głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aboniety była dla niego w stanie zrobić wszystko. dla niego zmieniła swój styl bo on lubił tylko słodkie dziewczyny. dla niego zmieniła się z charakteru bo on lubił zadz

aboniety

aboniety.moblo.pl
była dla niego w stanie zrobić wszystko. dla niego zmieniła swój styl bo on lubił tylko słodkie dziewczyny. dla niego zmieniła się z charakteru bo on lubił zadziorn
była dla niego w stanie zrobić... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

była dla niego w stanie zrobić wszystko. dla niego zmieniła swój styl, bo on lubił tylko słodkie dziewczyny. dla niego zmieniła się z charakteru, bo on lubił zadziorne, wygadane, chamskie i głupie. dla niego zmieniła się cała, zaczęła się mocniej malować, zafarbowała włosy na blond. zmieniła się pod wszystkimi względami. i tym sposobem i tak go nie zdobyła, ale i straciła wszystkich bliskich. żyjąc w samotności zniszczyła siebie jeszcze bardziej, nie potrafiąc wrócić do poprzedniego życia. nie potrafiła zmienić się w taką jaką była, w dobrą, uczciwą i naturalną dziewczynę. nie wiedziała już co to przyjaźń, prawdziwa miłość, troska, czułość. już nikomu nie potrafiła pomóc, doradzić. nie miała komu. bolało ją to, ale już nic nie zdołała zmienić na lepsze.

Naiwna . Znalazła czterolistną... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

Naiwna . Znalazła czterolistną koniczynkę i myślała, że będzie szczęśliwa. Tak więc pobiegła do niego i powiedziała jak go bardzo kocha. On odszedł z zapłakanymi od śmiechu oczami.

Pewna mała dziewczynka zapragnęła... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

Pewna mała dziewczynka zapragnęła kiedyś znaleźć biedronkę. Zapytała się gdzie może spotkać takie stworzonko. W odpowiedzi usłyszała: "Idź na łąkę dziecko, tam na pewno są biedronki". Dziewczynka nie zwlekając pobiegła szybko na pobliską polanę. Było na niej morze kwiatów... Pomyślała: "tu znajdę to, czego szukam". Niestety nigdzie nie było ani jednej biedronki! Po kilku godzinach poszukiwań zrozpaczona dziewczynka wróciła do domu. Usiadła pod drzewem i gorzko zapłakała. Zasnęła... Jakież było jej zdziwienie kiedy się obudziła po jej sukience, rączkach i nóżkach chodziło mnóstwo biedronek... Tak samo jest z miłością. Nie trzeba jej specjalnie szukać. Ona przyjdzie sama.

 formatowanie uczuć trwa... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

"formatowanie uczuć trwa" wyskoczyło jej przed oczami, wcisnęła "ok"po chwili wyskoczył następny komunikat "99% czy na pewno chcesz kontynuować?" bez namysłu wcisnęła "anuluj".

Może i pisałaś o nim wiersze... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

Może i pisałaś o nim wiersze, może i śnił Ci się co noc że przez cały sen Cie tuli, całuje i mówi tej blondynie 'spadaj, jestem z nią, nie widać?' Ale śpiąca królewno to był tylko sen..A książe wziął swój bezcenny uśmiech i oczy, pojechał na białym metalowym rumaku do świata ,gdzie wszystko ma swoją cenę.

  wiesz co? ja już mam wyjebane na... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

- wiesz co? ja już mam wyjebane na wszystko! - nie masz. - nie mam.

oj naiwna dziewczynko  myślisz  że... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

oj naiwna dziewczynko, myślisz, że jak uśmiecha się do ciebie, to znaczy, że cokolwiek do Ciebie czuje?

Upijała się  aby przypomnieć sobie... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

Upijała się, aby przypomnieć sobie moment w którym ją kochał.. w stanie trzeźwym wiedziała, że taki nigdy nie istniał..

Wielu rzeczy nie jesteś w stanie... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

Wielu rzeczy nie jesteś w stanie nawet pojąć, jeżeli przedtem nie pocierpisz.

to nie ty siedziałeś całą noc... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

to nie ty siedziałeś całą noc zakryty kołdrą, ze łzami w oczach i telefonem w ręku mając nadzieję, że może jednak dzisiaj piłeś i może sobie o mnie przypomniałeś i może zadzwonisz!

mimo wszystko  był jedynym o którym... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

mimo wszystko, był jedynym o którym myślała. jedynym, na którym jej zależało.

Obiecaj  że to wszystko się zmieni.... teksty

aboniety dodano: 12 stycznia 2011

Obiecaj, że to wszystko się zmieni. że odnajdziemy się na nowo.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV