie wszystko jak dawniej tylko... teksty

cycus17 dodano: 16 luty 2011

u mnie wszystko jak dawniej, tylko jeden samobójca więcej...

jestem pustą idiotka cholerną... teksty

cycus17 dodano: 15 luty 2011

jestem pustą idiotka, cholerną kretynką ! wciąż czekam i mam nadzieję, a wszystko przez to że jestem tak kurewsko głupia że za szybko się zakochuje, za bardzo mi zależy, a jak jest tak niesamowicie dobrze to zamiast cieszyć się jeszcze choć tymi chwilkami szczęścia ja pierdole że jest za dobrze i zaraz się skończyć kurwa !

Odpuściła go sobie ale po pewnym... teksty

cycus17 dodano: 15 luty 2011

Odpuściła go sobie, ale po pewnym czasie uświadomiała sobie, że nie może o nim zapomnieć i siedzi w jej małym, zranionym serduszku taka mała iskierka - iskierka nadziei .

  Pisałaś tą piosenkę z myślą... teksty

cycus17 dodano: 15 luty 2011

`- Pisałaś tą piosenkę z myślą o kimś ? Niee, chociaż Tak... Napisałam ją z myślą o Tobie. < 3 `

 Bo gdyby nie TY nie były by takie... teksty

cycus17 dodano: 15 luty 2011

` Bo gdyby nie TY nie były by takie piękne sny..

 przytulił się do niej tylko raz... teksty

cycus17 dodano: 15 luty 2011

` przytulił się do niej tylko raz, a ona zakochała się w tym uścisku..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV