głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bocielubie On zna nawet moją myśl o jutrze każdą pogodę mojego serca wszystkie uśmiechy na pamięć . i teraz wiem na czym to wszystko polegało bo musiałam go naprawdę kocha

bocielubie

bocielubie.moblo.pl
On zna nawet moją myśl o jutrze każdą pogodę mojego serca wszystkie uśmiechy na pamięć . i teraz wiem na czym to wszystko polegało bo musiałam go naprawdę kochać
On zna nawet moją myśl o jutrze... teksty

bocielubie dodano: 25 listopada 2010

On zna nawet moją myśl o jutrze , każdą pogodę mojego serca , wszystkie uśmiechy , na pamięć . i teraz wiem na czym to wszystko polegało bo musiałam go naprawdę kochać , żeby później móc nienawidzić . i nie wiem czy teraz wszystko jest jasne . ale wydaje mi się , ze lepiej nie mieć nic niż mieć coś na niby

przestań się mazać mała... teksty

bocielubie dodano: 25 listopada 2010

przestań się mazać mała , przecież i tak wiesz , że on nie otrze twoich łez .

Nie chcę odpowiedzialnego faceta... teksty

bocielubie dodano: 25 listopada 2010

Nie chcę odpowiedzialnego faceta , który zabierze mnie na kolację do drogiej restauracji , zamówi wykwintne dania , za które sam zapłaci , nie chcę by zawsze robił to co ja chcę i witał mnie codziennie z ogromnym bukietem kwiatów , nie chcę dostawać drogiej biżuterii , nie chcę by wypisywał długie poematy na temat tego jak bardzo mnie kocha , nie potrzebuję kogoś kto całkowicie podporządkuje mi swoje życie ...NIE !!! ja chcę chłopaka , z którym pójdziemy do mcdonalda , kupimy zestaw , on weźnie kanapkę a ja frytki , napijemy się coli z jednego kubka i będziemy wykłócać się o to , którą zabawkę gratis wybrać , chcę kogoś kto po kolejnej już sprzeczce przyniesie wymęczoną i przewiezioną przez pół miasta różę , chociaż obok mojego domu jest kwiaciarnia , chcę chłopaka , który wyśle krótkiego smsa ' ej kocham Cię ' pomiędzy jednym piwem , a drugim , pitym po treningu z kumplami ...TAK ! chcę takiej niedorosłej miłości .

patrząc na twoje zdjęcie... teksty

bocielubie dodano: 25 listopada 2010

patrząc na twoje zdjęcie zastanawiam się ile tak naprawdę dla mnie znaczysz . i chyba dochodzę do wniosku , że ty to więcej niż wszystko . wiedź , że rozpamiętuje każdą spędzoną chwilę i proszę nie kłam , że ty tego nie robiłeś . wiem , że to głupie ale w głębi nadal coś czuję . i coś ci powiem , brak ciebie daję mi siłę by osiągać cele . i popadając w marzenia mam tylko jedno . już nigdy nie trafić w sam środek serca .

taki ludzki paradoks . zawsze... teksty

bocielubie dodano: 25 listopada 2010

taki ludzki paradoks . zawsze pragniemy tej osoby , tej rzeczy , której nie możemy dostać . im trudniej to zdobyć , tym bardziej tego chcemy .

Anioły istnieją  choć często nie... teksty

bocielubie dodano: 25 listopada 2010

Anioły istnieją, choć często nie mają skrzydeł. Nazywamy ich swoimi przyjaciółmi.

Codziennie robię makijaż  układam... teksty

bocielubie dodano: 25 listopada 2010

Codziennie robię makijaż, układam włosy, przybieram swój najpiękniejszy uśmiech, staram się wyglądać idealnie. Czemu ? Ponieważ próbuję przekonać świat i samą siebie, że bez Ciebie też jestem szczęśliwa.

byłam pijana  ledwo stałam na... teksty

bocielubie dodano: 24 listopada 2010

byłam pijana, ledwo stałam na nogach, prawie na nic nie miałam siły, jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić, to wykrzyczeć, że cię kurwa kocham. na to zawsze mam siłę.

  Nie chciała usłyszeć prawdy. Nie... teksty

bocielubie dodano: 24 listopada 2010

- Nie chciała usłyszeć prawdy. Nie chciała usłyszeć tego że musi jakoś żyć dalej. Pragnęła po prostu.. zresztą, sama już nie wiedziała czego pragnęła. Chciała być nieszczęśliwa. Wydawało jej się to właściwe i na miejscu.

Dlaczego jeszcze nikt nie wymyślił... teksty

bocielubie dodano: 24 listopada 2010

Dlaczego jeszcze nikt nie wymyślił środków resetujących pamięć i oczyszczających serce...?stał by się przecież milionerem...

Kochaj mnie bez granic  tak po prostu... teksty

bocielubie dodano: 24 listopada 2010

Kochaj mnie bez granic, tak po prostu tylko za nic...

Powiedz kiedy wreszcie sobie... teksty

bocielubie dodano: 24 listopada 2010

Powiedz kiedy wreszcie sobie uświadomię, że jesteś takim dupkiem jak o Tobie mówią..Kiedy wreszcie przestanę się łudzić, że jesteś tym "idealnym.. ?!"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV