głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bocielubie Czasem po prostu nie rozumiem sama siebie bo wystarczy że tylko się uśmiechniesz w moją stronę a ja mam uczucie że uginają mi się nogi i brakuje powietrza. No i

bocielubie

bocielubie.moblo.pl
Czasem po prostu nie rozumiem sama siebie bo wystarczy że tylko się uśmiechniesz w moją stronę a ja mam uczucie że uginają mi się nogi i brakuje powietrza. No i co ty
Czasem po prostu nie rozumiem sama... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

Czasem po prostu nie rozumiem sama siebie, bo wystarczy, że tylko się uśmiechniesz w moją stronę a ja mam uczucie, że uginają mi się nogi i brakuje powietrza. No i co ty w sobie takiego masz?

usłyszałam Twoje imię.... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

usłyszałam Twoje imię. Przymknęłam powieki i mimowolnie się uśmiechnęłam. Pragnęłam tylko, by nikt nie zauważył, jak bardzo oczy mi się błyszczą, na samą myśl o Tobie.

  Nie kocham Cię za to  że masz... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

` Nie kocham Cię za to, że masz piękne spojrzenie czy za Twój zniewalający uśmiech.Kocham Cię pomimo tego, że jesteś wrednym kretynem bez uczuć. Bo przecieć nie kocha się za coś, lecz pomimo czegoś.

Czy myślisz o mnie tak samo... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

Czy myślisz o mnie tak samo intensywnie jak ja o tobie i czy dla mnie w ogóle jest miejsce w twoim świecie?No tak przecież zapomniałam, jesteś wiecznie zajęty i nieosiągalny..Wybacz, że śmiałam pomyśleć, że mógłbyś należeć do mnie..

widziałam Cię wczoraj  wiesz?... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

widziałam Cię wczoraj, wiesz? poznałam Cię już z daleka. moje serce na chwilę stanęło, by po chwili zacząć bić jak oszalałe. uwielbiam ten stan jak żaden inny. do tego te twoje spojrzenie w moją stronę... szkoda tylko,że nie wiesz o moim uczuciu.

zapytałeś  czy wciąż cię kocham... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

zapytałeś, czy wciąż cię kocham, czy nadal rysuję we wszystkich przedmiotowych zeszytach serduszka, a w nich twoje imię, czy nadal zrobiłabym dla ciebie wszystko, czy mam jeszcze motylki w brzuchu na twój widok, a ja skłamałam prosto w oczy, że nie. więc odszedłeś, ale licz się z tym, że to przez ciebie. to ty nauczyłeś mnie kłamać.

Bo wiesz  nieważne czy to prawdziwa... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

Bo wiesz, nieważne czy to prawdziwa miłość, szalone zakochanie, totalne złudzenie, czy moglibyście być razem do końca życia, czy tylko przez dziesięć minut- boli tak samo, kiedy ktoś ci to odbiera. Bo tak samo umiera nadzieja. A nadzieja jest zawsze prawdziwa.

są w życiu takie chwile  gdy... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

są w życiu takie chwile, gdy czujesz, że bitwa jest już skończona, bo nie ma już o co walczyć.

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. Gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej herbaty;)

Kiedy go nie widzę  czuję jak... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

Kiedy go nie widzę, czuję jak wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało. Uwielbiałam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym, jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czułam się bezpieczna, wystarczyła tylko jego obecność. Przy nim byłam szczęśliwa. Wiesz , gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym, a potem się to straci, to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć. "

nigdy o nic Cię nie prosiłam  ale w... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

nigdy o nic Cię nie prosiłam, ale w tej chwili w dupie mam honor. przytul mnie mocno.♥

 dobrze ze masz na niego wyjebane.... teksty

bocielubie dodano: 3 listopada 2010

-dobrze,ze masz na niego wyjebane. - (cisza) -bo masz prawda ?! - (cisza) - powiedz,ze masz ! - mam klamac ? - nie masz ? tak myslalem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV