głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bzykuuu ludzie ich słowa o tobie wspomnienia jak również zdjęcia filmy i muzyka związana z tobą bolą najbardziej. a najgorsze jest to że wspomnienia mimo tak długiej pr

bzykuuu

bzykuuu.moblo.pl
ludzie ich słowa o tobie wspomnienia jak również zdjęcia filmy i muzyka związana z tobą bolą najbardziej. a najgorsze jest to że wspomnienia mimo tak długiej prze
ludzie  ich słowa o tobie... teksty

bzykuuu dodano: 22 grudnia 2012

ludzie, ich słowa o tobie, wspomnienia, jak również zdjęcia, filmy i muzyka związana z tobą bolą najbardziej. a najgorsze jest to, że wspomnienia mimo tak długiej przerwy wcale nie zgubiły ostrości.

upał  woda  plaża  odpoczynek... teksty

bzykuuu dodano: 22 grudnia 2012

upał, woda, plaża, odpoczynek, beztroska, spokój, przyjaciele, ciepłe wieczory, browar, śmiech, zabawa, pocałunki, muzyka- to wszystko czego dziś potrzebuję. oddajcie mi wakacje, proszę.

Są ludzie których się nie zapomina. teksty

bzykuuu dodano: 29 listopada 2012

Są ludzie których się nie zapomina.

Nadchodzą te zimne dni i jeszcze... teksty

bzykuuu dodano: 29 listopada 2012

Nadchodzą te zimne dni i jeszcze mroźniejsze wieczory, ale mam kogoś kto ogrzeje moje wiecznie zmarznięte stopy, kogoś kto otula mnie kołdrą jak małe dziecko i po prostu przytula dając to najpiękniejsze ciepło 36'6 jakie tylko mogę sobie wymarzyć.

Kocham te momenty kiedy wiem że... teksty

bzykuuu dodano: 25 listopada 2012

Kocham te momenty kiedy wiem,że zawsze mogę mu wszystko opowiedzieć i choć nie zawsze potrafi mi pomóc, to zawsze swoim "ułoży się kochanie" poprawia mi humor./esperer
Autor cytatu: esperer

Sezon ciepłych herbatek  grubych... teksty

bzykuuu dodano: 25 listopada 2012

Sezon ciepłych herbatek, grubych swetrów, włochatych skarpetek i cichej muzyki w tle uważam za oficjalnie otwarty.

jesteś moim promyczkiem  moim... teksty

bzykuuu dodano: 25 listopada 2012

jesteś moim promyczkiem, moim szczęściem, moją podporą, moją nadzieją, moim uśmiechem, moją powierniczką tajemnic, moim psychologiem, moją siostrą, moim pocieszeniem, moim serduszkiem, moją jedyną miłością, moim zbawieniem, moim aniołem, jesteś nawet moją lampką nocną, jesteś wszystkim tym co potrzebne mi do życia, jesteś najlepsza, JESTEŚ MOJĄ PRZYJACIÓŁKĄ.

Kocham sposób w jaki się... teksty

bzykuuu dodano: 25 listopada 2012

Kocham sposób w jaki się uśmiechasz, to jak zawstydzony, uciekasz wzrokiem, gdy przyłapię Cie na tym jak na mnie patrzysz. Kocham, gdy nieśmiele odgarniasz moje włosy i całujesz mnie w policzek, gdy pewnie trzymasz mnie za rękę, jakbyś trzymał cały świat, sposób w jaki trzymasz mnie w ramionach, jakbyś sobą chciał obronić mnie przed całym złem.

Twoje usta  kształt ich  układ warg... teksty

bzykuuu dodano: 25 listopada 2012

Twoje usta, kształt ich, układ warg, uśmiech. Wielkość źrenic, kolor tęczówek, szybkość opadania powieki, długość rzęs, paraliżujące spojrzenie, oczy. Policzek, zarys kości policzkowych tak wyraźny, delikatny zarost, ten cudowny rumieniec dodający Ci uroku, Twoja twarz i mimika. Twoja klatka piersiowa, aksamitna skóra, ciało przesiąknięte perfumami, które tak idealnie koją moje zmysły. Zarysowane mięśnie brzucha, dostęp do Twojego serca, silne ramiona, mocny uścisk, moje miejsca niezaprzeczalnego bezpieczeństwa. Odruchowe przygryzanie wargi i puszczanie oczka, chęć pokusy i wymuszenia zbliżenia moich ust do Twoich warg. Twój głos, sposób wymawiania słów, układ wyrazów w zdaniach, prostota i mętlik, wypowiedzenia odrzucające lęki. Sposób poruszania, ten pewny krok, głowa wysoko w górze w parze z zaciśniętą pięścią. Twoje nerwowe plątanie słów, przyspieszone wypowiedzi i nadzwyczajna gestykulacja, udowadnianie swoich racji, stłumiony krzyk, szept. Cały Ty, mężczyzna tak nieosiągalny.

tak dużo nas dzieli  a tak mało... teksty

bzykuuu dodano: 15 września 2012

tak dużo nas dzieli, a tak mało łączy..

HEJ ŁOBUZIE  WSADZĘ CI JĘZYK W... teksty

bzykuuu dodano: 15 września 2012

HEJ ŁOBUZIE, WSADZĘ CI JĘZYK W BUZIĘ ♥

trochę jesteśmy do siebie podobni... teksty

bzykuuu dodano: 31 lipca 2012

trochę jesteśmy do siebie podobni, trochę się różnimy i to czyni nas wyjątkowymi.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV