głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
alcoholicsmile – Can I ask your adress? – Jaki dres? – Your adress. – A! yyy... To nie jest dres. To zamszyk. – Oh no. Address. A ddre ss. – Nie nie. Znaczy „no”. Zamszyk. Zam

alcoholicsmile

alcoholicsmile.moblo.pl
– Can I ask your adress? – Jaki dres? – Your adress. – A! yyy... To nie jest dres. To zamszyk. – Oh no. Address. A ddre ss. – Nie nie. Znaczy „no”. Zamszyk. Zam sz
– Can I ask your adress?  – Jaki... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 sierpnia 2011

– Can I ask your adress? – Jaki dres? – Your adress. – A! yyy... To nie jest dres. To zamszyk. – Oh no. Address. A-ddre-ss. – Nie, nie. Znaczy „no”. Zamszyk. Zam-szyk. Zamszyk. || JOB czyli ostatnia szara komórka.

– Repeat  please: „My pen... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 sierpnia 2011

– Repeat, please: „My pen is...”. – My penis... Normal. – Really? No! Your pen is... is long! Show me please! || JOB czyli ostatnia szara komórka.

Jechałem szybko gdyż... lubię... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 sierpnia 2011

Jechałem szybko gdyż... lubię zapierdalać. XD

  Czego słuchasz bracie?   aa udało... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 sierpnia 2011

- Czego słuchasz bracie? - aa udało mi się ściągnąć z Watykanu, prosto z netu, wspaniałą homilię na JP-dwójkach. – Chyba na MP-trójkach – Na MP-trójkach, przepraszam. || JOB czyli ostatnia szara komórka.

  Mamo choinka się pali   Syneczku... teksty

alcoholicsmile dodano: 9 sierpnia 2011

- Mamo choinka się pali - Syneczku nie mówi się choinka się pali tylko choinka się świeci - mamusiu, ale to wszystko się świeci. Firanki, meble i książki się świecą. || JOB czyli ostatnia szara komórka.

Wiesz dlaczego lubię Shreka? Bo w... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 sierpnia 2011

Wiesz dlaczego lubię Shreka? Bo w innych bajkach książęta i księżniczki są idealni, a Shrek uczy nas, że niedoskonali ludzie też mają swoje szczęśliwe zakończenia.

Nie potrzebuję idealnego chłopaka.... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 sierpnia 2011

Nie potrzebuję idealnego chłopaka. Po prostu chcę kogoś z kim mogłabym przeżywać te chore akcje, kogoś, kto będzie traktował mnie dobrze i kogoś kto będzie mnie kochał bardziej niż cokolwiek.

Nie jestem zazdrosna  kiedy widzę... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 sierpnia 2011

Nie jestem zazdrosna, kiedy widzę mojego byłego chłopaka z inną dziewczyną, ponieważ rodzice nauczyli mnie oddawać moje stare zabawki mniej zamożnym.

Przeklinam z prędkością jednej... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 sierpnia 2011

Przeklinam z prędkością jednej kurwy na sekundę.

Dzielą nas miliony myśli  setki... teksty

alcoholicsmile dodano: 8 sierpnia 2011

Dzielą nas miliony myśli, setki łez, tysiące pragnień.

Życie nie daje nam tych osób... teksty

alcoholicsmile dodano: 7 sierpnia 2011

Życie nie daje nam tych osób, których chcemy. Daje nam te, których potrzebujemy. By nam pomogły, by nas raniły, zostawiły, by nas kochały. Oraz by sprawiły, że będziemy taką osobą, jaką mieliśmy się stać. Takie jest życie. I może powinniśmy nauczyć się to dostrzegać i brać od losu to, co nam daje, zanim będzie chciał nam to odebrać.

przyjaciel to osoba  która bez... teksty

alcoholicsmile dodano: 7 sierpnia 2011

przyjaciel to osoba, która bez względu na sytuację: w przypadku śmierci dziadka, zdechnięcia chomika, czy chociażby zafarbowania najlepszej sukienki - będzie wiedziała co robić. nie rzuci pustego 'ułoży się, jestem z Tobą' po czym odejdzie, cicho zamykając za sobą drzwi. zwyczajnie zmusi nas do patrzenia sobie w oczy, usiądzie tuż przed nami i będzie milczeć, że świadomością, że teraz tylko tego potrzebujemy. ciepła bezwzględnej obecności, bez szeptu jakichkolwiek słów.
Autor cytatu: definicjamiloscii

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV