głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko błędy są częścią doskonałości Idziemy tą samą drogą ale mamy różne buty słuchamy tej samej muzyki ale mamy inne poglądy ma kilka samochodów ale żadnego nie używ

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
błędy są częścią doskonałości
błędy są częścią doskonałości teksty

bansujdziwko dodano: 3 lipca 2011

błędy są częścią doskonałości

Idziemy tą samą drogą  ale mamy... teksty

bansujdziwko dodano: 3 lipca 2011

Idziemy tą samą drogą, ale mamy różne buty, słuchamy tej samej muzyki ale mamy inne poglądy, ma kilka samochodów ale żadnego nie używa...

Dlaczego zatrute jabłko do Snow... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Dlaczego zatrute jabłko do Snow White ? Aby pokazać nam, że nie każdy będzie dobry i nie wszyscy, którzy mówią, że są naprawdę. Dlaczego Kopciuszek ucieka na północy? Aby przypomnieć nam, że wszystko ma swoje ograniczenia, nawet w snach. Dlaczego Ariel zmienił swój ogon na nogi? Aby pokazać nam, że ludzie są gotowi dać z siebie wszystko, aby być z miłości tylko do szczęśliwy. Dlaczego Aurora spał przez 16 lat? Aby powiedzieć, że być może trzeba będzie poczekać do jego prawdziwa miłość pojawia się, czas jest długi, ale warto. Dlaczego Bella był w miłości z Bestią? Aby przypomnieć nam, że nie można uniknąć, jak człowiek jest na zewnątrz, ale wewnątrz jest ładna, to nic nie będzie stać na środku swojej miłości.

To co teraz przeżywam z koleżankami... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

To co teraz przeżywam z koleżankami, jutro będzie nie ważne, nie chcę zabrnąć w ten świat gdzie martwisz się o to co do gara włożyć masz, przerażające jak czas z nas drwi.

Pharrell Williams  Wzięłabym  z nim... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Pharrell Williams Wzięłabym z nim ślub, nic mu nie mam do zarzucenia.

Pamiętam jak mama mi powiedziała... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Pamiętam jak mama mi powiedziała " mów mi wszystko " ... teraz wiem, że mogłam nie obiecywać, bo słowo dane złamałam chyba tysiąc razy, gdyby wiedziała co jej córka odpierdala by w grobie wylądowała, jestem dobrą córką dbam o jej zdrowie oszczędzam ją.

Błędy  kazdy je popełnia  nie mam... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Błędy, kazdy je popełnia, nie mam nic do zarzucenia sobie, póki co idę równo z pasem startowym, czekam aż się pozbierasz by pomachać Ci z mety .

Masz technikę  nie powiem... owacje... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Masz technikę, nie powiem... owacje ode mnie na stojąco, brawa na siedząco. A co ja będę wkładała większy wysiłek w Ciebie, jeśli moje serce Ciebie jebie.

W nocy zadzwonił głuchy telefon... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

W nocy zadzwonił głuchy telefon, numer prywatny, poczułam się jak w horrorze, gdyż właśnie w śnie Ty w oborze rozpierdalałeś moje serce nożem, O Boże, staję się psychopatką, dłużej tak już być nie może.

Czy możemy usiąść na plaży sami... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Czy możemy usiąść na plaży sami, bez publiki wokół... czy możesz być już spokój. Porozmawiamy, Ty kiedy nie ma tej całej sielany, masz otwarte serce, nie ranisz już mnie więcej, wzniesiemy w górę ręce i oddamy się piosence na spontanie będzie chwila ta jedyna a potem możesz powiedzieć spierdalaj.

Czy życzenia wypowiedziane do... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Czy życzenia wypowiedziane do księżyca kiedy świeci pełnia, spełniają się ?

Jeśli poszłabym pod Twoje drzwi... teksty

bansujdziwko dodano: 2 lipca 2011

Jeśli poszłabym pod Twoje drzwi zapukała i poprosiła abyś odegrał ze mną spektakl? Była by to przesada? Bo wiesz... właśnie sobie ubzdurałam, że trzeba to odtworzyć ..ale nie mam pamięci, musisz mi pomóc... odegrać rolę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV