głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cycus17 Nie złamałeś mi serca bo ono tak naprawdę nigdy nie było całe. A moje szczęście było tak małe za dużo mi nie odebrałeś. tak to ja jestem tym gorszym dzieckiem k

cycus17

cycus17.moblo.pl
Nie złamałeś mi serca bo ono tak naprawdę nigdy nie było całe. A moje szczęście było tak małe za dużo mi nie odebrałeś.
Nie złamałeś mi serca bo ono tak... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

Nie złamałeś mi serca bo ono tak naprawdę nigdy nie było całe. A moje szczęście było tak małe, za dużo mi nie odebrałeś.

tak  to ja jestem tym gorszym... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

tak, to ja jestem tym gorszym dzieckiem które wychowało się na rapie. to ja jestem tym szczeniakiem który biegał z chłopakami po osiedlu. to ja jestem tą która przesiaduje na ławkach i przystankach pijąc i drąc się wniebogłosy. to ja jestem tą która pyskuje do takiego stopnia , że kiedyś za to zgarnie. to ja jestem tą wredną i chłodną panną, do której dotrzeć potrafi tylko kilka osób. to ja gram ludziom na nerwach i mam z tego niezłe śmiechy. to ja chodzę ubrana na szeroko i w dupie mam opinie innych. to ja komentuję głośno, gdy coś mi się nie podoba. tak, to ja - ta zła i niedobra , której nie warto poznawać.

Chcę najebać się w środku... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

Chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu, wychodzić na balety o 7 rano, a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

  Kocham Cię .. Kocham Cię... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

- Kocham Cię .. Kocham Cię , słyszysz ?! Zdejmij w końcu te słuchawki ! - Nie mam słuchawek , mam wyjebane.. ;D ;P

Siedziałam na łóżku z laptopem... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

Siedziałam na łóżku z laptopem , Jogobellą truskawkowo-bananową , pisząc ze znajomymi na gadu dostałam wiadomość od nieznanego numeru ` Odpierdol się suko od mojego chłopka ! ` nie wiedząc o co chodzi odpisałam z kim mam przyjemność , kierowałam palec już na ` enter ` ale do pokoju wbiegł on . – Co Ty tutaj robisz taki zmachany ?! –Bo.. Bo ten idiota – mój brat dał tej lasce , o której Ci mówiłem Twój numer gadu i dopiero co z niego to wyciągnąłem i przybiegłem Tobie powiedzieć. – Siadaj , zaraz coś Ci przyniosę do picia , już zdążyła do mnie napisać , ale nie martw się , nie przejęłam się tym. – Kocham Cię..

szłam przez osiedle z kumpelą i Jej... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

szłam przez osiedle z kumpelą i Jej znajomymi. nigdy ich nie lubiłeś. śmiejąc się i żartując nagle zauważyłam jak idziesz z kumplami - jak zwykle sporą ekipą. zatrzymaliście się, Ty wyrzuciłeś fajke, rozcierając ją nogą na asfalcie. spojrzałeś wrogo na kolesi koło mnie. 'miałaś być w domu' - burknąłeś. ' może najpierw cześć kochanie' - podeszłam , całując Cię. miałeś wredną minę, byłeś zły , że szłam z tamtymi. objąłeś mnie w pasie, wkładając rękę do tylnej kieszeni baggyów, pytając : ' idziesz z Nami ?'. po spojrzeniach chłopaków widziałam , że jednak powinnam pójść. ' pewnie ' - odparłam, żegnając się z tamtymi. lubiłam , gdy dawałeś innym do zrozumienia , że jestem tylko Twoja.

kiedyś przyjdzie taki dzień   że... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

kiedyś przyjdzie taki dzień , że siądę na chodniku tak zupełnie bezproblemowo i będę miała wyjebane dosłownie na wszystko .

nie  nie jestem jakąś zabawką... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

nie, nie jestem jakąś zabawką, która ma na czole napisane " używać w czasie nudy ".

 Kocham Cie  ogarnij to w końcu. teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

`Kocham Cie, ogarnij to w końcu.

 Twój uśmiech  wplątany w moje... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

`Twój uśmiech, wplątany w moje myśli. < 3

Bo najlepiej jest upić się tanim... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

Bo najlepiej jest upić się tanim winem, śmiejąc się ze swoich problemów.

  Ej. mogę się tobą sztachnąć?... teksty

cycus17 dodano: 26 kwietnia 2011

` Ej. mogę się tobą sztachnąć? :D ;*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV