 |
blondyna_16.moblo.pl
A gdyby wsadzić Twój łeb pomiędzy dwie połówki bułki wtedy dopiero byłby CHAM burger
|
|
 |
|
A gdyby wsadzić Twój łeb pomiędzy dwie połówki bułki, wtedy dopiero byłby CHAM-burger
|
|
 |
|
a gdybyś zobaczył spadającą gwiazdę, byłabym twoim życzeniem?
|
|
 |
|
po prostu mam zajebistą potrzebę być komuś zajebiście do życia niezbędnym.
|
|
 |
|
Mam jedną sprawe całkiem osobistą Czasem nie potrafie żyć z tą myślą , To, czego pragne od lat, to dla mnie wszystko Boże, myśle, że moge nazwać to modlitwą.
|
|
 |
|
Są sprawy na które teoretycznie nie masz wpływu. To ściema, bo wszystko zależy od Twego czynu.
|
|
 |
|
Pyskata szesnastolatka , mająca swoje humorki i zachcianki. raz noszę szerokie bluzy , a raz sukienki. jednego tygodnia jaram się rapem , a drugim disco - polo. w czwartek jem czekolady , a od piątku się odchudzam. jednego dnia jaram szlugi , a potem udaję że jestem grzeczną dziewczynką , a ty , nic o mnie nie wiesz !
|
|
 |
|
Czy chcesz usunąć wszystkie rzeczy związane z tym Panem ? tak/nie . Długa pauza. bardzo długa. Kursor myszki kieruję się na ikonkę TAK. zamykam oczy. przyciskam palec wskazujący do lewej obudowy myszki. otwieram oczy. atakuje mnie informacja " Usunięto. Życzymy powodzenia w dalszym życiu". Przegląd foldery : album - pusty, rozmowy - zniknęły, piosenki przypominające o nim - wykastrowane. wyłączam komputer.
|
|
 |
|
ból klatki piersiowej zdawał się być niczym , w stosunku do bólu w głowie. miliony myśli, które przechodziły przeze mnie były jak strzały wbijane prosto w serce. przebijały mnie na wylot, gdy uświadamiałam sobie jak jest na prawdę. każda kolejna myśl sprawiała, że moja psychika rozpadała się na malutkie kawałeczki, nie mając szans na pozbieranie jej w jedną całość
|
|
 |
|
W supermarkecie z uczuciami z półek wybierali miłość. dzisiaj była promocja, jedyne 2,99. powierzchowne ?kocham cię? dorzucają gratis. Uradowani zacierali ręce. W końcu mieli kochać, modnie i popularnie, mieli być zakochani. Szczęśliwi biegli do kasy, planując jak obwieszczą światu o swojej miłości. chcieli nabyć, mieć, posiadać. wyobrażali sobie jak ustawią opisy na gg, jak będą deklarować ?na zawsze? nie znając nawet jutra. Drobne marzenia o wiecznej i jedynej miłości, wymieniali na stosy grubych banknotów posiadania kogokolwiek.
|
|
 |
|
Zbyt skomplikowane by nadać temu status.
|
|
 |
|
zakochanie- to takie swędzące serduszko, którego nie możesz podrapać.
|
|
|
|