głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
cekin Nie przegap mnie.. czuję się jak ćpun na detoksie ...żaden dzien sie nie powtórzy nie ma dwóch podobnych nocy dwóch tych samych pocałunkow dwóch jednakich spojr

cekin

cekin.moblo.pl
Nie przegap mnie..
Nie przegap mnie.. teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

Nie przegap mnie..

czuję się jak ćpun na detoksie teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

czuję się jak ćpun na detoksie

 ...żaden dzien sie nie powtórzy... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

"...żaden dzien sie nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunkow, dwóch jednakich spojrzen w oczy..."

ale ja dalej lubię sikać w parku i... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

ale ja dalej lubię sikać w parku i uciekać przed niebieskimi, żuć gumy balonowe, mieć wszystko w dupie, kochać Cię do nieprzytomności.

  Czy ona wie  że Twoje pieprzyki na... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

- Czy ona wie, że Twoje pieprzyki na lewej ręce tworzą trójkąt? Że rozpuszczasz czekoladę pod językiem? Że pomidorową jadasz tylko z makaronem, a Twoje rzęsy opadają, gdy przepełnia Cię smutek? -

w końcu przychodzi taki moment... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

w końcu przychodzi taki moment, kiedy nie ma się już sobie nic do powiedzenia.

euforia? jakże wspaniale oddychać... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

euforia? jakże wspaniale oddychać tym samym powietrzem z drugą osobą, być dla niej i jej, zasypiać i budzić się obok, cieszą się moje oczy, dłonie, palce, rzęsy i cieszy się też moje serce, najbardziej.

zapomniałam jak pachniesz.... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

zapomniałam jak pachniesz. wyleczyłam się.

gdyby nie papierosy  pewnie bym... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

gdyby nie papierosy, pewnie bym zwariowała. gdyby nie ty, pewnie bym nie paliła

Myślę czasem zbyt intensywnie. teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

Myślę czasem zbyt intensywnie.

jednego nauczył mnie perfekcyjnie.... teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

jednego nauczył mnie perfekcyjnie. tęsknić

Abdalla The Kenyan  D teksty

cekin dodano: 19 sierpnia 2009

Abdalla The Kenyan ;D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć

Drogi użytkowniku!

W trosce o komfort korzystania z naszego serwisu chcemy dostarczać Ci coraz lepsze usługi. By móc to robić prosimy, abyś wyraził zgodę na dopasowanie treści marketingowych do Twoich zachowań w serwisie. Zgoda ta pozwoli nam częściowo finansować rozwój świadczonych usług.

Pamiętaj, że dbamy o Twoją prywatność. Nie zwiększamy zakresu naszych uprawnień bez Twojej zgody. Zadbamy również o bezpieczeństwo Twoich danych. Wyrażoną zgodę możesz cofnąć w każdej chwili.

 Tak, zgadzam się na nadanie mi "cookie" i korzystanie z danych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu dopasowania treści do moich potrzeb. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

 Tak, zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Serwisu i jego partnerów w celu personalizowania wyświetlanych mi reklam i dostosowania do mnie prezentowanych treści marketingowych. Przeczytałem(am) Politykę prywatności. Rozumiem ją i akceptuję.

Wyrażenie powyższych zgód jest dobrowolne i możesz je w dowolnym momencie wycofać poprzez opcję: "Twoje zgody", dostępnej w prawym, dolnym rogu strony lub poprzez usunięcie "cookies" w swojej przeglądarce dla powyżej strony, z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.