głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anulka0710 Nie łudź się krwawiącego serca szmatą nie uleczysz Nadal jesteś smutna prawda? Nie tylko zmęczona... Czym? Walką o coś pięknego Nie zdobyłaś tego? Nie kiedy już

anulka0710

anulka0710.moblo.pl
Nie łudź się krwawiącego serca szmatą nie uleczysz
Nie łudź się krwawiącego serca... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

Nie łudź się krwawiącego serca szmatą nie uleczysz

  Nadal jesteś smutna  prawda?... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

- Nadal jesteś smutna, prawda? - Nie tylko zmęczona... - Czym? - Walką o coś pięknego, - Nie zdobyłaś tego? - Nie, kiedy już wyciągam rękę to się oddala, unosi wysoko, wysoko i pęka jak bańka mydlana.

  Kim był dla Ciebie?   zapytała.... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

- Kim był dla Ciebie? - zapytała. Zamyślona wpatrywała się w okno, powstrzymywała od płaczu mimo, że jej oczy szkliły się. - Kim był... ? Był moją duszą. - odparła. Wtedy pierwszy raz nie mogła powstrzymać łez. Ona, twarda dziewczyna licząca zaledwie kilkanaście lat, dziewczyna która nauczyła się życia w tak krótki czasie, dziś nie umiała... Płakała za nim jak małe dziecko za ukochanym pluszowym misiem.

Gdy mijałeś mnie i wrednie z... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

Gdy mijałeś mnie i wrednie z satysfakcją w oczach się uśmiechnąłeś pękło mi serce..gdy mnie minąłeś kryształki tego serca napłynęły mi do oczu by spłynąć na policzki z bezsilności sytuacji..

Czasami stajemy przed lustrem... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

Czasami stajemy przed lustrem, patrzymy w swoje oczy i nagle zauważamy, że ich kolor niespodziewanie wyblakł, a one same stały się dziwnie puste. Lodowate spojrzenie przyprawia o ciarki na plecach. Myśl, że przegraliśmy, podcina nogi i przygniata do ziemi.

naprawdę zabolało  wiesz? to co... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

naprawdę zabolało, wiesz? to co wydawało się być przeszłością, znowu uderzyło mnie w twarz. gdy dusiłam się płaczem zrozumiałam, że ta przeszłość wciąż we mnie żyje . .

Dziś przeklinam każdą z chwil w... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

Dziś przeklinam każdą z chwil w których wywołałam łzy, Żałuję moich słów które zadały Ci ból, Nieważne jest już nic gdy nie mogę z Tobą być, Nieważny cały świat gdy bez Ciebie żyć tu mam, Bez Ciebie nie mam gdzie podążać w moim śnie, Bez Ciebie jest mi źle, wszystko staje się tłem Podążać z Tobą chcę, jednak ciągle boję się Wykonać pierwszy ruch by odzyskać Cię znów.

  jeśli nie Ty jesteś tym jedynym... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

- jeśli nie Ty jesteś tym jedynym , to dlaczego moje serce przyspiesza , kiedy przechodzisz obok ? skoro nie jesteśmy sobie pisani , to dlaczego ciągle mam Cię przed oczami ? jeśli Bóg nie zesłał Cię po to , abyś był przy mnie , to dlaczego do cholery ciągle mam nadzieję , że przyjdzie taki dzień , kiedy obudzisz się rano i uświadomisz sobie jak bardzo Ci mnie brakuje ?

Wiem  mam w życiu totalny... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

Wiem, mam w życiu totalny rozpierdol. Nie mam pojęcia, od czego zacząć, żeby to wszystko jakoś ogarnąć. Ciągle wydaje mi się, że to nie ma sensu, że ja nie mam sensu..Jak długo można tak żyć? Mam wrażenie, że na tym świecie nie ma już dla mnie miejsca. Nagle wszystko wydaje się totalnie obce, nieznane. I nie mogę odnaleźć się wśród swoich.. gdzie podział się dawny świat? Chcę do niego wrócić, po co mi te wszystkie życiowe rozterki, chcę tamto, chcę cofnąć czas !! cofnij się, cofnij, cofaj, proszę. !!

dziś w pośpiechu zestresowana... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

dziś w pośpiechu,zestresowana biegłam do szkoły, zziębnięta, smutna, bez chęci do życia,przekroczyłam furtkę, później schody.. zaraz przy wejściu ujrzałam ciebie.. pomyślałam: "oo nie, znów on" stałeś z kolegami w zaskoczeniu patrząc na moją postać.. udałam, że wcale mnie nie obchodzisz.. że przecież już nic nie czuję,a to co było to jedynie przeszłość, która nic nie znaczy.. bo w końcu nic nas już nie łączy.. w sercu czułam ból.. coś od środka rozrywało moją duszę.. przeszłam obok ciebie nie patrząc ci w oczy,by nie utonąć w tym słodkim spojrzeniu i nie oddawać się przeszłości.. gdy już weszłam do szatni nie byłam w stanie odwinąć szalika, tak bardzo trzęsły mi się ręce.. czułam,że tak bardzo bardzo cię kocham i tak bardzo bardzo tęsknie.. serce oszalało.. w głowie miałam mętlik.. nie byłam w stanie pojąć, dlaczego wywołujesz u mnie takie emocje.. takie uczucia.. i nadal jeszcze nie umiem znaleźć odpowiedzi na to pytanie.. wszyscy mówią, że cie kocham.. a ja wmawiam sobie ze się mylą.

Wiesz co ? ona Cię kochała. byłeś... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

Wiesz co ? ona Cię kochała. byłeś dla niej numerem jeden, tym cholernym oczkiem w głowie. Jej chłopczykiem bez wad, za którego oddałaby życie. Jednak idealny chłopczyk okazał się fałszywym dupkiem, który korzystając z pierwsze lepszej okazji poszedł do innej, nie zastanawiając się nad tym, co ona będzie czuła, że ból wyżre wnętrze jej serca.

Nie potrafiła zasnąć  gdy nie... teksty

anulka0710 dodano: 31 sierpnia 2010

Nie potrafiła zasnąć, gdy nie napisał jej sms-a o treści: "dobranoc skarbie". Nie potrafiła uśmiechnąć się w ciągu dnia, gdy nie napisał: "dobrego dnia kochanie". teraz już nie dostaje żadnych sms-ów. Porzucił ją, aby pisać takie wiadomości do innej. A ona spędza bezsenne noce z samą sobą i zamiast uśmiechać się co dnia-krzyczy wewnętrznie z rozpaczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV