głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
antyteza11 Nie mam pewności że to co się wydarzyło było prawdziwe. Nie mam jej i nie chcę mieć. Czasami niektóre rzeczy powinny zostać tylko marzeniami. Piękne miasto spal

antyteza11

antyteza11.moblo.pl
Nie mam pewności że to co się wydarzyło było prawdziwe. Nie mam jej i nie chcę mieć. Czasami niektóre rzeczy powinny zostać tylko marzeniami.
Nie mam pewności  że to co się... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

Nie mam pewności, że to co się wydarzyło było prawdziwe. Nie mam jej i nie chcę mieć. Czasami niektóre rzeczy powinny zostać tylko marzeniami.

Piękne miasto spalonych marzeń.... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

Piękne miasto spalonych marzeń. Chcesz się tam wybrać? Zapraszam w podróż w głąb mojego serca.

popatrzyła w jego beznamiętne... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

popatrzyła w jego beznamiętne źrenice, a jej serce stanęło. nie mogła zrozumieć swoich uczuć w stronę kogoś takiego jak on. kogoś bez serca, kto traktował ją jak nikogo. poniżał. on był dla niej wszystkim. ona dla niego nikim. wyciągnęła delikatnie dłonie ku jego twarzy i delikatnie przejechała opuszkiem palca po jego wardze. gwałtownie się odsunął patrząc na nią, jak na jakąś desperatkę. - co ty sobie wyobrażasz? - wykrzyczał. - spuściła wzrok, biorąc do dłoni papierosa. - przecież wiesz, że mam inną. to ona jest dla mnie wszystkim. - wyszeptał. - zmierzyła go wzrokiem i wybuchła spazmatycznym płaczem z niemocy. chwycił ją za rękę i delikatnie mierzwiąc jej splątane loki dłonią, pochylił się nad nią i wyszeptał ciche - 'wybacz'. wyszedł poirytowany całą sytuacją, pozostawiając ją samej sobie. nalała kieliszek czerwonego wina i usiadła na tarasie. popijając duszkiem napój zaczęła się szyderczo śmiać z niedowierzaniem o własnej naiwności i złudnej nadziei.

Bo czasem zabraknie jednego puzzla i... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

Bo czasem zabraknie jednego puzzla i życie nie do końca jest takie jakie powinno być...

podeszła do Niego i wręczyła mu... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

podeszła do Niego i wręczyła mu paczuszkę. spuścił swój speszony wzrok, ówcześnie ujrzawszy jej przeszklone łzami oczy. - zapomnę. - wyszeptała odchodząc. słyszał z oddali jak zanosi się płaczem. kucnął i zaczął niezdarnie odpakowywać paczkę, delikatnie rozwiązując perfekcyjnie związaną kokardkę. podnosząc wieczko ujrzał trzy rzeczy; paczkę żelek, papierosa i zapałkę. żelki miały symbolizować ich wspólną miłość. obydwoje kochała równie bardzo. papieros miał symbolizować jej uzależnienie od Niego. a zapałka? zapałka miała symbolizować, niewykorzystane szanse. wierzyła, że uda się jej zapalić ją po raz kolejny, ale On jej na to nigdy nie pozwolił.

głupim nazywa się człowiek  który... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

głupim nazywa się człowiek, który mając kochającą go osobę, odrzuca ją. robi to dlatego, bo myśli, że potrzebna jest mu wolność, która z biegiem czasu okaże się jego największym wrogiem ..

Czasem zastanawiam się  czy nie... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

Czasem zastanawiam się, czy nie lepiej było oszukiwać samą siebie i myśleć, że mnie kochasz

i już od dawna się zastanawiam :... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

i już od dawna się zastanawiam : dlaczego moje oczy tak bardzo Cię kochają . ?

ludzie są wyjątkowi  każdy wkurwia... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

ludzie są wyjątkowi, każdy wkurwia mnie w inny sposób

minęło kilka miesięcy od jego... teksty

antyteza11 dodano: 17 czerwca 2010

minęło kilka miesięcy od jego odejścia, zdążył już pozbyć się bólu i odnaleźć równowagę, wracając ze szkoły wsiadła do zatłoczonego autobusu , mając słuchawki w uszach nie zwracała uwagi na otaczających ją ludzi. Po kilku minutach do jej nozdrzy dotarł zapach męskich perfum, dobrze je znała. Odwróciła się w stronę z której doszła jej woń, i zobaczyła go. Pierwszy raz od kilku miesięcy, zobaczyła go akurat teraz, w tym cholernym autobusie, przyglądał się jej od łużej chwili. Wstał z miejsca, a ona modliła isę tylko by nie podchodził, kiedy się zbliżył myslałą, że dostanie palpitacji serca, jednak on uśmiechnął się ttylko i wysiadłl, odjeżdżając zobaczyła jak całuje inną. 'Ta idiotka nawet nie wie jakie ma szczęscie' i chwile później siedziała w pobliskim parku płacząc , uświadomiła sobie że nigdy nie przestała go kochać.

90  nastolatek przeżyłoby... teksty

antyteza11 dodano: 16 czerwca 2010

90% nastolatek przeżyłoby załamanie nerwowe gdyby Justin Bieber stanął na dachu wieżowca gotowy do skoku. Ty byłabyś częścią 10% , która wzięłaby krzesło, popcorn i krzyknęło 'skacz suko'

Związałeś mi usta  bym nie mogła... teksty

antyteza11 dodano: 16 czerwca 2010

Związałeś mi usta, bym nie mogła krzyczeć. Obdarłeś z radości, bym nie mogła się śmiać. Zabrałeś miłość, bym już nigdy więcej w nią nie uwierzyła.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV