głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety Wielkie sorry za to że nie umiem się powstrzymać od śmiechu kiedy przytulasz laskę której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne głęb

aboniety

aboniety.moblo.pl
Wielkie sorry za to że nie umiem się powstrzymać od śmiechu kiedy przytulasz laskę której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne głębokie
Wielkie sorry  za to  że nie umiem... teksty

aboniety dodano: 31 grudnia 2010

Wielkie sorry, za to, że nie umiem się powstrzymać od śmiechu,kiedy przytulasz laskę, której największym problemem jest złamany tips. zszedłeś na dno. totalne, głębokie dno, frajerze.

Nie pachniesz dymem nikotynowym... teksty

aboniety dodano: 31 grudnia 2010

Nie pachniesz dymem nikotynowym, pachniesz moją miłością .

Witaj w XXI wieku  gdzie  na zawsze... teksty

aboniety dodano: 31 grudnia 2010

Witaj w XXI wieku, gdzie "na zawsze" trwa od kilku dni do kilku tygodni, gdzie "kocham" stało się zwykłym słowem rzucanym na wiatr, a "miłość" to pisanie na gg i zmienienie statusu związku na facebook'u. Gdzie skąpo ubrane nastolatki puszczają się na lewo i prawo myśląc, że są dorosłe, gdzie młodzież nie wyobraża sobie imprezy bez alkoholu.

Zawsze  kiedy próbuję być lepsza... teksty

aboniety dodano: 31 grudnia 2010

Zawsze, kiedy próbuję być lepsza, znajdzie się jakaś najlepsza. Kiedy próbuję być mądra, znajdzie się mądrzejsza. Próbuję być ładna, znajdzie się ładniejsza i tak ciągle. Więc może zostanę beznadziejna. Pocieszeniem jest przecież, że jest gdzieś w świecie jakaś beznadziejniejsza..

Nie ubieraj tego rozciągniętego... teksty

aboniety dodano: 31 grudnia 2010

Nie ubieraj tego rozciągniętego dresu - ubierz tą nową śliczną sukienkę.nie zakładaj adidasów - ubierz czarne szpilki. nie maluj ust błyszczykiem - potraktuj je kurewską czerwienią. nie pozwól na zaszklone oczy - pomaluj je najlepszym tuszem jaki masz. nie płacz -uśmiechaj się. pokaż mu jak cholernie silna jesteś

Prawda jest taka  że czasami brakuje... teksty

aboniety dodano: 30 grudnia 2010

Prawda jest taka, że czasami brakuje mi ciebie tak bardzo, że ledwo mogę to znieść.

Szczęśliwy pech czy pechowe... teksty

aboniety dodano: 30 grudnia 2010

Szczęśliwy pech czy pechowe szczęście?

Nie   mamo . To nie jest coś o czym... teksty

aboniety dodano: 30 grudnia 2010

Nie , mamo . To nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć , wymazać z pamięci i pójść naprzód . Tak wiem , że mam pietnaście lat . Ale zrozum , nie jestem już tym dzieckiem , które biega ze swoim różowym misiem ... Nie .. zaraz , ja nigdy nie miałam różowych misiów ... Mamo spróbuj sobie to wyobrazić . Kiedy go nie widzę , czuję jak wszystko we mnie szaleje . Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało . Uwielbiałam z nim rozmawiać . O wszystkim , nawet o tym , jakiego batona ostatnio zjedliśmy . Przy nim czułam się bezpieczna , wystarczyła tylko jego obecność . Przy nim byłam szczęśliwa . Wiesz mamo , gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym , a potem się to straci , to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć . Kocham go , mamo . Kocham go tak cholernie mocno , że oddałabym za niego wszystko , mimo tego , że mam przecież tylko pietnaście lat.

Czasem brakuje mi szczęścia. Tego... teksty

aboniety dodano: 30 grudnia 2010

Czasem brakuje mi szczęścia. Tego nie ukrywam.

Nie szukaj we mnie serca  uczuć..... teksty

aboniety dodano: 30 grudnia 2010

Nie szukaj we mnie serca, uczuć.. nie znajdziesz nic.

Jaka jestem? To zależy od wersji... teksty

aboniety dodano: 30 grudnia 2010

Jaka jestem? To zależy od wersji plotek..

Na pytanie: Co się dzieje z twoim... teksty

aboniety dodano: 30 grudnia 2010

Na pytanie:"Co się dzieje z twoim życiem?" chciałoby się odpowiedzieć: "Nie wiem,ja tu tylko sprzątam". Z akcentem na 'tylko', w domyśle 'ciągle'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV