głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tak wiele ludzi w moim życiu mnie... teksty

beautiful_die dodano: 8 sierpnia 2015

tak wiele ludzi w moim życiu mnie zraniło,zawiodło, podłożyło kłody pod nogi ale... ale ja wciąż jestem, wciąż walczę. Niektórym pewnie zawsze będę wdzięczna tego co dzięki nim w pewien sposób zyskałam,a zyskałam wiele. Ból nie jest dla mnie już tak straszny, nie sprawa mi ciężaru jak kiedyś, już nie potrafi dać mi w twarz ta męką, która kiedyś była mi bliska, to już tak nie boli, oj nie...

Tych co teraz są przy mnie szanuję... teksty

beautiful_die dodano: 4 sierpnia 2015

Tych co teraz są przy mnie szanuję i cenię. To Ci, którzy przetrwali mimo wielu podłamań zaufania i nieporozumień. Dla nich wszystko, za nich wszędzie. A reszta? Reszta to tylko drugoplanowe role, które pojawiają się w naszym życiu, gdy czegoś chcą...

Ale i ona mu imponowała siłą... teksty

beautiful_die dodano: 18 czerwca 2015

Ale i ona mu imponowała siłą, szaleństwem, inteligencją, charakterem potężnego chłopa ukrytym w drobnej kobiecie. (...) dostał kiedyś list od matki: ożeń się z tą kobietą, nie marnuj jej życia.

nienawidząc ciszy kochamy ją coraz... teksty

beautiful_die dodano: 5 czerwca 2015

nienawidząc ciszy kochamy ją coraz bardziej...

' Pośród wielu jej wad jedna... teksty

beautiful_die dodano: 5 czerwca 2015

'"Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła, analizowała, co czuje, dlaczego tak czuje, co oznaczają jej uczucia, dlaczego analizuje, co zanalizowała, że czuje, i czy na pewno to czuła, co zanalizowała?"

 W pewnym momencie możesz spotkać... teksty

beautiful_die dodano: 5 czerwca 2015

"W pewnym momencie możesz spotkać kogoś, kto będzie dla Ciebie doskonały, w najmniejszych molekułach zaprojektowany by być Twoim największym skarbem i źródłem radości. Ta osoba może albo całkowicie Cię uszczęśliwić, albo totalnie zmiażdżyć."

 Dla mnie byliśmy w układzie. Tak.... teksty

beautiful_die dodano: 1 czerwca 2015

"Dla mnie byliśmy w układzie. Tak. Układ. To chyba najlepsze słowo. Nigdy nie byliśmy w związku. Spotkałem ją, dobrze mi się z nią rozmawiało, czułem się przy niej bezpiecznie, czułem łączącą nas nić porozumienia. Przytulaliśmy się, całowaliśmy się, mieliśmy seks. Bliskość fizyczna dla ludzi bez zobowiązań nie jest zobowiązująca. Powstała więź, tyle, że bez przywiązania. Ona nie może mnie zranić porzuceniem i odejściem. Ja nie złożyłem jej żadnych obietnic i odchodząc, nie muszę mieć poczucia winy. Mam z nią układ. Nie związek. Układ jest z natury hedonistyczny, nie ma w nim odpowiedzialności. I mało jest w nim zaufania. Po chwili zdałem sobie sprawę z paradoksu tej sytuacji. Nie było w moim życiu żadnej innej kobiety, której ufałem bardziej niż Joannie. Mimo to nigdy nie dążyłem do bycia w związku z nią."

 I już wiem  że trzeba nauczyć... teksty

beautiful_die dodano: 1 czerwca 2015

"I już wiem, że trzeba nauczyć się odchodzić. Od ludzi. Od tego, co nas niszczy, co nam nie służy. Od miejsc przykrych i niezrównoważonych. Ale należy także dawać szanse w innych miejscach. Otwierać siebie z klucza. Przed kolejnymi sercami. Czasem po to, żeby dostać po mordzie. A czasem po to, by zaznać raju na ziemi."

 W stosunkach między kobietą a... teksty

beautiful_die dodano: 1 czerwca 2015

"W stosunkach między kobietą a mężczyzną nie ma partnerskiego traktowania. Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w tyłek, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy ona podchodzi. I mówić jej co ona ma robić. Bo kobiety uwielbiają jak ktoś im mówi co mają robić. To proste. Nie proś. Bierz. Nie pytaj. Działaj. Kiedy kobieta mówi nie, a Tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie twoja. I nie obiecuj, jeśli czegoś nie czujesz."

Nie mam już cierpliwości do pewnych... teksty

beautiful_die dodano: 30 kwietnia 2015

Nie mam już cierpliwości do pewnych rzeczy, nie dlatego, że stałam się arogancka, ale po prostu dlatego, że osiągnęłam taki punkt w moim życiu, gdzie nie chcę tracić więcej czasu na to, co mnie boli lub mnie nie zadowala. Nie mam cierpliwości do cynizmu, nadmiernego krytycyzmu i wymagań każdej natury. Straciłam wolę do zadowalania tych, którzy mnie nie lubią, do kochania tych, którzy mnie nie kochają i uśmiechania się do tych, którzy nie chcą uśmiechnąć się do mnie. Już nie spędzę ani minuty na tych, którzy chcą manipulować. Postanowiłam już nie współistnieć z udawaniem, hipokryzją, nieuczciwością i bałwochwalstwem.

Zwykłam ostrzegać  że miewam... teksty

beautiful_die dodano: 16 kwietnia 2015

Zwykłam ostrzegać, że miewam ciężki charakter, że chyba nie umiem nawiązywać trwałych relacji z ludźmi, bywam wyjątkowo trudna, impulsywna, brak mi dystansu, brak cierpliwości, bywam bezwzględna i ranię mocno, na oślep. Zawsze to wyśmiewasz. Mówisz, że to tylko chwilowe, że to tylko takie przebłyski, że najzwyczajniej w świecie możesz to znieść bo mnie znasz i wiesz, że warto, bo za chwilę znów będę sobą - najbardziej urokliwą, najlepszą i najsłodszą dziewczyną pod słońcem. To, że czasem jestem potworem w ogóle Cię nie rusza. Dlatego właśnie Cię potrzebuję. Bo potrafisz być ze mną nawet wtedy, kiedy sama nie potrafię siebie znieść.

“ Jestem strasznym nadwrażliwcem.... teksty

beautiful_die dodano: 13 kwietnia 2015

“ Jestem strasznym nadwrażliwcem. Bycie nadwrażliwcem to chodzenie po cienkiej linie: jest euforia, czyli nagła radość z drobiazgów albo depresja, czyli załamanie i upadek. Niektóre rzeczy widzę trzy razy mocniej niż inni. Tak jak zauważam różne piękne sprawy, tak widzę syf, którego ludzie nie zauważają. Wrażliwość, która daje mi masę możliwości, musi ze mnie wyjść. Jak zaczynam ją w sobie kumulować, to jest źle. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV