głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cizz . podpatruję Cię z daleka choć nie jesteś mój a ja nie jestem twoja to i tak pragnę by skraść Ci buziaka i przytulić się do Ciebie. . Moja różowa orbit będzie c

cizz

cizz.moblo.pl
. podpatruję Cię z daleka choć nie jesteś mój a ja nie jestem twoja to i tak pragnę by skraść Ci buziaka i przytulić się do Ciebie.
. podpatruję Cię z daleka  choć... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. podpatruję Cię z daleka, choć nie jesteś mój a ja nie jestem twoja to i tak pragnę by skraść Ci buziaka i przytulić się do Ciebie.

. Moja różowa orbit będzie... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. Moja różowa orbit będzie czekała na ciebie, u mnie w kieszeni. Wiem, że się doczeka. Wierzę w to. Obie w to wierzymy.

. i nieważne co mówisz gdy jesteś... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. i nieważne co mówisz gdy jesteś sztuczny jak tipsy. .

. musisz zacisnąć zęby i iść... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. musisz zacisnąć zęby i iść swoją ścieżką, nie myśl co było choć boli ponoć przeszłość. .

. A kto się śmieje ten się śmieje... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. A kto się śmieje ten się śmieje ostatni i chuj!. .

.  Zanim umrę kurwa mać nie chce... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. Zanim umrę kurwa mać nie chce nic od tego świata, który śmieje mi się w twarz i chuja na mnie wykłada. Jak Ci się układa? Mam nadzieje że jest git i że w przeciwieństwie do mnie kurwa jakoś w nocy śpisz.

. Popatrz w gwiazdy  masz łzy w... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. Popatrz w gwiazdy, masz łzy w oczach, płaczesz.

. Co mam pisać  że chujowo jest?... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. Co mam pisać, że chujowo jest? Przecież to wiesz .

. Słodka i niewinna? Idiotka naiwna?... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. Słodka i niewinna? Idiotka naiwna? Suka lub szmata? jak wolisz,mi to lata!! .

. chciałam tylko żeby napisał coś... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. chciałam tylko żeby napisał coś miłego , i co wieczór życzył słodkich snów .

.      Miłość ? Mam wyjebane .. teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. Miłość ? Mam wyjebane ..

. On wcale nie był Bogiem seksu ani... teksty

cizz dodano: 12 lipca 2010

. On wcale nie był Bogiem seksu ani nic w tym rodzaju po prostu był sobą i to cie w nim kręciło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.