głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile Dlaczego uważasz że to ta jedyna? Ponieważ kłócimy się jak stare małżeństwo rozmawiamy jak najlepsi przyjaciele flirtujemy jak kochankowie i dbamy o siebie jak

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
Dlaczego uważasz że to ta jedyna? Ponieważ kłócimy się jak stare małżeństwo rozmawiamy jak najlepsi przyjaciele flirtujemy jak kochankowie i dbamy o siebie
  Dlaczego uważasz  że to ta... teksty

alcoholicsmile dodano: 23 czerwca 2012

- Dlaczego uważasz, że to ta jedyna? - Ponieważ kłócimy się, jak stare małżeństwo, rozmawiamy, jak najlepsi przyjaciele, flirtujemy, jak kochankowie i dbamy o siebie, jak rodzeństwo – odpowiedział, nie mogąc przestać się uśmiechać. Na samą myśl o swojej dziewczynie, robiło mu się ciepło, a co dopiero, kiedy o niej mówił.

Czuła jednak silny uścisk jego... teksty

alcoholicsmile dodano: 22 czerwca 2012

Czuła jednak silny uścisk jego ramion i wiedziała że jest bezpieczna. Zawsze ją trzymał. W ramionach, w sercu, przy życiu. I nigdy nie powiedział jak bardzo kocha. Wolał to pokazać, ratując jej życie. To był jego rodzaj miłości.

Jego wargi wygięte w pięknym... teksty

alcoholicsmile dodano: 22 czerwca 2012

Jego wargi wygięte w pięknym uśmiechu, kierowanym tylko do niej. Sprawiał, że ona też chciała się śmiać, trzymać go za rękę, czuć jego bliskość pod postacią każdego, choćby najmniejszego dotyku, muśnięcia skóry, zapachu brązowej bluzy czy niebieskiej koszuli w kratę… chciała być przy nim zawsze i wszędzie, żyć nim. Więc czy to możliwe, aby to wszystko okazało się tylko jednym, wielkim kłamstwem?

Wiem   że ciężko jest sobie... teksty

alcoholicsmile dodano: 22 czerwca 2012

Wiem , że ciężko jest sobie przypomnieć ludzi , którymu byliśmy | Maroon 5
Autor cytatu: choohe

Gdyby brała udział w filmie... teksty

alcoholicsmile dodano: 21 czerwca 2012

Gdyby brała udział w filmie, byłaby to scena, w której na jej ramieniu pojawia się anioł i diabeł, kłócąc się ze sobą, którą drogą powinna podążyć. Jednak to nie był film tylko prawdziwe życie i nadszedł czas na podjęcie najważniejszej w nim decyzji.

Chce cię mieć dla siebie... teksty

alcoholicsmile dodano: 21 czerwca 2012

Chce cię mieć dla siebie dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku. Ani sekundy, minuty, dnia krócej.

miejmy odwagę spróbować. może to... teksty

alcoholicsmile dodano: 17 czerwca 2012

miejmy odwagę spróbować. może to akurat miłość.
Autor cytatu: yezoo

„Wcale nie mam obsesji na punkcie... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 czerwca 2012

„Wcale nie mam obsesji na punkcie jedzenia! O,żelki”

„To  co właśnie zrobiłaś jest... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 czerwca 2012

„To, co właśnie zrobiłaś jest co najmniej nienormalne.Więc… ZRÓBMY TO JESZCZE RAZ.”

Gdy zjawiasz się w pobliżu  mam... teksty

alcoholicsmile dodano: 15 czerwca 2012

Gdy zjawiasz się w pobliżu, mam ochotę umrzeć. Twoja obecność powoli zabija moje komórki, niszczy wszystko po kawałku… Jednocześnie, chcę byś do mnie podszedł. Potrzymał za dłoń podczas oglądania horroru; pocałował na dobranoc przed rozstaniem; szepcząc ukołysał do snu. Chcę, byś sprawił mały cud; chcę, by było tak jak wcześniej… Tymczasem Ty zniknąłeś, trzasnąwszy drzwiami. Wszystko pamiętam, odtwarzam w głowie każdy gest, każde słowo; gdzie popełniłam błąd? Gdzie my zrobiliśmy błąd?

To on był moim powodem do uśmiechu.... teksty

alcoholicsmile dodano: 14 czerwca 2012

To on był moim powodem do uśmiechu. Zawsze i wszędzie.

Był niesamowitą osobą. Dla... teksty

alcoholicsmile dodano: 14 czerwca 2012

Był niesamowitą osobą. Dla przyjaciół mógłby zrobić wszystko; nigdy nie zawodził. Można było na nim polegać w każdej sytuacji. Bywał szalony, trudny do opanowania, niemający pojęcia, że wszystko ma swoje granice, jednak te cechy nie były negatywne. To sprawiało, że miał wokół siebie grono osób, które podziwiały w nim jego oryginalne podejście do życia i lubiły w nim tę zwariowaną naturę wiecznego imprezowicza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV