głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 Chcę najebać się w środku tygodnia mieć sylwestra w sierpniu wychodzić na balety o 7 rano a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu ferie w

cycus17

cycus17.moblo.pl
Chcę najebać się w środku tygodnia mieć sylwestra w sierpniu wychodzić na balety o 7 rano a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu ferie w maj
Chcę najebać się w środku... teksty

cycus17 dodano: 21 marca 2011

Chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu, wychodzić na balety o 7 rano, a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

przepraszam tych co powinnam. za to... teksty

cycus17 dodano: 21 marca 2011

przepraszam tych, co powinnam. za to, że jestem taka trudna. za niewypowiedziane myśli. za zbyt skomplikowane słowa. że mówię ' odejdź ' myśląc ' zostań ' Za chwile milczenia i brak znaków życia. Za to, że zamykam się w sobie, gdy tego nie chcę. Za to, że czasem nie potrafię spojrzeć Ci w oczy. Za to, że nie chcę, nie umiem i nie zamierzam się zmieniać.

 Słońce wstaje za oknami mgła. W... teksty

cycus17 dodano: 21 marca 2011

` Słońce wstaje, za oknami mgła. W jednym miejscu tylko Ty i ja !. :) ♥

a jeśli dla Ciebie coś znacze... teksty

cycus17 dodano: 20 marca 2011

a jeśli dla Ciebie coś znacze, okaż to choćby najmniejszym gestem. ♥

Pamiętaj także o tym że kochałam... teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

Pamiętaj także o tym, że kochałam, i że to miłość skazała mnie na śmierć.

ogólnie jest zajebiście  tylko w... teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

ogólnie jest zajebiście , tylko w szczegółach tkwi beznadzieja .

nienawidzę  gdy ktoś mówi  że... teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

nienawidzę , gdy ktoś mówi , że życie jest piękne . po prostu cholernie mu zazdroszczę , że jest w stanie powiedzieć coś takiego , że ma ku temu powody .

uzależniasz  wiesz ? teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

uzależniasz , wiesz ?

ona siedziała nieruchomo wpatrzona w... teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

ona siedziała nieruchomo wpatrzona w jego brązowe oczy. nie chciała nic mówić, wiedziała, że teraz potrzebna jest im chwila ciszy. siedzieli więc tak w milczeniu zdając sobie sprawę z tego, że gdyby nie mieli siebie, nie mieliby nic

Pachniesz perfumem  męskim.... teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

Pachniesz perfumem - męskim. Męskością: niezwykłą siłą i bezradnością. Pachniesz wolnością - wolną miłością i drogim winem, ławeczką pod kinem, bo na to kino już nie masz pieniędzy. Pachniesz nałogiem. Czekoladą. Bogiem. Namiętnym pocałunkiem, nielegalnym trunkiem, perfekcyjnie skręconą marihuaną z haszem, deszczem dudniącym w blaszane poddasze, trampkami z conversu i ucieczką z domu, o której lepiej nie mówić. Nikomu. Papierosem w ustach, ponętnymi ustami. Łąką. Kobietą. Niczyimi kobietami. Poezją, podnieceniem, oddechem, nagością? Pachniesz wolnością - wolną miłością.

w dniu ich rocznicy chłopak... teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

w dniu ich rocznicy chłopak zasłonił swojej miłości oczy i prowadził ją do swojego pokoju. te trzy lata minęły niewiarygodnie szybko. ich związek był dojrzały i prawdziwy – już od pierwszych dni. nie interesowali się niczym poza tworzeniem swojego szczęścia. byli sobie nawzajem idealnym dopełnieniem. kiedy zabrał ręce, odsłaniając jej oczy, dziewczyna ujrzała tysiąc dziewięćdziesiąt pięć małych, zapalonych świeczek we wszystkich kolorach tęczy. – tyle dni jesteśmy razem. spójrz na te wszystkie promyki. zobacz, ile ciepła dają. właśnie taka jest moja miłość do Ciebie. kocham Cię. – powiedział sprawiając, że na jej policzkach pojawiły się kryształowe krople, w których odbijała się cała paleta barw.

 Kochanie...  Tak?  zatrzymała... teksty

cycus17 dodano: 19 marca 2011

- Kochanie... - Tak? - zatrzymała się i odwróciła. - Nic takiego- odpowiedział- Chciałem tylko jeszcze raz na Ciebie spojrzeć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV