 |
blondyna_16.moblo.pl
Jeśli muszę i wybrać będę mogła jak odejść To przecież dobrze dobrze o tym wiem Chciałabym umrzeć przy tobie...
|
|
 |
Jeśli muszę i wybrać będę mogła jak odejść
To przecież dobrze, dobrze o tym wiem
Chciałabym umrzeć przy tobie...
|
|
 |
Świat wypadł mi z moich rąk...
Jakoś tak nie jest mi nawet żal...
|
|
 |
Ktoś nazwał moje szczęście Twoim imieniem, wiesz? ; *
|
|
 |
i wyobraź sobie, że co drugie bicie mojego serca, należy do Ciebie.
|
|
 |
Kiedy Cię poznałam rozpoczął się najpiękniejszy rozdział mego życia. :* `
|
|
 |
Wyrwij me serce i wyrzuć, spal, potnij, nakłuj, zjedz! Cokolwiek. Już go nie potrzebuje...
|
|
 |
Czasami kiedy widzisz kogoś codziennie zapominasz mu powiedzieć ile dla Ciebie znaczy.
|
|
 |
Nie obiecuję ci, że zapomnisz. Nigdy nie zapomnisz, ale nauczysz się żyć z tą świadomością. Będziesz mogła patrzeć na niego i słuchać jego głosu, a później odejdziesz, by pocałować człowieka, który zastąpi jego miejsce... Nie obiecuję ci, że już nigdy nie będziesz o nim myślała. Będziesz, ale ze spokojem... Obiecuję ci, że nauczysz się żyć bez niego. I nie potrzebujesz nikogo, bo sama to potrafisz.
|
|
 |
Żyjemy średnio o pięć lat dłużej niż mężczyźni. Jeżeli następnym razem facet będzie krzyczał, że za długo siedzisz w łazience odpowiedz, że możesz sobie na to pozwolić, bo masz trochę nadprogramowego czasu.
|
|
 |
Pamiętam czasy, gdy tekst bałwana z Tabalugi: "Jakubie, zrób mi loda", nie budził żadnych podejrzeń.
|
|
 |
Jestem ci samobójczo uległa :))
|
|
 |
Mam w sercu pewne podium, na którym stają najważniejsze i najbliższe mojemu sercu osoby. Oświadczam Ci, że jakiś czas temu spierdoliłeś się z samego szczytu.
|
|
|
|