głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
brightnessjeah Najlepsze prezenty ukryte są w sercach. 1. Należę do ludzi którzy żyją głównie we własnej wyobraźni i własnych uczuciach. Mam artystyczne uzdolnienia i potrafi

brightnessjeah

brightnessjeah.moblo.pl
Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.
 Najlepsze prezenty ukryte są w... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

`Najlepsze prezenty ukryte są w sercach.

1. Należę do ludzi  którzy żyją... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

1. Należę do ludzi, którzy żyją głównie we własnej wyobraźni i własnych uczuciach. Mam artystyczne uzdolnienia i potrafię być dla innych inspiracją. Niestety zdarza mi się być narzekającą i negatywnie nastawioną. Porównuję rzeczywistość z tym, co mogłoby się zdarzyć. Posiadam odczucie, że jestem tragicznym romantykiem, ale również odczuwam traktowania się jako osoby wyjątkowej. Mam skłonność do bycia idealistą, posiadam dobry smak i doceniam wartość piękna. Patrzę na rzeczywistość poprzez pryzmat subiektywności i jestem dobra w myśleniu metaforycznym. Mam zdolność widzenia rzeczy jako symbole, dzięki mojej głębokiej emocjonalności. Potrafię być negatywnie nastawiona i krytyczna, znajduję problem w każdej sytuacji, w której się znajdę. Zwracam się wtedy do swojego wnętrza i używając wyobraźni wspominam inne miejsca i inne czasy.

2. Zazdroszczę wszystkiego  czego... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

2. Zazdroszczę wszystkiego, czego nie posiadam, wyolbrzymiając znaczenie powiedzenia "trawa jest zawsze bardziej zielona po drugiej stronie". Mogę także wytworzyć aurę współzawodnictwa i mściwości, nie mogąc cieszyć się swoimi sukcesami bez odbierania przyjemności innym. Jestem intelektualistą, ale posiadam wyjątkową głębię uczuć. Jestem otwarta na duchowe i estetyczne doznania. Znajduję wiele znaczeń dla prawie wszystkich rozwiązań. Samotnik, wyglądam tajemniczo i jestem trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzę z rezerwą, ale wewnętrznie go przeżywam. Potrafię wyhamować swoje odczucia do zera, więc może się wydawać, że mam serce z kamienia dodatkowo pokryte lodem.

 Przyjaźń powiększa szczęście i... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

`Przyjaźń powiększa szczęście i pomniejsza nieszczęście, podwajając nasza radość, dzieląc na pół smutek .

 Czym dla mnie jest szczęście?... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

`Czym dla mnie jest szczęście? Szczęściem jest jego barwą głosu, głębią oczu, pięknymi ustami, lekko zadartym do góry noskiem, błękitnymi oczętami i lekko kręconymi włosami. Dla mnie szczęście jest nim i moje szczęście wypełnia się tylko przy nim.. Szkoda tylko, że go dla mnie nie ma. /bnj.

 Gdy stare uczucie odnawia się z... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

`Gdy stare uczucie odnawia się z podwójną siłą..

 Pamiętasz smak pierwszego papierosa... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

`Pamiętasz smak pierwszego papierosa i alkoholu? Było ohydne i gorzkie. Ale mimo wszystko brnąłeś w to dalej, bo dodawało energii i zawracało w głowie. Tak samo jest z pierwszą miłością. Musi być napełniona goryczą, co nie znaczy, że trzeba ją znienawidzić.

 Każdego dnia pojawiasz się w moich... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

`Każdego dnia pojawiasz się w moich myślach, wspominam wszystko to, co razem przeżyliśmy i przepraszam, ale mimo tego, że minęło już tak dużo czasu, to ja nie umiem przestać Cię kochać! / bnj.

Sprawdzając swój horoskop  zawsze... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

Sprawdzając swój horoskop, zawsze zerkam też na Twój.

 Tak jak liście powoli zaczynały... teksty

brightnessjeah dodano: 21 grudnia 2011

`Tak jak liście powoli zaczynały spadać z drzew, tak on przestawał ją kochać. Nim ostatni z liści spadł na ziemię on powiedział: już Cię nie kocham.

 I Boże nie pozwól  aby jeszcze... teksty

brightnessjeah dodano: 17 grudnia 2011

`I Boże nie pozwól, aby jeszcze któraś z tych kobiet stawiała "mój" przed jego imieniem.

 Brak serca sprawia mniejszy ból... teksty

brightnessjeah dodano: 17 grudnia 2011

`Brak serca sprawia mniejszy ból, niż jego pękniecie na kawałki, więc teraz zaczynam rozumieć tych wszystkich ludzi, którzy go nie posiadają, wolą nie czuć nic, niż cierpieć / bnj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV