głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bocielubie ...:::Im bardziej się potykasz... tym więcej podziwu wzbudzisz zdobywając cel Dlaczego zawsze się uśmiechasz jak jesteś smutna? Bo nauczyłam się śmiać kiedy chc

bocielubie

bocielubie.moblo.pl
...:::Im bardziej się potykasz... tym więcej podziwu wzbudzisz zdobywając cel
...:::Im bardziej się potykasz...... teksty

bocielubie dodano: 24 października 2010

...:::Im bardziej się potykasz... tym więcej podziwu wzbudzisz zdobywając cel

Dlaczego zawsze się uśmiechasz jak... teksty

bocielubie dodano: 24 października 2010

Dlaczego zawsze się uśmiechasz jak jesteś smutna? -Bo nauczyłam się śmiać, kiedy chce mi się płakać.. - Ale czasami trzeba się wypłakać. Nie można wszystkiego trzymać w sobie. -Ale tak jest łatwiej.. -Łatwiej?! -Przynajmniej nikt nie zadaje zbędnych pytań.. Nikt nie wie o co chodzi - Twoje oczy i tak wszystko pokazują.. -Ale mało kto potrafi zauważyć, że coś jest nie tak..Teraz przestałam się uśmiechać. I wiesz co? Wcale nie jest łatwiej. Bo łzy mi nie pomagają. I już nie jestem `wiecznie uśmiechniętą` tylko coraz częściej 'wiecznie smutną'. Nauczyłeś mnie na nowo jak płakać... ale nie pokazałeś mi, jak sobie z tym radzić..

może jestem niepoprawna. szurnięta... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

może jestem niepoprawna. szurnięta bądź detalicznie odchylam się od pozostałych dziewczyn. ale nie marzę o wieczornych spacerach po plaży. o moczeniu swoich stóp w złotym piasku i patrząc na rozbijające się o brzeg spienione fale, wyznawanie sobie miłości. marzę realnie. pragnę porannej kawy w pośpiechu. krótkich i treściwych sms'ach od czasu do czasu. i pocałunkach. nie pod rozgwieżdżonym niebem w czasie deszczu. wystarczyły by mi te na szkolnym korytarzu podczas przerwy.

a jeśli mogłabym cofnąć czas to... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

a jeśli mogłabym cofnąć czas to możesz być pewny, że przeżyłabym dokładnie to samo, sekunda po sekundzie, z Tobą.

są uczucia nie do opisania. nie do... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

są uczucia nie do opisania. nie do opowiedzenia. uczucia, których nikt z nas nie zdoła opisać słowami. możemy mówić o miłości. pisać o jej skutkach ubocznych i odczuciach podczas jej przeżywania. możemy opowiadać o tym jak zachowuje się nasze ciało. jak wariuje podświadomość. jednak, żeby się przekonać, że każde z tych słów jest prawdą, żeby zwyczajnie to wszystko zrozumieć, trzeba przeżyć miłość na własnej skórze.

słowo 'kocham' można porównać  do... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

słowo 'kocham' można porównać, do latania samolotem podczas jego startu. Twoje serce przepełnia uczucie, którego nie jesteś w stanie opisać słowami. czujesz, że unosisz się nad ziemią. a Twoje ciało, jest jak w stanie nieważkości, po którym sporadycznie przechodzą dreszcze.

Nie rozumiem czemu ona tak na niego... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

Nie rozumiem czemu ona tak na niego reaguje. On nie jest wcale taki ładny i nie wyróżnia się specjalnie z tłumu. A ona jak ta wariatka krąży wzrokiem po jego ciele, wzdycha, trzęsie się i śmieje rumiana gdy się do niej odezwie.

Kochał ją     ale ona nie chciała... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

Kochał ją , ale ona nie chciała z nim być , ponieważ wstydziła się tego. Nie obchodziło ją to , że siedzi z nim sama i rozmawia o wszystkim i o niczym. Ale kiedy był z inną a jej tam nie było . Była tak cholernie zazdrosna ,bo w głębi duszy kocha go nad życie . Chciała podbiec przeprosić , ale tego nie zrobiła. I było tak za każdym razem , nie umiała odpuścić / bocielubie

Rozstanie boli tak bardzo dlatego... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

Rozstanie boli tak bardzo dlatego, że nasze dusze stanowią jedno. Może zawsze tak było i może na zawsze tak pozostanie. Może przed tym wcieleniem żyliśmy po tysiąc razy i w każdym życiu siebie odnajdowaliśmy. I może za każdym razem z tego samego powodu nas rozdzielano. Co oznaczałoby, że dzisiejsze pożegnanie równa się pożegnaniu sprzed dziesięciu tysięcy lat i stanowi preludium przyszłego pożegnania.

Mówi się  że miłość jest... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

Mówi się, że miłość jest ślepa. wierzcie mi, to zupełne kłamstwo - nie ma niczego bardziej widzącego niż prawdziwa miłość. niczego. jest ona czymś najwyraźniej widzącym pod słońcem. poświęcenie jest ślepe, przywiązanie jest ślepe, pożądanie jest ślepe - ale nie prawdziwa miłość. nie popełnij błędu i nie nazywaj tych uczuć miłością.

Szczęściem jest znaleźć drugiego... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

Szczęściem jest znaleźć drugiego człowieka, który pomoże nam przejść przez życie, z którym można przeżyć zarówno szczęśliwe jak i mniej pogodne chwile, które choć tak ulotne uwieczniają się w naszej pamięci, przypominając nam ile mieliśmy szczęścia.

Wielu facetów mi się podoba.... teksty

bocielubie dodano: 23 października 2010

Wielu facetów mi się podoba. kilkunasty mnie kręci. na widok niewielu zapiera dech w piersiach. w paru podoba mi się och niezwykła osobowość, a w kilku innych zabójcze spojrzenie. jednak kochać mogę Tylko jednego, i nie wiadomo czemu ale padło na ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV