głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety pamiętasz nasze spacery do lasu? kiedy siedzieliśmy na ambonie w ciszy oglądając małe sarenki i jelonki biegające po polanie. obiecywałeś mi że gdy dorośniemy z

aboniety

aboniety.moblo.pl
pamiętasz nasze spacery do lasu? kiedy siedzieliśmy na ambonie w ciszy oglądając małe sarenki i jelonki biegające po polanie. obiecywałeś mi że gdy dorośniemy zał
pamiętasz nasze spacery do lasu?... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

pamiętasz nasze spacery do lasu? kiedy siedzieliśmy na ambonie, w ciszy, oglądając małe sarenki i jelonki, biegające po polanie. obiecywałeś mi, że gdy dorośniemy założymy mały rezerwat i będziemy mieć tam takie śliczne zwierzątka. pamiętasz nasze wieczorne rozmowy przez telefon? trwały one do czwartej, nie liczyło się to, że musimy wstać o szóstej rano do szkoły. mówiliśmy o wszystkim i o niczym. pamiętasz kiedy lepiliśmy bałwana? nasypałam ci wtedy śniegu do czapki. troszkę się zdenerwowałeś. a potem zorganizowaliśmy wojnę na śnieżki. zmyłeś mnie, dla śmiechu. a ja poczułam się jak dziecko. te wszystkie piękne chwile nie wrócą, jak ty, ale już na zawsze zostaną w moim poobijanym sercu.

Na prawdę kochałeś? Nie... to ja... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

Na prawdę kochałeś? Nie... to ja naprawdę wierzyłam...

wiedzieć  że jesteś i czuć Cię... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

wiedzieć, że jesteś i czuć Cię obok...!

Lubię patrzeć na Ciebie jak... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

Lubię patrzeć na Ciebie jak nieudolnie próbujesz zamaskować fakt, że przed sekundą tak intensywnie się we mnie wpatrywałeś.

 w moim zamku ze szkła wszystko jest... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

-w moim zamku ze szkła wszystko jest przezroczyste. -na przykład? -no okna zrobione są z łez. -a mury? -z duszy. -jak z duszy? duszy nie ma. i co, wszystko mogą sobie tam wejść? -tak. bo to właśnie o to chodzi. każdy książę jest mile widziany. -a drzwi? -z serca. -ej. mówiłaś, że wszystko jest przezroczyste! -no tak. bo moje serce jest dziurawe. całe z ran!

  za kim najbardziej tęsknisz ?... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

- za kim najbardziej tęsknisz ? - hmm .. tęsknie za ludźmi, którzy nauczyli mnie żyć. - jak to nauczyli żyć ? przecież każdy to potrafi. - ja nie potrafiłam. na szczęście spotkałam na drodze wspaniałych ludzi, którzy pokazali mi jak się śmiać, kochać, jak czuć się szczęśliwą.. - to pewnie nauczyli cię też i płakać.. - niee, płakać nauczyłam się sama.. wtedy, gdy odeszli bez słowa pożegnania.

a dziś? uśmiecham się tylko... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

a dziś? uśmiecham się tylko emotikonami.

Oprócz marzeń warto mieć papierosy. teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

Oprócz marzeń warto mieć papierosy.

Za szybko popadam w nałogi.... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

Za szybko popadam w nałogi. Zwłaszcza takie, które powodują uśmiech na mojej twarzy. Wystarczyła jedna dawka, a ja już chciałam więcej. Ale nie martw się. Podobno od wszystkiego można przejść odwyk. Od miłości pewnie też.

mam wielką ochotę napisać Ci w... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

mam wielką ochotę napisać Ci w komentarzu na nk '' Stu lat cierpienia pierdolony egoisto! '', ale rozsądek nie pozwala.? widzisz, w końcu nauczyłam się myśleć rozumem, serce zostawiłam w tyle !

Winię Disney'a za moje wysokie... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

Winię Disney'a za moje wysokie oczekiwania względem mężczyzn. Umieram ze strachu, kiedy przejeżdżający samochód zwalnia obok mnie. Przewracam poduszkę na Zimną Stronę. Nie dzwonię pierwsza. Nienawidzę matematyki. Tworzę w swojej głowie scenariusze dotyczące tego, co by było, gdybym... Jestem uzależniona od cappuccino i słodyczy. Uważam, że faceci mają o wiele łatwiej od kobiet i uwielbiam siedzieć na kanapie w szlafroku i nic nie robić. Stoję przed szafą pełną ciuchów i nie widzę nic, w co mogłabym się ubrać. Uwielbiam czytać książki i często słucham jednej piosenki tysiąc razy - aż ją znienawidzę. Śpiewam pod prysznicem. Chciałabym, żeby we wzniosłych ( i nie tylko) momentach mojego życia pojawiała się muzyka - jak w filmach.

Miałam kiedyś serce. Teraz leży na... teksty

aboniety dodano: 13 stycznia 2011

Miałam kiedyś serce. Teraz leży na strychu w butelce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV