głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
anika1311 jestem wredna mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód żebyś dał sobie spokój ? siedząc na ławce i patrząc w gwiazdy p

anika1311

anika1311.moblo.pl
jestem wredna mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód żebyś dał sobie spokój ?
jestem wredna  mam nawroty... teksty

anika1311 dodano: 26 sierpnia 2012

jestem wredna, mam nawroty bezczelności co 3 sekundy i nie lubię się dzielić. wystarczający powód, żebyś dał sobie spokój ?

siedząc na ławce i patrząc w... teksty

anika1311 dodano: 26 sierpnia 2012

siedząc na ławce i patrząc w gwiazdy, podchodzi do nas mała dziewczynka i pyta się mojego chłopaka ''to jest twoja księżniczka?

  Rozum a dlaczego zwracasz uwagę na... teksty

anika1311 dodano: 26 sierpnia 2012

- Rozum a dlaczego zwracasz uwagę na samych kretynów? - Serce to Ty bijesz jak popierdolone na ich widok.

cześć jestem facetem : najpierw z... teksty

anika1311 dodano: 26 sierpnia 2012

cześć jestem facetem : najpierw z tobą poflirtuje , potem zawrócę ci w głowie , będę z tobą pisał bo przecież na początku tak trzeba , będę zaczepiał twoje koleżanki i gadał z nimi o tobie ,będę ci kłamał , potem będę cie zawracał w głowie do tego stopnia ze się we mnie zakochasz , uszczęśliwię cie na jedna noc, ale na następny dzień będę cie porostu ignorować , będę przychodził do ciebie tylko wtedy kiedy nie będę miał przyjaciół , a teraz najlepsza partia tego jest ze , nie możesz nic zrobić nic kompletnie nic , a wiesz czemu bo się we mnie zakochałaś , głupia dziewczyno...

Tak  jestem kobietą...  Popycham... teksty

anika1311 dodano: 26 sierpnia 2012

Tak, jestem kobietą... Popycham drzwi, chociaż jest wyraźnie napisane ,,ciągnąć''. Śmieję się jeszcze bardziej, kiedy próbuję wytłumaczyć dlaczego się śmieję. Wchodzę do pokoju po to, by zapomnieć co miałam tam zrobić. Ukrywam swój ból przed tymi, których kocham. Mówię ,,to długa historia'', gdy nie chcę wyjaśniać tego, czego nie chcę. Płaczę częściej niż myślisz. Dbam o ludzi, którym na mnie nie zależy. Jestem silna dlatego że muszę, a nie chcę. Słucham Cię, nawet jeśli Ty mnie nie słuchasz.

zauroczył mnie w sobie  narobił... teksty

anika1311 dodano: 25 sierpnia 2012

zauroczył mnie w sobie, narobił nadziei i definitywnie spierdolił.

'mądra kobieta nigdy nie wyzna... teksty

anika1311 dodano: 25 sierpnia 2012

'mądra kobieta nigdy nie wyzna swoich uczuć, zanim nie zrobi pierwszy tego mężczyzna.

Leżałam na trawie i zastanawiałam... teksty

anika1311 dodano: 25 sierpnia 2012

Leżałam na trawie i zastanawiałam się jak można przez całe życie się bać. Wzięłam telefon i napisałam, że go kocham, za niecałe 15 minut leżał już przytulony do mnie

Zapewnij mnie  że nie pokochasz... teksty

anika1311 dodano: 25 sierpnia 2012

Zapewnij mnie, że nie pokochasz innej. - Nie mogę. - Dlaczego? - Bo na pewno pojawi się inna.. Tylko ona będzie do Ciebie wołać "mamusiu!

Lubię wielu ludzi ale nie... teksty

anika1311 dodano: 25 sierpnia 2012

Lubię wielu ludzi,ale nie wszystkich. Dużo potrafię wybaczyć, ale nie wszystko. Szybko zapominam,ale nie zawsze. Ci,których lubię wiedzą o tym. Ci,których nie lubię,to zauważa. Dla prawdziwych przyjaciół mogę przejść przez piekło.Wrogom wskażę tam drog

Odejdź  póki czuję  że jestem na... teksty

anika1311 dodano: 16 maja 2012

Odejdź, póki czuję, że jestem na tyle silna, by za tobą nie pobiec.

 Rozuuuum! Dlaczego oni tacy są?... teksty

anika1311 dodano: 16 maja 2012

-Rozuuuum! Dlaczego oni tacy są? -Serce ,ale powiedz kto? -Ci kolesie co ranią bez opamiętania te biedne dziewczyny. -Oni nie robią tego celowo. -A więc dlaczego? -Po prostu bardzo często się gubią we własnym życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV