głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
bansujdziwko Podejmujesz wybór ponosisz konsekwencje czemu znów to robisz skoro tak bardzo nie chcesz? Do siebie miej pretensje bo że to takie męskie chcesz ciepła w domu je

bansujdziwko

bansujdziwko.moblo.pl
Podejmujesz wybór ponosisz konsekwencje czemu znów to robisz skoro tak bardzo nie chcesz? Do siebie miej pretensje bo że to takie męskie chcesz ciepła w domu
Podejmujesz wybór  ponosisz... teksty

bansujdziwko dodano: 16 marca 2014

Podejmujesz wybór, ponosisz konsekwencje - czemu znów to robisz, skoro tak bardzo nie chcesz? Do siebie miej pretensje, bo że to takie męskie - chcesz ciepła w domu jednocześnie ognia na mieście?

Łatwo jest Ci mówić  ale trudniej... teksty

bansujdziwko dodano: 16 marca 2014

Łatwo jest Ci mówić, ale trudniej zrobić jeszcze trudniej utrzymać za ogon dwie sroki.

chcę żebyś powiedział mi że... teksty

bansujdziwko dodano: 16 luty 2014

chcę żebyś powiedział mi że " potrzebujesz mnie " ratujesz moje złamane serce . Tęsknie i myślę gdzie jesteś, co teraz robisz i dlaczego nie ma Cię tu.

Każdy by chciał wszystko naraz... teksty

bansujdziwko dodano: 13 luty 2014

Każdy by chciał wszystko naraz zamiast starać się o trochę, Niby nikt tu nic nie pali, a by zjarał Europę

Skromność to tylko zamaskowana... teksty

bansujdziwko dodano: 11 luty 2014

Skromność to tylko zamaskowana arogancja

Zapominam jak było  tylko weź mnie... teksty

bansujdziwko dodano: 9 luty 2014

Zapominam jak było, tylko weź mnie nie porzuć Serce ma swoje racje, których nie widzi rozum Teraz mam motywację i uśmiecham się częściej Będę dążył do tego by pomnożyć to szczęście Ukleimy coś wspólnie, na przekór tym zawistnym Brak już miejsca, by dopisać ich do czarnej listy Ty rozświetlasz ten mrok, kiedy zapada ciemność

Wydaje mi się  że ostatniej nocy... teksty

bansujdziwko dodano: 8 luty 2014

Wydaje mi się, że ostatniej nocy wypiłem za dużo, Taa, nazwijmy to tymczasowym wsparciem Język mi się plątał, ale próbowałem powiedzieć : Skarbie, nie musisz się obawiać, Chociaż nie mamy nic, mamy siebie.

Ludziom zaw­sze się zda­je  że... teksty

bansujdziwko dodano: 8 luty 2014

Ludziom zaw­sze się zda­je, że wiedzą całą prawdę. Co do mnie, gwiżdżę na to, ale nieraz już mnie nudzi, kiedy pow­tarzają mi wszys­cy w kółko, żebym pa­miętał o swoim wieku. Cza­sem prze­cież postępuję, jak­bym był znacznie star­szy, niż jes­tem - słowo daję! - ale te­go ludzie nig­dy nie zauważają.

Możemy się założyć  że na... teksty

bansujdziwko dodano: 8 luty 2014

Możemy się założyć, że na dziesięć osób, które oczy wypłakują nad głupią his­to­rią fil­mu, dziewięć jest w grun­cie rzeczy sob­ka­mi i łajdakami.

What Now teksty

bansujdziwko dodano: 8 luty 2014

What Now

Brakuje mi czegoś. Czegoś co... teksty

bansujdziwko dodano: 8 luty 2014

Brakuje mi czegoś. Czegoś co powinno być wszystkim. I znów nie wiem nic. Wszystko wypełnia pustka, to oxymoron. I wiem że nie tylko ja się tak czuję. To plaga, która na nas spadła. Nie ocali nas nikt, tylko my. . Smutki rozrzucone po pokoju, potykam się w tym bałaganie. Poleż ze mną na podłodze. Powdychaj ze mną kurz uczuć. Taki niby ze wszystkimi, a taki niby sam. Za dużo. Za bardzo. A jednak za mało. Nie wiem czy jestem, troche mnie nie ma. Troche mnie porwałaś, troche jestem pod śniegiem. Troche mam mokre nogi. Może wpadłem do wanny. Bolą mnie nadgarstki, każda kosteczka boli mnie po Tobie. Jest późno i jestem smutny. / scoobychrupek

Ma w sobie taki spokój i ogień w... teksty

bansujdziwko dodano: 8 luty 2014

Ma w sobie taki spokój i ogień w oczach. Jego świat wydaje się być tak niesamowicie spokojny i kusi mnie żeby wprowadzić w niego chaos. Żeby wsiąść do pociągu i zaszaleć daleko gdzieś i mieć poczucie tego bezpieczeństwa, którego szuka każda z nas. Móc powiedzieć Ci wszystkie tajemnice mojego świata, te mądre i te najgłupsze refleksje na tematy ważne i te mniej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV