głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Dla mnie już zawsze pozostaniesz panem w pomarańczowej koszulce którą pokochałam od razu mimo że nigdy nie pozwoliłeś mi jej dotknąć poczuć Tak samo było z Tobą

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Dla mnie już zawsze pozostaniesz panem w pomarańczowej koszulce którą pokochałam od razu mimo że nigdy nie pozwoliłeś mi jej dotknąć poczuć Tak samo było z Tobą. Ciebi
Dla mnie już zawsze pozostaniesz... teksty

xfucktycznie dodano: 17 września 2011

Dla mnie już zawsze pozostaniesz panem w pomarańczowej koszulce, którą pokochałam od razu, mimo że nigdy nie pozwoliłeś mi jej dotknąć, poczuć Tak samo było z Tobą. Ciebie też pokochałam od pierwszego wejrzenia. A mimo wszystko nie potrafiłeś otworzyć swojego serca dla mnie. Mimo mojej szczerej miłości, nie potrafiłeś. / xfucktycznie .

:płacze: teksty xfucktycznie dodał komentarz: :płacze: do wpisu 17 września 2011
Nie miał odwagi powiedzieć mi... teksty

xfucktycznie dodano: 17 września 2011

Nie miał odwagi powiedzieć mi prosto w oczy, że to już koniec, skazując mnie na tysiące myśli pt. 'co z nami będzie ? ' / xfucktycznie .

Nie chce go więcej widzieć. Tak... teksty

xfucktycznie dodano: 17 września 2011

Nie chce go więcej widzieć. Tak często powtarzał, że mnie kocha i nie chce stracić, a nie stać go było na jedno spotkanie, które zapewne przeżywałabym przez kilka kolejnych dni. Przez które byłabym taka szczęśliwa. My bylibyśmy szczęśliwi. Ale on tego nie chciał. Nie potrzebował dziewczyny, która oddałaby mu wszystko gdyby tylko mogła. Która kochała go bardziej niż cały świat. Nie chce go więcej widzieć, by nie pobudzić uczuć, które próbuję stłumić od tak długiego czasu. / xfucktycznie.

Milczysz już dokładnie dobę.... teksty

xfucktycznie dodano: 16 września 2011

Milczysz już dokładnie dobę. Dobrze to wyliczyłam, bo z minuty na minutę umieram coraz bardziej. Niecałe trzy miesiące temu pozwoliłam odejść JEMU, jednej z najważniejszych osób w moim życiu. Dziś Ty odchodzisz, zostawiając mnie samą z bólem i pustką. Przyjaciel. To słowo już nic dla mnie nie znaczy, nic nie jest warte. Lecz gdyby na to spojrzeć z drugiej strony za rok i tak rozstaniemy się definitywnie, a nasza przyjaźń zniknie i stanie się wspomnieniem. Ale muszę przyznać - pięknym wspomnieniem. I choć ranisz mnie ciszą, jeden nic nie znaczący znak byłby dla mnie pocieszeniem. Lecz Ty postanowiłaś milczeć. Nie ma Cię gdy tak bardzo potrzebuję Twojej obecności. Odchodzisz, a ja Ci na to pozwalam. Mimo świadomości, że Cię tracę, nie potrafię powiedzieć 'zostań' . Nie umiem Cię zatrzymać. I wiem, że drugi raz nie zniosę rozstania z kimś, kto znaczy dla mnie tak wiele. Nie chcę już cierpieć, więc odejdę, z Tobą. / xfucktycznie .

Oo  odlotowe agentki    teksty xfucktycznie dodał komentarz: Oo, odlotowe agentki ;) do wpisu 15 września 2011
też prawda . teksty xfucktycznie dodał komentarz: też prawda . do wpisu 15 września 2011
Nigdy już nie wróci teksty xfucktycznie dodał komentarz: Nigdy już nie wróci do wpisu 15 września 2011
 Twój świat byłby łatwiejszy... teksty

xfucktycznie dodano: 15 września 2011

-Twój świat byłby łatwiejszy, gdybym nie wrócił. -To prawda, ale bez Ciebie to nie byłby mój świat. / Plotkara .

Uwielbiam. teksty xfucktycznie dodał komentarz: Uwielbiam. do wpisu 15 września 2011
Przez te kilka niedopowiedzianych... teksty

xfucktycznie dodano: 15 września 2011

Przez te kilka niedopowiedzianych słów, niewyjaśnionych sytuacji i nic nie znaczących uczuć, nasza miłosna historia bezpowrotnie się zakończyła. A przecież nic nie było w stanie jej zniszczyć. / xfucktycznie .

Budzę się rano. Wokół mnie... teksty

xfucktycznie dodano: 15 września 2011

Budzę się rano. Wokół mnie kilkanaście pustych butelek po piwie, tanich winach i roztrzaskane szkło. Setki niedogaszonych petów, palący się kosz, porozrzucane ubrania, zabite muchy na szybach, kilka opakowań po czekoladzie, do połowy wypite tymbarki, dziesięć kapsli na dziesięciu moich palcach, a na każdym inny romantyczny napis. Przede mną poprzewracane krzesła, stoły i meble, dziura w ścianie, unosząca się woń dymu i papierki po cukierkach, prawie tak słodkich jak Ty leżący obok mnie, z zamkniętymi oczami, wykrzykujący moje imię przez sen. Nie ma nic wspanialszego od właśnie zaistniałej chwili. Ten moment jest najpiękniejszy, mimo całego bałaganu nie tylko w pomieszczeniu, ale i w moim życiu. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV