 |
byctwoimzyciem.moblo.pl
Ona jak talizman on jak chłopiec co się bał.
|
|
 |
Ona jak talizman - on jak chłopiec, co się bał.
|
|
 |
Dlaczego serce kocha tylko to, co może stracić?
|
|
 |
Ona była wyjątkowa. Piła jedynie gorzką czekoladę. Była piękniejsza niż motyle, niezapominajki, gwiazdy i wschody słońca nad morzem. On był inny. Parzył kawę tylko dla zapachu. Był lepszy niż pizza, oliwki, piątki i wirowanie na fotelu.
|
|
 |
tak bardzo na mnie nie patrzysz. tak ładnie mnie unikasz. i tak ślicznie mnie nie kochasz.
|
|
 |
- Kocham cię tak bardzo, że mogłabym wziąć ślub z tobą nawet jutro, w jeansach. - Jutro odpada. Jeansy mam w praniu.
|
|
 |
Dziś nie brakuje nam słów, by wyrazić uczucia. Brakuje nam emotikonek.
|
|
 |
lubię rozmawiać z Tobą w swojej głowie. zawsze mogę zmienić każdą złą odpowiedź.
|
|
 |
Lubię tę aurę ciemności, która go otacza. Lubię jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd.
|
|
 |
Potem, przez następne miesiące wydawało mi się, że żyję za karę. Nienawidziłam poranków. Przypominały mi, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami.
|
|
 |
Wolę niepewność z Tobą niż pewność z kimkolwiek innym.
|
|
 |
Kiedy szepczesz mi do ucha, czuję, że jestem zdolny zgasić słońce, z gór zrobić origami i pokroić rzeki na plastry, samym oddechem wstrzymać tornado, a barkami podtrzymać lawinę. Cholera, mógłbym połknąć meteoryt, ścisnąć księżyc w garści i podać ci jak na tacy. A gdybyś zapytała, jak bardzo cię kocham, rozłożyłbym ręce które objęłyby cały wszechświat i powiedział po prostu ,,tak bardzo".
|
|
 |
Ludzi fascynuje widok horyzontu. Tam kryje się nieznane.
|
|
|
|