głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Dalej bardzo pragnę się z Tobą... teksty

zamkniety dodano: dziś o 00:32

Dalej bardzo pragnę się z Tobą zobaczyć... Ja raczej przyjadę do Rzeszowa nawet jeśli się ze mną nie spotkasz, chce raz jeszcze odwiedzić miejsca w których byłem z Tobą, nacieszyć się wspomnieniami. Kochanie bądź szczery, przynajmniej sam ze sobą. Czy to jest właśnie to czego chciałeś? Zapomnienie? Tęsknota? Ból rozłąki? Niesamowicie zazdroszczę każdemu kto ma kontakt z Tobą na codzień, oddałbym życie za to by choć jeszcze przez chwile moc zająć miejsce przy Tobie, mowię całkowicie szczerze, moje życie i tak juz teraz jest nic nie warte. Nienawidzę swojego życia coraz bardziej, a samego siebie przede wszystkim. Coraz gorzej się z tym wszystkim czuje, jak można być takim idiota żeby wypuścić z rak tak wielkie szczescie jakim byłeś Ty. Zniszczyłem wszystko i nie potrafię się teraz odnaleźć, brakuje mi Ciebie. Jesteś mi potrzebny do życia niczym tlen. Kocham Cie, najdroższy.

Proszę nie poddawaj się  zawalcz ze... teksty

zamkniety dodano: dziś o 00:12

Proszę nie poddawaj się, zawalcz ze mną raz jeszcze, jeszcze raz uwierz we mnie, zaufaj. Obaj jesteśmy silni i razem możemy sprostać każdej złej chwili. Czuje, ze mogę jeszcze tyle zrobić, ze jeszcze nie wszystko stracone. To dzięki Tobie poznałem czym jest prawdziwe szczęście. Jeśli jednak nic z tego nie wyjdzie, pamiętaj, ze zawsze możesz na mnie liczyć, będę dla Ciebie podporą, nawet jeśli nie będę umiał pomóc to będę ze starał wesprzeć chociażby rozmową. Zawsze możesz się do mnie zwrócić. Teraz juz na zawsze jestem tylko Twój. Kocham Cie bezgranicznie, pragnę Cie. Tak ciezko jest mi się do Ciebie nie odzywać chociaż bardzo chce napisać, tak bardzo chciałbym z Tobą rozmawiać, usłyszeć Twój słodki głos, piękny śmiech ale wiem, ze sobie tego nie życzysz, nie chce żebyś mnie jeszcze bardziej nienawidził. Bo ja juz wystarczajaco nienawidzę siebie. Dziś juz nawet pokłóciłem się z mama, teraz nie mam gdzie iść, zostałem zupełnie sam.

Nie ma Cie juz przy mnie tydzień... teksty

zamkniety dodano: wczoraj o 23:55

Nie ma Cie juz przy mnie tydzień, umieram z tęsknoty. Śniłeś mi się dwa razy, pierwszy raz, ze pisałeś do mnie wiadomość ale jej nie wysłałeś, a drugi, ze pojawiłeś się nagle z nikąd z różą i oznajmiłeś mi, ze we wtorek wracasz, po czym mnie przytuliłeś, obudziłem się ze łzami w oczach bo to było takie piękne. Nie potrafię dopuścic do siebie myśli, ze ktoś inny miałby Cie dotykać, po raz kolejny ogarnął mnie atak paniki, ze aż musiałem wyjsć w środku nocy na spacer żeby się uspokoić. Nie chce żeby kto inny miał dostęp do Ciebie, nie chce Cie tak pop prostu oddawać, nie chce się Tobą dzielić, nie chce żeby ktoś inny poznał Cie tak samo jak ja. Bardzo chce spróbować przywrócić w Tobie nadzieje i pokazać, ze możemy przez to wszystko przejść, razem. Może nie być łatwo, trzeba włożyć w to dużo pracy ale chce zaryzykować bo pragnę Ciebie, całego Ciebie, na zawsze, Ty i ja. Wiele razy bałeś się, ze z mojej strony tylkoprzejsciowe, chciałeś być ze mną wiecznie, ja tez tego chce.

Gdybym wiedział  że jest chociaż... teksty

zamkniety dodano: przedwczoraj o 22:06

Gdybym wiedział, że jest chociaż jedna rzecz która mogę zrobić abyś do mnie wrócił... Niczego w życiu tak nie pragnąłem jak tego żeby być z Tobą, moje uczucie do Ciebie jest tak silne, że jestem gotów zrobić wszystko. Wiem, że mogłoby nam się udać i moglibyśmy być szczęśliwi wystarczy tylko, że zrobisz jeden krok. To jest trudne do zrobienia ale możliwe. Minęło dopiero 5 dziś od Twojego wyjazdu, może to jeszcze zbyt mało czasu na przemyślenia, masz go do woli i jeśli kiedykolwiek zmienisz zdanie to wiedz, że moje serce na Ciebie czeka i zawsze będzie czekało. Nienawidzę siebie za to wszystko, nie mogę spojrzeć w lustro bo od razu mam ochotę je rozbić. Jestem najgorszym człowiekiem na świecie, jak mogłem Cię tak potraktować. Zadałem Ci tyle bólu, że aż sam czułeś ból leżąc przy mnie. Mam nadzieję, że kiedyś mnie spotka kara za to wszystko.

Śniłeś mi się dziś kilka razy... teksty

zamkniety dodano: przedwczoraj o 21:45

Śniłeś mi się dziś kilka razy, za każdym razem chwilę po obudzeniu czułem się tak cudownie, dopóki nie uświadomiłem sobie, że to był tylko zwykły sen. Moja tęsknota ciągle narasta i nie umiem sobie z tym poradzić. Bez Ciebie jest tak pusto i cicho, czuje, że straciłem wszystko. Tak bardzo chciałbym to odzyskać, wiem, że dałbym radę. Nadal bardzo chce się z Tobą spotkać, mimo wszystko, tak bardzo chce Cię zobaczyć. Nie potrafię znieść myśli, że już nigdy Cię nie ujrze, od razu ogarnia mnie panika i taka straszna bezsilność. Nie wiem co mam ze sobą zrobić, z Tobą wszystko było łatwiejsze aż chciało się żyć, dawałeś mi tyle siły, a dziś nie mam nawet ochoty podnieść się z łóżka i iść do łazienki. Straciłem sens życia którym byłeś Ty. Mimo wszystko mam nadzieję, nieważne cokolwiek powiesz ja i tak ją będę miał. Ty i tak mówisz wiele rzeczy, zmieniasz zdanie, czuje, że jesteś po prostu zagubiony w tym wszystkim, że się boisz.

Na ten moment to chyba juz wszystko... teksty

zamkniety dodano: 3 dni temu

Na ten moment to chyba juz wszystko co chciałem powiedzieć. Przepraszam Cie najmocniej za wszystko zło co Ci wyrządziłem, będę tego żałował do końca swojego marnego życia, ze zabiłem to uczucie które do mnie żywiłeś. Kocham Cie, żegnaj, skarbie.

 5  Mam do Ciebie tez wielką... teksty

zamkniety dodano: 3 dni temu

(5) Mam do Ciebie tez wielką prośbę, bardzo prosze nie blokuj mnie nigdzie, chciałbym chciałbym patrzeć jak się zmieniasz z biegiem czasu, tylko to mi juz zostało. Nigdy jeszcze nie czułem takiego bólu po utracie kogoś, od pierwszego dnia gdy zaczęliśmy pisać poczułem jakąś więź, ciągnęło mnie do Ciebie strasznie i nawet gdy zrywałem ze wszystkimi kontakt to jakoś z Tobą jednym jedynym nie potrafiłem. Od samego początku wiedziałem, ze to będzie coś wielkiego i tak się stało, pokochałem Cie błyskawicznie. Gdy przypomnę sobie nasze pierwsze spotkanie, pierwszy dotyk, pocałunek to czuje jakby to był film, to było coś pięknego, jeszcze nigdy nie czułem takiej euforii. Ty za to pewnie zakup tego powerbanka uważasz za najgorsza decyzje w życiu, naprawdę nie dziwie Ci się, masz prawo mnie nienawidzić.

 4  Wręcz przeciwnie  jesteś bardzo... teksty

zamkniety dodano: 3 dni temu

(4) Wręcz przeciwnie, jesteś bardzo inteligentnym i zdolnym chłopakiem, nigdy Ci tego nie mówiłem ale taka jest prawda, może gdyby bardziej umiał okazywać uczucie miłości zamiast złości to dziś to wszystko wyglądałoby inaczej, nie musielibyśmy o sobie nie zapominać. Teraz robię to wszystko dla Ciebie, daje Ci spokój, żebyś mógł normalnie żyć a nie w ciągłym stresie. Nawet nie wiesz jak bardzo chciałbym to wszystko naprawić, wiem, ze to możliwe bo wiem, ze na pewno coś jeszcze do mnie czujesz ale nie chce Cie do niczego zmuszać. Naprawdę szkoda, ze nie mogę Cie ten ostatni raz zobaczyć. Najdroższy, nie bój się, wszystko co o Tobie wiem, wszystkie tajemnice zachowam dla siebie, nigdy nawet mi przez myśl nie przeszło żeby cokolwiek komuś wygadać czy jak to powiedziałeś Cie szantażować. Wszystkie zdjęcia, półnagie czy inne zostają tylko dla mnie na pamiątkę, nikt inny tego nie ujrzy, zdjęcie na instagramie tez sobie zostawię, nie mam serca tego usunąć i to nie przez sentyment a z miłości.

 3  Jesteś cudownym człowiekiem i... teksty

zamkniety dodano: 3 dni temu

(3) Jesteś cudownym człowiekiem i zasługujesz na wszystko co najlepsze. Masz dobre, wielkie i piękne serduszko zasługujesz na coś więcej niż życie z kimś takim jak ja. Obdarzyłeś mnie wielkim zaufaniem, rzuciłeś dla mnie wszystko, nie zwracając uwagi na nic tylko po trzeba być juz przy mnie, nawet przyznałeś się mamie do tego jaki jesteś a ja wszystko zniszczyłem, powinienem być sam juz do końca życia żeby juz nigdy więcej nikogo nie zranić. To nie jest tak ze przyjdzie ktoś inny i tak po prostu zajmie Twoje miejsce, ja juz nie chce nikogo innego, chciałbym tylko Ciebie. Naprawdę jestem tego pewien, ze to jest miłość na całe życie, nigdy nie przestane Cie kochać. Teraz juz na zawsze, Warszawa, Rzeszów, Gdańsk i Sopot kojarzyć beda mi się tylko z Tobą, gdy kiedykolwiek będę w tych miejscach zawsze będę Cie wspominał. Nigdy o Tobie nie zapomnę, jesteś sensem mojego życia. Naprawdę wiele Ci zawdzięczam. Wiedz, ze nigdy nie miałem Cie za głupka, idiotę.

 2  Nienawidzę siebie za to  ze... teksty

zamkniety dodano: 3 dni temu

(2) Nienawidzę siebie za to, ze zniszczyłem tak piękne uczucie które nas połączyło i gdyby nie mój temperament nie nienawidził byś mnie teraz tylko dalej kochał. Jestem najgorszym śmieciem, draniem, idiotą, nieudacznikiem, długo mógłbym tak wymieniać ale chyba nie ma takich słów które opisałaby moją beznadziejną osobę. Jak ja w ogóle mogłem podnieść na Ciebie rękę, za to nienawidzę siebie najbardziej, nie chciałem tego zrobić, proszę wybacz mi. Jestem najgorszym typem człowieka i nie próbuj zaprzeczać nawet w myślach bo obaj dobrze wiemy jaka jest prawda, tu nie ma co się okłamywać. Wiesz co kochany? Chciałem tez zaproponować związek na odległość, żeby był czas na zmiany, powolne odbudowanie tego wszystkiego ale od razu wiedziałem ze się nie zgodzisz i poślesz mnie do diabła a nie chce Cie juz denerwować, wystarczy tego zła i zniszczeń ktore za sobą niosę. Chce juz Ci tego wszystkiego oszczędzić, chce żebyś po prostu był szczęśliwy bo na to zasługujesz jak nikt inny.

 1  Właśnie leci mi 29 godzina bez... teksty

zamkniety dodano: 3 dni temu

(1) Właśnie leci mi 29 godzina bez snu, czuje się jak zwłoki. Ale mam dla ciebie dobra informacje, przez całe dwa dni intensywnie o tym myślałem i podjąłem decyzje, ze jednak nie będę Cie juz męczył swoją osoba, nie przyjadę chociaż bardzo bym chciał ale juz wystarczajaco prze mnie wycierpiałeś. Wiesz najdroższy, chciałem się spotkać tylko po to, żeby móc ostatni raz z Tobą porozmawiać, zobaczyć Cie, spojrzeć Ci w te piękne oczka, uściskać po raz ostatni na pożegnanie. Nie chciałem się kłócić, prosić, czy niszczyć Ci życia. Chciałem po prostu zostawić po sobie chociaż ostatnie dobre wspomnienie, żebyś nie nienawidził mnie tak bardzo jak teraz ale nie będę juz więcej sprawiał Ci bólu, juz dość krzywdy Ci wyrządziłem. Nie wiem co dokładnie sobie teraz o mnie myślisz ale wiedz, ze z całego serca życzę Ci szczęścia i spełnienia wszystkich marzeń. Jeśli Ty będziesz szczęśliwy to ja tez będę się cieszył Twoim szczęściem bo przecież o to chodzi w miłości.

Brakuje mi Ciebie  Twojej miłości.... teksty

zamkniety dodano: 4 dni temu

Brakuje mi Ciebie, Twojej miłości. Bycia kochanym. Twojej twarzy która patrz na mnie i uśmiecha się, że jestem. Twojej dłoni która szuka mnie przez sen by się przytulić. Chciałbym widzieć Twoja twarz zasypiac na zawsze, każdego ranka i wieczoru leżeć u Twego boku. Może kiedyś, może za kilka lat los znów nas postawi na swojej drodze. Będę na to czekał, już zawsze będziesz w moim sercu, nigdy Cię nie zapomnę, nie chce zapominać. Dałeś mi tyle szczęścia, tyle pięknych chwil. Bardzo Ci za to dziękuję kochany.

Poprzednia
1
2 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV