głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
hahahaha no raczej ! teksty bansujdziwko dodał komentarz: hahahaha no raczej ! do wpisu 9 lipca 2011
Pomyślałam sobie  dość... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Pomyślałam sobie "dość tłumaczeń, nawet tych najgłupszych".... teraz co się będzie działo, czy jest ok czy nie dowiedzą sie tylko moblowicze i najbliższe mi osoby jesli już im będzie zależało na tym szczególnie.

Dobrze wiedzieć  że jest garstka... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Dobrze wiedzieć, że jest garstka tak popierdolonych ludzi jak ja .

I nie machaj mi z zacieszem bo nie... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

I nie machaj mi z zacieszem bo nie odmacham .

A kiedy słucham rap'u zaraz... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

A kiedy słucham rap'u zaraz rodzicielka grozi mi "wyłączeniem"

Prawda jest taka  głowa mnie boli... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Prawda jest taka, głowa mnie boli, nie pisałam jakieś 3 dni, choć ostatnio usiłowałam nawet wino popijałam, ale wiesz co nie mam pomysłu jak porównać wiele rzeczy tak żeby to było sensowne, papierosy hmm... już tak długo nie czułam tytoniu, po prostu brak mi inspiracji... ludzie którzy ją byli przestali miec dla mnie znaczenie wbili mi nóż w plecy w pewnym sensie to mogli od razu jebnąć tasakiem w łeb.

Kiedy mówię Ci co myślę o danej... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Kiedy mówię Ci co myślę o danej osobie i jak ją postrzegam, ze nie odpowiada mi towarzystwo dziwki, to Ty lecisz do niej mając banan na ryju od Polski do Francji, w ten sposób dałaś mi wiele do zrozumienia, po co Ci przyjaciółka skoro pod ręką jest dziwka co sponsorów ma więcej niż majtek.

Szczerze mówiąc tak z grubej rury... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Szczerze mówiąc tak z grubej rury nie jest mi żal ludzi kiedy ich ranię, bo to jest jakby zemsta z mojej strony, ja też sporo łez wylałam mimo pozoru.

Zawsze było tak  po każdej kłótni... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Zawsze było tak, po każdej kłótni napierdalało mnie serce, jakby walono w nie młotkiem z całej siły, a teraz wszystko po mnie spływa, zawsze było tak kiedy mama krzyczała nie mogłam powstrzymać łez, teraz nie pozwalam jej na to żeby doprowadziła mnie do łez, bo wiesz przysięgłam sobie że już nikt tego nie zrobi i jestem chyba silniejsza niż byłam, mam przynajmniej taką nadzieję.

Myślę  że na fochy typu  nie... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Myślę, że na fochy typu "nie odzywam sie do Ciebie" stałam się już odporna i wszystko mi jedno czy się odezwiesz czy też nie, jednym prostym skrótem to ujme WNW, może już nie jesteś mi tak bliska jak kiedyś, może te wszystkie próby naszej przyjaźni wcale nie wyszły na pozytyw, tak myślę teraz nad tym nawet nie 20 minut, po Twoim dennym opisie wnioskuję, że jestem od kostek do czubka głowy pokryta nienawiścią w Twoich oczach, widać po Twojej minie że palec prosto w dupie się zgiął.

Po prostu to co piszę nie daje mi... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Po prostu to co piszę nie daje mi satysfakcji, nie potrafię emocji ogarnąć, sama nie wiem co mam w głowie i sercu, ciężko powiedzieć, chyba zbyt często maskowałam uczucia pod maską wyluzowanej dziewczynki, teraz mam te skutki uboczne, że nawet nie wiem co się ze mną konkretnego dzieje.

   teksty bansujdziwko dodał komentarz: ;) do wpisu 9 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV