 |
bajkowa.moblo.pl
co z tego że masz fajne ciuchy firmowe buty laptopa i zajebisty telefon skoro nie możesz mieć tego czego pragniesz najbardziej JEGO.
|
|
 |
co z tego ,że masz fajne ciuchy ,firmowe buty ,laptopa i zajebisty telefon ,skoro nie możesz mieć tego ,czego pragniesz najbardziej - JEGO.
|
|
 |
Czas leczy rany a my? Cały czas się znamy, lecz to już nie to.
|
|
 |
może już powinnam skończyć z wmawianiem sobie, że jesteś dla mnie .
|
|
 |
To dziwne patrzeć na własne marzenia , które spełniają się komuś innemu .
|
|
 |
Jeśli mu na Tobie zależy na pewno znajdzie drogę do Twojego serca, ale jeśli mu nie zależy - pierdol to, chłopak wkrótce zobaczy jaki skarb stracił.
|
|
 |
Prześpisz tę miłość, stracisz ją i potem będziesz żałować. bo mogłam być Twoja, a nie byłam.
|
|
 |
Sztuką jest mieć WYJEBANE nawet gdy pęka CI serce.
|
|
 |
Wbrew pozorom jestem cholerną optymistką, cieszącą się życiem. Mam gdzieś opinie innych, żyję własnym życiem, robię to, co mi się podoba a nie to, co mogłoby spodobać się innym, nie oglądam się za siebie. Jednak jak każdy normalny człowiek kocham, tęsknie, czasami płaczę. Nie widzę w tym nic dziwnego.
|
|
 |
Tak wiele rzeczy powinnam Ci powiedzieć. Wyliczyć, ile to razy o Tobie śniłam i ile razy nie mogłam przez Ciebie zasnąć. Udowodnić Ci, że mam uśmiech przeznaczony tylko dla Ciebie.. i spojrzenie też takie mam.
|
|
 |
Jego oczy zagadką, tęczowym mostem.. źrenice magią pokryte..
|
|
 |
Shoulda put it down. Shoulda got that ring. Cuz I can still feel it in the air. / Czy powinnam dać sobie już spokój, czy może zacząć działać .Bo wciąż czuje, że może nam jeszcze wyjść..
|
|
 |
to nie miłość..to jakaś pierdolona obsesja..
|
|
|
|