głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
chwilabezoddechu jesteś moją lampką przy łóżku moją malinową herbatą ołówkiem w piórniku pierścionkiem na ręce porannym uśmiechem i bałaganem w głowie. Jesteś wariatem. Ale powi

chwilabezoddechu

chwilabezoddechu.moblo.pl
jesteś moją lampką przy łóżku moją malinową herbatą ołówkiem w piórniku pierścionkiem na ręce porannym uśmiechem i bałaganem w głowie.
jesteś moją lampką przy łóżku... teksty

chwilabezoddechu dodano: 13 sierpnia 2010

jesteś moją lampką przy łóżku , moją malinową herbatą , ołówkiem w piórniku , pierścionkiem na ręce , porannym uśmiechem i bałaganem w głowie.

Jesteś wariatem. Ale powiem Ci coś... teksty

chwilabezoddechu dodano: 13 sierpnia 2010

Jesteś wariatem. Ale powiem Ci coś w tajemnicy.. Tylko wariaci są coś warci.

Kochał w niej to  że śpiewała do... teksty

chwilabezoddechu dodano: 13 sierpnia 2010

Kochał w niej to, że śpiewała do szczotki do zamiatania, że tańczyła i darła się na balkonie. Była jego osobistą wariatką na wyłączność.

  Boję się szczęścia. Chowam się... teksty

chwilabezoddechu dodano: 13 sierpnia 2010

` Boję się szczęścia. Chowam się przed najpiękniejszymi chwilami, a o tym, że coś było dla mnie szansą, uświadamiam sobie dopiero, kiedy to tracę. Dlatego nigdy nie jestem szczęśliwa.

  Szczęściem jest znaleźć... teksty

chwilabezoddechu dodano: 13 sierpnia 2010

` Szczęściem jest znaleźć drugiego człowieka, który pomoże nam przejść przez życie, z którym można przeżyć zarówno szczęśliwe jak i mniej pogodne chwile, które choć tak ulotne uwieczniają się w naszej pamięci, przypominając nam ile mieliśmy szczęścia.

i wiesz  chciałabym żeby kiedyś on... teksty

chwilabezoddechu dodano: 13 sierpnia 2010

i wiesz, chciałabym żeby kiedyś on żałował, że mógł mnie mieć, a nie miał. żeby kiedyś zobaczył co stracił...

lubię być smutna . lubię zadawać... teksty

chwilabezoddechu dodano: 10 sierpnia 2010

lubię być smutna . lubię zadawać sobie ból , wbijając ostre końce żyletki jak najgłębiej w dłoń . nie okazuję tym subkultury emo , nie chcę aby zwrócono na mnie wtenczas uwagę , chcę tylko wyżyć się na samej sobie wyryć sobie każde uczucie , wypłakać każde uczucie . W mojej głowie są wtedy ułamki pięknych chwil , które JUŻ minęły . minęły i nie wrócą . Często też mam myśli samobójcze , ale wiem że nie mogę tego zrobić . Udaję twardą , dla tych którzy chcą mnie zniszczyć

Nastroje zmieniała częściej niż... teksty

chwilabezoddechu dodano: 10 sierpnia 2010

Nastroje zmieniała częściej niż sukienki. Pełna gama z przewagą odcieni szarości i czerni. Później nauczyła się nakładać na usta uśmiech, jak pomadkę. Różne kolory, na różne okazje. Mówili, że duszę ma równie piękną jak twarz. Nie znali jej.

Nie będę rysowała serduszek na... teksty

chwilabezoddechu dodano: 10 sierpnia 2010

Nie będę rysowała serduszek na marginesach, nie będę pisała Ci słodkich smsów, nie będę się dla Ciebie zmieniała. Nie przysłonisz mi świata.

Zabawa jest wtedy  kiedy wypijesz za... teksty

chwilabezoddechu dodano: 10 sierpnia 2010

Zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że on ma inną

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

chwilabezoddechu dodano: 10 sierpnia 2010

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić .

doszłam do wniosku  że nadszedł... teksty

chwilabezoddechu dodano: 29 lipca 2010

doszłam do wniosku, że nadszedł czas, żeby znowu się zaangażować, nie wracać do dawnych kiepskich chwil ani do dawnego kiepskiego stylu życia, ale zacząć zbierać połamane kawałki siebie i ułożyć je w całość. Nadszedł czas, by ponownie stać się tym, kim byłam, zanim wszystko się popsuło. Właśnie teraz krok naprzód ma dla mnie największe znaczenie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV