 |
bejbe69.moblo.pl
Jej oczy krzyczały o pomoc . Szkoda że wszyscy minęli ją bez słowa . Nawet Ty .
|
|
 |
Jej oczy krzyczały o pomoc . Szkoda , że wszyscy minęli ją bez słowa . Nawet Ty .
|
|
 |
wiesz tu nie chodzi o to że będę brał cię w aucie . jesteś jak narkotyk ja jestem ćpunem będę ćpał cię .
|
|
 |
I cholerna intuicja , czułam od dawna , To fikcja nie magia , wieczność pryska jak bańka.
|
|
 |
najprostszym sposobem stracenia czegoś jest ogromna chęć posiadania .
|
|
 |
Potem, przez następne miesiące, wydawało mi się, że żyje za kare. Nienawidziłam poranków. Przypominały, że noc ma swój koniec i trzeba znowu radzić sobie z myślami. Ze snami było jakoś łatwiej.
|
|
 |
Nie znam stanów pośrednich. Albo szaleję ze szczęścia, albo spadam na dno rozpaczy. Jakby mój świat składał się tylko z emocji. Ale dla mnie to piękne - czuć i widzieć więcej.
|
|
 |
a spokój ma kształt Twoich ramion.
|
|
 |
nauczyć się oddychać sercem i wargami z minimalnym wspomaganiem płuc i nozdrzy .
|
|
 |
Nigdy nie prowadziłam pamiętnika . Nie potrafiłam ująć tego burdelu w mojej głowie , i przelać go na papier . Nadal nie potrafię .
|
|
 |
nauczyć się trzymać język za zębami i przybierać idealnie obojętną minę , żeby nikt nie odgadł moich myśli .
|
|
 |
odwróciła za nim wzrok. on w jednakowym momencie zrobił to samo. ich spojrzenia zetknęły sie. .. i bez słów. tak nagle odwrócili sie i poszli w swoje strony.
|
|
 |
Tylko on potrafił wywołać uśmiech na mojej twarzy i tylko on miał przywilej oglądania go.
|
|
|
|