głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Cóż  jesli wylałem przed kimś... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Cóż, jesli wylałem przed kimś serce to cisza też jest odpowiedzią. Zamykam ten rozdział, zamykam serce a raczej to co z niego zostało. Nic dobrego mnie nie spotka gdy będę stał tu i wracał do wspólnych chwil. Idę dalej, przebuduję życie, zregeneruję wnętrze może spotkam kogoś kto wypełni pustkę i polecimy razem wciąż prześcigając się w locie po szczęście.

Ostatkiem sił pisze do Ciebie  serce... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Ostatkiem sił pisze do Ciebie, serce wali mocnymi skurczami nadziei. Wiem do czego dążę, do Ciebie albo sił by Cię zapomnieć. Błagam, odpisują daj mi jedno lub drugie, nie każ mi pozostawać w pikle tej miłości bez nadziei, bez wyjścia. Jeśli jest w Tobie odrobina litości dasz mi siebie albo zabijesz to uczucie. Tak bardzo dziś wszystko inne jest bez znaczenia.

Głupi  znowu byłem głupi myśląc... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Głupi, znowu byłem głupi myśląc że nigdy nie wypowiem słów które, oczywiście musiały paść. Myślałem w swej naiwności że bajki kończą sie szczęśliwie, ale nie te w prawdziwym życiu, tutaj gdy już czujesz sie najszczęśliwszy człowiekiem na Ziemi dostajesz cios po ktorym fizyczny ból jest ukojeniem. Wiec powiem to Kochana, żałuję że Cię spotkałem, żałuję każdej pięknej chwili razem, kazdej radości, uśmiechu przy Tobie, nawet tego jak poprawiałaś mi włosy. Boże, czy tylko ja jestem tak żałosny? Zdeptała mi serce i wyrzuca jak śmiecia a mówiła tyle pięknych słów, że nigdy nie spotkała nikogo jak ja, że nigdy tak nie czuła. Jakie to ma znaczenie gdy leżę tu na śmietniku, z wyrwanym sercem.

Kiedy okazuje się że nikt nie... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Kiedy okazuje się że nikt nie potrafi tak bardzo kochać, miłość jest przekleństwem, jest sadystycznym seryjnym mordercą. Zabija mocniej i częściej niż śmierć, aż śmierć staje się Twoim jedynym wybawcą. Lecz zanim ktoś Cię wybawi pragniesz kochać tylko po to by cierpieć, kochasz by znów umrzeć w bólu istnienia, lecisz wysoko by rozbić sie o chmury z żelaza, znowu przekonać się ze nikt nie potrafi z Tobą latać nikt nie potrafi naprawdę kochać, ponad wszystko, ponad chmury.

Gdy Cię spotkałem  gdy utopiłem... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Gdy Cię spotkałem, gdy utopiłem się w Twoich oczach i oddałem Ci duszę wiedząc, że tylko na Ciebie czekałem, nie wiedziałem, że to dzieki Tobie znienawidzę życie i miłość. Odebrałaś mi wolę życia, byłem bity przez los ale to ty mnie zmiażdżyłaś, wdeptałaś w mrok bez miłości. I kręcę głową na myśl że nigdy Cie nie znienawidzę, że leżąc tak zmasakrowany i tak czuje tak dużo, nie mając sił wyciągam w myślach rękę ku twojej dłoni.

Życie jest piękne  po tylu latach... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Życie jest piękne, po tylu latach, po tylu próbach, otwierasz serce jak nigdy, spotykasz tą która nigdy nie udało się wyśnić i jak nigdy pragniesz żyć, aż tu raptem żałośnie prosisz o spotkanie otrzymując pogardę i prosisz w myślach o śmierć, która ukoi ból gdy ktoś depcze Ci twoje serce, pluje Ci w oczy tak wpatrzone z nadzieją która krzyczy, błaga w agonii o cios po którym nie będzie nadziei, po ktorym można zapomnieć że życie może być piękne, po ktorym życie polega na regularnym oddechu.

Gdy mijasz bezpowrotnie tą której... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Gdy mijasz bezpowrotnie tą której nie da się zastąpić, cóż dalej robić, gdzie iść, kim być.

Ktoś położył swe serce na mojej... teksty

zatracony dodano: 27 sierpnia 2015

Ktoś położył swe serce na mojej dłoni, zaufał jak Bogu, pokochał bezkreśnie i umarł miażdżony moją bezdusznością, gdy krew tryskała miedzy moimi zdradliwymi palcami. Odwet losu przyszedł podstępnie, zaskoczył mnie bezwstydnie jak Szatan, zwiódł chwałą na wieki z tą jedyną, krusząc i rozcierając w proch moje nadzieje. Umarłem i zaczyna przeszkadzać mi, że wciąż oddycham.

I żeby było mało wariactwa  to że... teksty

zatracony dodano: 25 sierpnia 2015

I żeby było mało wariactwa, to że się ze mną pożegnałaś i to co Tobą kierowało, powoduje że jeszcze bardziej Ci ufam, szanuje i kocham. I wstrząsająca jest myśl, że nie zdążę Cię odzyskać.

Ta cisza  która krzyczy żalem  tak... teksty

zatracony dodano: 25 sierpnia 2015

Ta cisza, która krzyczy żalem, tak gęsta niemocą, otula mnie i zaciska na moim wnętrzu aż nie mogę oddychać. Ta ciemność, która świeci Twoimi oczami, zagląda mi przez moje do duszy, a tam jej nie ma, zabrałaś ją i nie chcę zwrotu, choć już jej nie potrzebujesz. Ta pustka, która przygniata ciężarem Twojej nieobecności, karmi mnie bólem, spływa po moich żyłach żarem miłości straconej.

Wierzę  że to rozstanie jest... teksty

zatracony dodano: 25 sierpnia 2015

Wierzę, że to rozstanie jest jedyną nadzieją dla nas, wierzę by dalej żyć.

Dziś do mnie dotarło  że już mnie... teksty

zatracony dodano: 25 sierpnia 2015

Dziś do mnie dotarło, że już mnie nie chcesz. Była taka chwila kiedy Cię widziałem i już nie byłaś moja i nie było sensu podchodzić. Wracam do mieszkania bez sił, bez sensu. Patrzę na telefon i czuję ból bo nie ma po co pisać, dzwonić, po co mi ten telefon, po co mi kolejne sekundy. Siedzę patrzę w nicość i zastanawiam się co mam teraz robić i w końcu patrzę w dal i nie ma tam nic oprócz smutku. Nawet nie mam już siły udawać że jestem twardzielem, wszyscy ujrzeli mnie słabym i nie mam siły sie tym przejmować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV