głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cukierowaa Ona twarda dziewczyna licząca zaledwie kilkanaście lat dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótkim czasie dziś nie umiała płakała za nim jak małe dziecko

cukierowaa

cukierowaa.moblo.pl
Ona twarda dziewczyna licząca zaledwie kilkanaście lat dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótkim czasie dziś nie umiała płakała za nim jak małe dziecko z u
Ona twarda dziewczyna licząca... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

Ona twarda dziewczyna licząca zaledwie kilkanaście lat, dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótkim czasie, dziś nie umiała, płakała za nim jak małe dziecko z ukochanym pluszowym misiem.

I o to właśnie chodzi z tymi... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

I o to właśnie chodzi z tymi mężczyznami - musisz mieć ciarki na plecach, kiedy On jest blisko, gdy na Ciebie patrzy i Cię dotyka. Jestem z Nim prawie 24h na dobę. I wciąż mi Go mało.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi.... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

Na świecie są dwa rodzaje ludzi. Psychiczni ci zamknięci w szpitalach. I psychiczni jeszcze Ci nie przebadani.

  między wami coś jest ?... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

- między wami coś jest ? - powietrze chyba.

Aby docenić wartoś jednego roku... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

Aby docenić wartoś jednego roku, zapytaj studenta, który oblał egzaminy końcowe. Aby docenić wartość miesiąca, zapytaj matki, której dziecko urodziło się za wcześnie. Aby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, by się zobaczyć. Aby docenić wartość minuty, zapytaj tego, kto spóźnił się na pociąg lub autobus. Aby docenić wartość sekundy, zapytaj osoby, która przeżyła wypadek . Aby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebro... Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który Ci pozostał, bo jest wartościowy. ;)

Niektóre dziewczynki chcą być jak... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

Niektóre dziewczynki chcą być jak Roszpunka i czekać na szczęście. Inne są jak Dorotka, która sama wzięła dupę w troki i znalazła, co chciała.

I pójdę na najdroższą kawę w... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

I pójdę na najdroższą kawę w mieście, do najpiękniejszej cukierni. będę tam siedziała taka dumna i niezależna. A potem wyjdę na te deszczowe choć ciepłe ulice, włożę w uszy słuchawki i będę delektować się moim ulubionym kawałkiem oraz uśmiechać do wszystkich przechodniów. Poczuje się wolna. Naprawdę wolna. I powiem sama sobie,że świat bez Ciebie też może być kolorowy...

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy nie... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

Gdy zobaczysz w jej oczach łzy nie pytaj dlaczego i tak cię okłamie. Ale bądź przy niej i oboje milczcie, dla niej cisza to lekarstwo. Bo ona jest inna, ona ma swój świat, zamyka w sobie cały ból. Chce go udusić, a później wypłakać, cały czas z nim walczy. Nie umie się zwierzać, za bardzo ją to boli. Wszyscy ją mają za zakręconą dziewczynę, która cały czas się śmieje. Ale ona się śmieje żeby nie płakać, gdy popatrzysz jej w głąb oczu poznasz prawdę. Tylko tak możesz zobaczyć co ona czuje i jaka naprawdę jest.

  co ja mam z Tobą zrobić Garfield... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

- co ja mam z Tobą zrobić Garfield ? - karm mnie, kochaj i nigdy nie opuszczaj.

w tych pojebanych czasach  gdzie... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

w tych pojebanych czasach, gdzie wszystko trwa chwilę.

5 przykazań miłości: Pisz  dzwoń... teksty

cukierowaa dodano: 17 września 2010

5 przykazań miłości: Pisz, dzwoń, kochaj, tęsknij i nie zdradzaj. Kapujesz?

Wszyscy pamiętamy z dzieciństwa... teksty

cukierowaa dodano: 15 września 2010

Wszyscy pamiętamy z dzieciństwa opowieści do poduszki, o buciku pasującym do nogi Kopciuszka, żabie, która zamienia się w księcia, Śpiącej Królewnie przebudzonej pocałunkiem. Dawno, dawno temu... Żyli długo i szczęśliwie.. Baśniowe opowieści, uplecione z marzeń. Problem w tym, że bajki nie zdarzają się w rzeczywistości. To inne historie, te, które zaczynają się w mroczną, burzliwą noc, a kończą – więznąc w gardle. To raczej koszmary zawsze stają się realne. Osobę, która wymyśliła zwrot „żyli długo i szczęśliwie”, powinno się kopnąć w dupę tak mocno..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV