głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
budziubek Nie oceniaj mnie po tym co widzisz nie oceniaj mnie po tym co słyszysz... w ogóle mnie nie oceniaj.. Dopóki mnie nie poznasz..! Mówią że urodziłam się ze słucha

budziubek

budziubek.moblo.pl
Nie oceniaj mnie po tym co widzisz nie oceniaj mnie po tym co słyszysz... w ogóle mnie nie oceniaj.. Dopóki mnie nie poznasz..!
Nie oceniaj mnie po tym co widzisz... teksty

budziubek dodano: 31 października 2010

Nie oceniaj mnie po tym co widzisz, nie oceniaj mnie po tym co słyszysz... w ogóle mnie nie oceniaj.. Dopóki mnie nie poznasz..!

Mówią że urodziłam się ze... teksty

budziubek dodano: 31 października 2010

Mówią że urodziłam się ze słuchawkami na uszach, bo uwielbiam muzykę _ Mówią, że straszna ze mnie przytulanka,bo uwielbiam się tulić_ Mówią, że jestem nie ufna, bo raz zaufałam i to był błąd. Mówią, że łatwo mnie nie lubić, bo takie serduszka się kocha a nie lubi __ ! ;D Mówią, że łatwo się we mnie zakochać, bo to coś co mam w sobie przyciąga jak magnez _ Mówią, że jestem jak baterie, bo daję im energię. Mówią, że choć pozory mylą, oni wiedzą że taka jestem naprawdę, kochają mnie _ i za to im naprawdę bardzo dziękuję ________ ^ ;**

Mam gdzieś co myślą o mnie Ci... teksty

budziubek dodano: 31 października 2010

Mam gdzieś co myślą o mnie Ci - którym się tylko wydaje że mnie znają .! Pierd*le wasze puste teorie i chorą wyobraźnie - ja mam własne zdanie i tego się trzymam .!

Uwielbia łamać zasady  patrzeć w... teksty

budziubek dodano: 31 października 2010

Uwielbia łamać zasady, patrzeć w niebo. Lubi wracać do wspomnień, śmiać się z niczego, jeść słodycze, słuchać muzyki i rozmawiać-najczęściej bez sensu, chodzić na spacery... Wie, co znaczy nienawidzić a potem znowu kochać... Nie przejmuje się tym, co mówią o niej inni... Dąży do swojego celu, zazwyczaj jest uparta... Choć stara się "być", ale jest tylko "obecna"... Uważa, że życie jest niesprawiedliwe... Życie nauczyło ją, żeby nie wybiegać za bardzo w marzenia... "...co będzie dalej - zależy od Ciebie..."

Wariatka.! mająca swój świat i... teksty

budziubek dodano: 31 października 2010

Wariatka.! mająca swój świat i swoich ludzi w nim. :) Optymistka, pesymistka, realistka.. połączenie tych trzech rzeczy w zależności od dnia i nastroju. ;dd Buntowniczka.! o tak.! :D bo przecież wszystko jest pfee :D. Zazdrośnica - i dobrze.! ;D walczę o swoje. xd Obrażalska- pff.. bo mam za co. xD Marzycielka -wielka. :D Senne marzenia, słodkie sny.. Kochająca się śmiać ..z wszystkiego.! nawet z siebie. Xd haha. ;* Inna od innych. jedna na milion.. oo.! z własnymi pomysłami na życie całkiem ambitnymi. :D Tolerancyjna.. ^^ Diabeł wcielony. Tzn. co złego to nie ja ;D Zbyt dobra dla niedobrych..! ;** yhym.. ;d

Dziewczyna  która w przyszłości... teksty

budziubek dodano: 31 października 2010

Dziewczyna która w przyszłości chce zostać kimś więcej, ale i w pełni być człowiekiem, ponieważ twierdzi, iż bycie człowiekiem to największy dar, jaki dał nam Bóg. Kiedyś chciała utopić się w szklance szczęścia.Teraz to już niekonieczne, gdyż zaczęła wierzyć w to, że życie jest faaajne tak po prostu!..

Przyjaciele. Jeden niewłaściwy ruch... teksty

budziubek dodano: 31 października 2010

Przyjaciele. Jeden niewłaściwy ruch i boli cię to bardziej, niż gdyby wszyscy wrogowie wspólnie wbili by ci nóż w serce.

Poprzednia 1
2
Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV