 |
|
Mieli być najlepszymi przyjaciółmi . takimi na całe życie .. Dlaczego on musiał to spieprzyć i się w niej zakochać ? / ciamciaramciaa
|
|
 |
|
Bo nutella wyjadana palcami ze słoika smakuje najlepiej ! ♥ . / ciamciaramciaa
|
|
 |
|
pragnęła jego czułych pocałunków tak jak kobieta w ciąży pragnie truskawek z bitą śmietaną .
|
|
 |
|
Najgorsze, są chwilę, gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami, w uszach, uświadamiasz, sobie, że do niczego nie dążysz, że nie masz nikogo, komu by ciebie brakowało, że tak naprawdę nie masz nic. - tak jak ja dziś.
|
|
 |
|
za kim najbardziej tęsknisz ? - hmm .. tęsknie za ludźmi , którzy nauczyli mnie żyć . - jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi . - ja nie potrafiłam . na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi , którzy pokazali mi jak się śmiać , kochać , jak czuć się szczęśliwą .. - to pewnie nauczyli cię też i płakać .. - niee , płakać nauczyłam się sama .. wtedy , gdy odeszli bez słowa pożegnania.
|
|
 |
|
. Jesteś moim prywatnym chupa chupsem < 333 . ; **** ; ****
|
|
 |
ej , kochanie ! zostaniesz moim prywatnym supermanem ? / impulsive . ♥
|
|
 |
|
Podejdź , przytul , powiedz, że wszystko będzie dobrze, że słońce nadal bedzie gorące, a trawa zielona . powiedz, że nadal Mnie kochasz i nigdy nie zostawisz, proszę
|
|
 |
|
gdy wchodzę na boisko, widzę całą moją drużynę, mam piłkę w ręce, na widowni są zawsze ONI. Ci najważniejsi, na boisku cały podstawowy team - kocham to, kocham grać, zapominam wtedy o wszystkim. Liczę się tylko ja,piłka,bramka i linia przejścia.
|
|
|
|