głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aniajuliana fajnie tak zamknąć się w pokoju włączyć ulubiony film jeść aż do mdłości rzucić telefon w kąt zupełnie tak jak kiedyś zupełnie tak jakby nikogo nie było nikomu

aniajuliana

aniajuliana.moblo.pl
fajnie tak zamknąć się w pokoju włączyć ulubiony film jeść aż do mdłości rzucić telefon w kąt zupełnie tak jak kiedyś zupełnie tak jakby nikogo nie było nikomu na
fajnie tak zamknąć się w pokoju... teksty

aniajuliana dodano: 5 kwietnia 2013

fajnie tak zamknąć się w pokoju, włączyć ulubiony film, jeść aż do mdłości, rzucić telefon w kąt, zupełnie tak jak kiedyś, zupełnie tak jakby nikogo nie było, nikomu na Tobie nie zależało, nikt nie był ważny

Ludzie  rany  wspomnienia...kiedyś... teksty

aniajuliana dodano: 4 kwietnia 2013

Ludzie, rany, wspomnienia...kiedyś wszystko poznika...

Teraz gdy wiem  że to Ty nalegasz na... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Teraz gdy wiem, że to Ty nalegasz na spotkanie, a nie ja, jakoś mi dobrze i nie zamierzam tego zmieniać. Czekaj na to spotkanie, tak jak ja kiedyś, zobacz jak łatwo odwróciły się role, sam do tego doprowadziłeś. Pogratulować.

nie pytaj  nie pokazuj że Cię... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

nie pytaj, nie pokazuj że Cię obchodzę, bo ja pamiętam, jak kiedyś chciałam Ci to wszystko opowiedzieć, jak chciałam żebyś był, żebyś wiedział, żebyś mógł pytać, teraz...to już nie ma znaczenia, spóźniłeś się o jedno życie.

Codziennie wbijam sobie do tej pustej... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Codziennie wbijam sobie do tej pustej głowy, że czujesz to co ja. Że kochasz, że szanujesz, że myślisz o mnie. Że inna się nie liczy, tylko ja. Czasami mam wrażenie, że to wszystko prawda. Ale to może tylko dlatego, że tak mocno w to wierzę? Nie wiem.

Są słowa które znaczą więcej... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Są słowa które znaczą więcej niż czyny, są ludzie których cenimy za słowa, zdarzenia ubrane w słowa o niedokonanych czynach, i czyny za które wypowiedziano wiele słów. Z tym wszystkim jestem wdzięczna ludziom którzy są, a mogli odejść. Dziękuję.

Nie pytaj tych co mogą wiedzieć... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Nie pytaj tych co mogą wiedzieć najwięcej, pytaj tych co mogą znać prawdę.

Pasja musi być w sercu  a nie w oku.... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Pasja musi być w sercu, a nie w oku. Ważne żeby fotografia przywoływała uczucia i wspomnienia, a nie była tylko drogim aparatem.

Ona sama nie szukała miłości lecz... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Ona sama nie szukała miłości lecz, gdy zobaczyła go nie miała wątpliwości, chciała tylko jego oczu i ramion on patrząc na nią chyba czuł to samo.

Gdy was już nie będzie  czuję że... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Gdy was już nie będzie, czuję że będzie lepiej. Nic szczególnego się nie stanie. Zbudujemy miasta na nowych przeżyciach.

Tak dobrze czuję się  gdy jesteś... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Tak dobrze czuję się, gdy jesteś obok, przy mnie, tak ważna czuję się, gdy mogę objąć Cię, wiesz? Tak mało znaczy dla mnie wtedy wszystko inne.

Nie chcę  abyś był we mnie... teksty

aniajuliana dodano: 30 marca 2013

Nie chcę, abyś był we mnie szalenie zakochany. Zakochanie to nie miłość. Chcę, abyś mnie kochał. Czasem rozsądnie, czasem spontanicznie. Nie rzucił dla mnie świata, ale się tym światem dzielił. Nie obiecuj, że mnie nie zostawisz. Nie kocha się słowami. Poprostu mnie nie zostawiaj i nie mów nic.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV