głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bocielubie Co Ty w nim widzisz? Głębie w jego oczach Słodycz w jego ustach Ciepło w jego dłoniach ... . Łzy nie są oznaką naszej słabości ale dowodem na to że nasze serce

bocielubie

bocielubie.moblo.pl
Co Ty w nim widzisz? Głębie w jego oczach Słodycz w jego ustach Ciepło w jego dłoniach ...
 Co Ty w nim widzisz?  Głębie w... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

- Co Ty w nim widzisz? - Głębie w jego oczach, Słodycz w jego ustach, Ciepło w jego dłoniach ...

. Łzy nie są oznaką naszej... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

. Łzy nie są oznaką naszej słabości, ale dowodem na to, że nasze serce nie wyschło i nie stało się pustynią...

 Któregoś dnia zrozumiesz że... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

`Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz.

Duma? Moje obojętne przechodzenie... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

Duma? Moje obojętne przechodzenie obok Niego, udawanie, że nie chcę posłać mu uśmiechu, nie odezwanie się, gdy mówił.Robienie tego wszystkiego, czego potem żałuję i co zaprzecza temu, że jestem w Nim absolutnie zakochana.

 Obserwuję jak to co budowałam... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

`Obserwuję jak to, co budowałam tyle czasu z łatwością, zaledwie w kilka chwil ulatuje bezpowrotnie. Patrzę jak papieros robi się coraz krótszy, jak ogień miejsce przy miejscu wypala resztki bezsensownej miłości. Dochodzę do momentu, w którym już nic nie da się zrobić. Wyrzucam papierosa, tak jak Ty wyrzuciłeś mnie ze swojego serca. Teraz widzę jak spada w dół, aby w końcu dotknąć dna, upaść na ziemię. Leży, dalej słabo się żarzy. Nikt go nie zauważa. Koniec. Papieros się wypalił, jak Twoje uczucie do mnie.

 chociaż raz być suką i olewać... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

`chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół, chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem, chociaż raz zniszczyć komuś życie, chociaż raz mieć wszystko w dupie i być taką wielką egoistką.

Powiedz jej że ją uwielbiasz.... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

Powiedz jej, że ją uwielbiasz. Zawsze mów, że Ci zależy.Kiedy jest zmartwiona przytul ją mocno. Wyróżniaj ją spośród innych dziewczyn. Trzymaj ją za rękę...po prostu trzymaj. Pozwól jej zasypiać w swoich ramionach. Pozwól jej się złościć na siebie. Kiedy jest smutna zostań przy Niej. Nawet jeśli nic nie mówi. Spójrz jej w oczy i się uśmiechnij. A kiedy się w Niej zakochasz. Powiedz jej o tym. Tylko nie złam jej serca. Ona wie co to ból.Bo to że człowiek się uśmiecha, nie znaczy że jest szczęśliwy.

 nie wiem co czuję co myślę a... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

`nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. totalny mętlik. rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.

 kochasz go .?  uhm.. to mu to w... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

- kochasz go .? - uhm.. -to mu to w końcu kurwa powiedz.

Za każdym razem gdy widziała go z... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

Za każdym razem gdy widziała go z inną zaciskała pięści i powtarzała jak mantrę: "Przecież nie mam do niego żadnych praw. Przecież nigdy nie byliśmy razem. Przecież nigdy mi nic nie obiecywał.Spokojnie.

Kiedyś o mnie zapomnisz tak jak... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

Kiedyś o mnie zapomnisz, tak jak zapomina się jak smakowała wczorajsza kawa albo tak jak zapomina się o zeszłorocznym śniegu. Zapomnisz jaki ból był wmieszany z pierwiastkami szczęścia i jak przyśpieszał oddech. Zapomnisz pojedyncze słowa, gesty, myśli. Wszystko uleci z Ciebie, jak życie z człowieka przejechanego przez ciężarówkę. I okaże się, że scenarzysta który to wszystko poskładał w swojej malutkiej główce, nie zrobił kariery, nie zarobił milionów, a zamarzł w parku z butelką taniego wina w ręku. Ty kiedyś zapomnisz jak smakowało moje imię, oddasz serce w depozyt komuś innemu, komuś lepszemu. Szczęście wypełni Cię po brzegi, od paznokci u stóp, do końcówek rzęs. Życzę Ci tego, wiesz. I będziesz żyć w spokoju, łykać złudzenia w pigułkach każdego pojedynczego ranka, ale nic nie będzie takie samo jak nasza samotność we dwójkę, JAK NASZE BYCIE RAZEM OSOBNO. :*♥

Tak naprawdę wszystko w życiu jest... teksty

bocielubie dodano: 29 października 2010

Tak naprawdę wszystko w życiu jest możliwe. Otwórz oczy szerzej niż zwykle i patrz intensywniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV