głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Fajnie jest Cię kochać i fajnie jest jak mnie kochasz. Gdzie są ludzie którzy potrafią cieszyć się i zajmować wyłącznie swoim życiem ? Gdzie są tacy którzy potr

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Fajnie jest Cię kochać i fajnie jest jak mnie kochasz.
Fajnie jest Cię kochać i fajnie... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Fajnie jest Cię kochać i fajnie jest jak mnie kochasz.

Gdzie są ludzie którzy potrafią... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Gdzie są ludzie którzy potrafią cieszyć się i zajmować wyłącznie swoim życiem ? Gdzie są tacy, którzy potrafią przyjąć konstruktywną krytykę ? Gdzie są tacy, którzy słysząc dystans nie myślą tylko o tym jak daleko muszą jeszcze zajść żeby zatracić siebie ?

Ten świat jest coraz paskudniejszy.... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Ten świat jest coraz paskudniejszy. Ta mi życzy śmierci, następna chce być z moim facetem a przecież sama z nim zerwała, ten życzy mi rozłamu związku, Ci ustalają kiedy zdradzę swojego faceta, ta mówi, że tęskni choć tak nie jest, ten ją kocha ale nie chce jej zranić i z nią nie bedzie, ta niszczy swoje zdrowie bo naoglądała się chudych lasek na MTV i za wszelką cenę musi porzucić swoją osobowość i zrobić się na blond, ten zrzucił szerokie spodnie bo stało się to już nie modne, tamta znów pisze z innym typem niż z tym którwgo w telefonie ma wpisanego jako swoje kochanie. A na domar złego mój szary ubarwiacz życia odszedł..

I nie pierdol mi  że nie mam czego... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

I nie pierdol mi, że nie mam czego przeżywać.

Zawsze można powiedzieć : 'Ty sorry... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Zawsze można powiedzieć : 'Ty sorry, mam kogoś innego na oku, wiem, że boli ale tak będzie bolało mniej'. I mimo bólu i żalu odchodzimy i nie robimy cyrku poprzez zmienianie co dwie i pół minuty statusu związku na fejsbooku.

Po co komu związki? Nie lepiej by... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Po co komu związki? Nie lepiej by było spotykać się z każdym i wszędzie, dotykać kogo się chce w sposób na jaki tylko mamy ochotę?

Załóż słuchawki na uszy i przejdz... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Załóż słuchawki na uszy i przejdz się późnym wieczorem po tych uliczkach, gdzie mieszają się bloki i stare kamienice tworząc nic innego jak niesamowity klimat. Albo nie zakładaj. Ciesz się dźwiękami tego miasta.

Mam nadzieję  że chociaż Ty... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Mam nadzieję, że chociaż Ty pomożesz mi ogarnąć cały ten syf.

A teraz usiądź    i pomyśl...... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

A teraz usiądź i pomyśl... Czy mężczyzna,którego kochasz kocha tak samo Ciebie? Czy to właśnie Ciebie chcę na tym miejscu w swoim sercu? Czy dziewczyna,którą właśnie całuje jest tą samą dziewczyną,którą nosi właśnie w swoim sercu?

Zastanawiam się właśnie  jak wiele... teksty

alcoholicsmile dodano: 18 lipca 2011

Zastanawiam się właśnie, jak wiele razy wybaczamy komuś tylko dlatego, że nie chcemy go stracić, nawet jeśli ten ktoś nie zasługuje na nasze przebaczenie .

Jest dla mnie bardzo ważną osobą.... teksty

alcoholicsmile dodano: 13 lipca 2011

Jest dla mnie bardzo ważną osobą. Nasza przyjaźń zaczęła się niewinnie, od zerówki. Jedna drugiej potrzebowała jak ryba wody, jak ptaki powietrza. Nasza przyjaźń jest często wystawiana na próbę. Różne, czasami sprzeczne ze sobą zdania nie mogły znaleźć wyjaśnienia. Jesteśmy tak inne, a jednocześnie bardzo do siebie podobne. Nie ma niczego, dnia, miesiąca, godziny, który mógłby zakończyć tę przyjaźń.

Wiem  że strasznie za Tobą... teksty

alcoholicsmile dodano: 12 lipca 2011

Wiem, że strasznie za Tobą tęsknię. Brakuje mi tutaj Twojej osoby, chcę, abyś był przy mnie w dzień i w nocy. Przytulał, całował, mówił to wszystko, co mówisz przez telefon... I chociaż zdaję sobie sprawę, że na chwilę obecną jest to całkiem niemożliwe, pragnę tego, jak niczego innego na świecie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV