głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko Szczerze mówiąc tak z grubej rury nie jest mi żal ludzi kiedy ich ranię bo to jest jakby zemsta z mojej strony ja też sporo łez wylałam mimo pozoru. Zawsze było

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
Szczerze mówiąc tak z grubej rury nie jest mi żal ludzi kiedy ich ranię bo to jest jakby zemsta z mojej strony ja też sporo łez wylałam mimo pozoru.
Szczerze mówiąc tak z grubej rury... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Szczerze mówiąc tak z grubej rury nie jest mi żal ludzi kiedy ich ranię, bo to jest jakby zemsta z mojej strony, ja też sporo łez wylałam mimo pozoru.

Zawsze było tak  po każdej kłótni... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Zawsze było tak, po każdej kłótni napierdalało mnie serce, jakby walono w nie młotkiem z całej siły, a teraz wszystko po mnie spływa, zawsze było tak kiedy mama krzyczała nie mogłam powstrzymać łez, teraz nie pozwalam jej na to żeby doprowadziła mnie do łez, bo wiesz przysięgłam sobie że już nikt tego nie zrobi i jestem chyba silniejsza niż byłam, mam przynajmniej taką nadzieję.

Myślę  że na fochy typu  nie... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Myślę, że na fochy typu "nie odzywam sie do Ciebie" stałam się już odporna i wszystko mi jedno czy się odezwiesz czy też nie, jednym prostym skrótem to ujme WNW, może już nie jesteś mi tak bliska jak kiedyś, może te wszystkie próby naszej przyjaźni wcale nie wyszły na pozytyw, tak myślę teraz nad tym nawet nie 20 minut, po Twoim dennym opisie wnioskuję, że jestem od kostek do czubka głowy pokryta nienawiścią w Twoich oczach, widać po Twojej minie że palec prosto w dupie się zgiął.

Po prostu to co piszę nie daje mi... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Po prostu to co piszę nie daje mi satysfakcji, nie potrafię emocji ogarnąć, sama nie wiem co mam w głowie i sercu, ciężko powiedzieć, chyba zbyt często maskowałam uczucia pod maską wyluzowanej dziewczynki, teraz mam te skutki uboczne, że nawet nie wiem co się ze mną konkretnego dzieje.

   teksty bansujdziwko dodał komentarz: ;) do wpisu 9 lipca 2011
dobre! teksty bansujdziwko dodał komentarz: dobre! do wpisu 9 lipca 2011
jestem z ludzi  którzy hałas... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

jestem z ludzi, którzy hałas znokautują spokojem a potem uderzają z basem.

nie robię z siebie gangsterki nie... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

nie robię z siebie gangsterki nie świecę nowymi tekstami, po prostu mnie to nie rajcuje, a agresję mam wrodzoną.

Idziesz sobie normalnie nie udając... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

Idziesz sobie normalnie nie udając, że zamiast tyłka masz kierownicę, wzrok masz wlepiony w ziemię, a jednak zazdrosne suki nie zostawią na Tobie suchej nitki, faceci prawie sobie karki skręcają.

codziennie idziesz i robisz coś... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

codziennie idziesz i robisz coś innego, z każdego dnia wyciągasz wnioski i codziennie stajesz się bardziej doświadczona i odporna na pewnych ludzi, ta nauka jest najcenniejszą w życiu.

'Jesteś bardzo beszczelna i wredna'... teksty

bansujdziwko dodano: 9 lipca 2011

'Jesteś bardzo beszczelna i wredna' ile razy jeszcze to usłyszę od mojej rodzicielki? Pytanie retorycznie, które codziennie się rodzi w mojej głowie... i codziennie tak samo mnie denerwuje.

aaaa! dobry cytat     teksty bansujdziwko dodał komentarz: aaaa! dobry cytat ; ) do wpisu 9 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV