głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
aaagusiaaa Jebane przepraszam .... Przecież nie powinno używać się tego samego słowa przepraszając kogoś w supermarkecie chcąc przecisnąć się w tłumie i tego samego przepr

aaagusiaaa

aaagusiaaa.moblo.pl
Jebane przepraszam .... Przecież nie powinno używać się tego samego słowa przepraszając kogoś w supermarkecie chcąc przecisnąć się w tłumie i tego samego przepraszaj
Jebane  przepraszam .... Przecież... teksty

aaagusiaaa dodano: 26 marca 2014

Jebane "przepraszam".... Przecież nie powinno używać się tego samego słowa przepraszając kogoś w supermarkecie chcąc przecisnąć się w tłumie i tego samego przepraszając za to, że nie powiedziało sie w porę, że gra się komuś na uczuciach.

Świat to skurwiel  doprawdy. Daje... teksty

aaagusiaaa dodano: 26 marca 2014

Świat to skurwiel, doprawdy. Daje nam coś tylko po to, by potem, kiedy nie będziemy mogli bez tego żyć, wyrwać to. Wtedy zwijamy się w spazmach bólu, umieramy w sobie. Wtedy giniemy w cieniu własnych myśli, wspomnień i uczuć. Wtedy nie ma już smutku, gniewu i żalu. Wtedy nie da się ich czuć. Bo wtedy… Wtedy przychodzi pustka — Mikołaj Bajorek

Przecież to była przeszłość. Nic... teksty

aaagusiaaa dodano: 26 marca 2014

Przecież to była przeszłość. Nic więcej. Stare fotografie. Tamte ulice. Tamten czas. Tamte miejsca. Tamto ciepło. Śmiech i płacz. Radość powitania i smutek rozstania. Pijane noce i beznadziejnie trzeźwe dni. Drapanie za uszkiem i delikatne pieszczoty. Regularność. Uczuciowa stabilizacja. Przeszłość. — Sławomir Łuczak

To już nawet nie jest smutek. To... teksty

aaagusiaaa dodano: 26 marca 2014

To już nawet nie jest smutek. To jest pustka.

Nie  nie obraziłam się. Po prostu z... teksty

aaagusiaaa dodano: 26 marca 2014

Nie, nie obraziłam się. Po prostu z Ciebie zrezygnowałam.

 Przestajemy słuchać pewnych... teksty

aaagusiaaa dodano: 23 marca 2014

"Przestajemy słuchać pewnych piosenek, nie wzruszamy się na filmach, podczas których zawsze płakaliśmy. Nie rozumiemy już naszych ulubionych cytatów, nie doszukujemy się głębi w kiedyś ważnych słowach. Coś innego nas dotyka, coś innego porusza, nasza wrażliwość się zmienia, inaczej postrzegamy świat. Dojrzewamy, dorastamy, zmieniamy się. Nie rozumiemy swoich dawnych decyzji, wyborów. Nie znamy już siebie sprzed kilku lat. doroślejemy. I tego nie da się zatrzymać. Więc miejmy szacunek dla samych siebie, nie patrzmy w przeszłość, dajmy szansę jej odejść. Otwórzmy się na nowe marzenia, szanse, możliwości. Będzie dobrze, nawet jeśli wydaje się to dziś absurdalne. Będzie dobrze."

  Pokaż oczy!   powiedział... teksty

aaagusiaaa dodano: 23 marca 2014

"-Pokaż oczy! - powiedział, dotykając jej podbródka. - Najwyższy czas, żeby ktoś cię wreszcie zaczął kochać."

 Każde znajomości  każdego faceta... teksty

aaagusiaaa dodano: 23 marca 2014

"Każde znajomości, każdego faceta czy dziewczynę na swojej drodze trzeba dobrze interpretować, bo jeden facet może być tylko po to byś np. wiedziała że musisz się szanować, drugi nauczy Cię, że "konfitura za muchą nie lata", trzeci może być próbą generalną przed poznaniem kogoś wyjątkowego i na całe życie. Nie możesz więc myśleć, że z Tobą jest coś nie tak i że przyciągasz złych ludzi, bo wszytko jest jak być powinno, czasem tylko nie tak łatwo jakbyśmy tego chcieli."

 Myślałam  że mi przeszło.... teksty

aaagusiaaa dodano: 23 marca 2014

"Myślałam, że mi przeszło. Cieszyłam się życiem, uśmiechałam się do ludzi, tańczyłam i radością zarażałam innych. Było wspaniale dopóki nie pojawił się On z Nią przede mną. Znowu pękła nić, znowu wróciły wspomnienia i te wszystkie obrazy minionych zdarzeń i sytuacji, które razem tworzyliśmy. Znowu zaczęło się to, co pragnęłam, by jak najszybciej się skończyło. Znowu."

Momentami mam wrażenie jakby to... teksty

aaagusiaaa dodano: 20 marca 2014

Momentami mam wrażenie jakby to wszystko było grą, polegającą na sprawdzaniu na wzajem kto bardziej jest od kogo zależny, kto bardziej komu zagra na nerwach, kto w kim wzbudzi zazdrość, kto kogo bardziej zrani.

Ogólnie wkurwia mnie fakt  że... teksty

aaagusiaaa dodano: 20 marca 2014

Ogólnie wkurwia mnie fakt, że ludzie, którzy są dla mnie ważni, z czasem traktują mnie jak powietrze. A później ni stąd, ni zowąd pytają się czemu jestem w złym nastroju, bądź nie mam ochoty z nimi gadać..

W masie fałszywych obietnic  o... teksty

aaagusiaaa dodano: 20 marca 2014

W masie fałszywych obietnic, o które się potykali, i tanich nadziei, które im robiono, ta jedna więcej nie miała żadnego znaczenia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV