głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
xfucktycznie Milczysz już dokładnie dobę. Dobrze to wyliczyłam bo z minuty na minutę umieram coraz bardziej. Niecałe trzy miesiące temu pozwoliłam odejść JEMU jednej z najwa

xfucktycznie

xfucktycznie.moblo.pl
Milczysz już dokładnie dobę. Dobrze to wyliczyłam bo z minuty na minutę umieram coraz bardziej. Niecałe trzy miesiące temu pozwoliłam odejść JEMU jednej z najważnie
Milczysz już dokładnie dobę.... teksty

xfucktycznie dodano: 16 września 2011

Milczysz już dokładnie dobę. Dobrze to wyliczyłam, bo z minuty na minutę umieram coraz bardziej. Niecałe trzy miesiące temu pozwoliłam odejść JEMU, jednej z najważniejszych osób w moim życiu. Dziś Ty odchodzisz, zostawiając mnie samą z bólem i pustką. Przyjaciel. To słowo już nic dla mnie nie znaczy, nic nie jest warte. Lecz gdyby na to spojrzeć z drugiej strony za rok i tak rozstaniemy się definitywnie, a nasza przyjaźń zniknie i stanie się wspomnieniem. Ale muszę przyznać - pięknym wspomnieniem. I choć ranisz mnie ciszą, jeden nic nie znaczący znak byłby dla mnie pocieszeniem. Lecz Ty postanowiłaś milczeć. Nie ma Cię gdy tak bardzo potrzebuję Twojej obecności. Odchodzisz, a ja Ci na to pozwalam. Mimo świadomości, że Cię tracę, nie potrafię powiedzieć 'zostań' . Nie umiem Cię zatrzymać. I wiem, że drugi raz nie zniosę rozstania z kimś, kto znaczy dla mnie tak wiele. Nie chcę już cierpieć, więc odejdę, z Tobą. / xfucktycznie .

Oo  odlotowe agentki    teksty xfucktycznie dodał komentarz: Oo, odlotowe agentki ;) do wpisu 15 września 2011
też prawda . teksty xfucktycznie dodał komentarz: też prawda . do wpisu 15 września 2011
Nigdy już nie wróci teksty xfucktycznie dodał komentarz: Nigdy już nie wróci do wpisu 15 września 2011
 Twój świat byłby łatwiejszy... teksty

xfucktycznie dodano: 15 września 2011

-Twój świat byłby łatwiejszy, gdybym nie wrócił. -To prawda, ale bez Ciebie to nie byłby mój świat. / Plotkara .

Uwielbiam. teksty xfucktycznie dodał komentarz: Uwielbiam. do wpisu 15 września 2011
Przez te kilka niedopowiedzianych... teksty

xfucktycznie dodano: 15 września 2011

Przez te kilka niedopowiedzianych słów, niewyjaśnionych sytuacji i nic nie znaczących uczuć, nasza miłosna historia bezpowrotnie się zakończyła. A przecież nic nie było w stanie jej zniszczyć. / xfucktycznie .

Budzę się rano. Wokół mnie... teksty

xfucktycznie dodano: 15 września 2011

Budzę się rano. Wokół mnie kilkanaście pustych butelek po piwie, tanich winach i roztrzaskane szkło. Setki niedogaszonych petów, palący się kosz, porozrzucane ubrania, zabite muchy na szybach, kilka opakowań po czekoladzie, do połowy wypite tymbarki, dziesięć kapsli na dziesięciu moich palcach, a na każdym inny romantyczny napis. Przede mną poprzewracane krzesła, stoły i meble, dziura w ścianie, unosząca się woń dymu i papierki po cukierkach, prawie tak słodkich jak Ty leżący obok mnie, z zamkniętymi oczami, wykrzykujący moje imię przez sen. Nie ma nic wspanialszego od właśnie zaistniałej chwili. Ten moment jest najpiękniejszy, mimo całego bałaganu nie tylko w pomieszczeniu, ale i w moim życiu. / xfucktycznie .

Byliśmy razem  ale ten związek nam... teksty

xfucktycznie dodano: 15 września 2011

Byliśmy razem, ale ten związek nam nie wyszedł. Po jakimś czasie postanowiliśmy do siebie wrócić. Tak bardzo za nim tęskniłam. Byłam zaskoczona, że przez długi czas milczenia zdołał się tak pozytywnie zmienić. Dla mnie. Ale jak widać okazałam się być naiwna i przeliczyłam się co do niego. Zachowywał się tak jak wcześniej. Starania zniknęły. Milczał, gdy ja krzyczałam ciszą. Różnorodność światów znów nie dawała o sobie zapomnieć. Byłam przekonana, że teraz może być tylko lepiej. Dlaczego znów się pomyliłam ? Dlaczego nie mogę być szczęśliwa ? / xfucktycznie .

bardzo ładne    teksty xfucktycznie dodał komentarz: bardzo ładne ;) do wpisu 13 września 2011
Kiedyś opowiem o Tobie. Nie wzbudzi... teksty

xfucktycznie dodano: 13 września 2011

Kiedyś opowiem o Tobie. Nie wzbudzi to we mnie żadnych uczuć, dni dobrych, ani złych. Nie będę już musiała ukrywać łez i bólu. Słowa dotyczące Ciebie nie przywrócą żadnych wspomnień. Kiedyś będziesz dla mnie obojętny. Tylko jeszcze nie teraz. Nie w tym świecie. / xfucktycznie .

A teraz zrób ze swoją miłością... teksty

xfucktycznie dodano: 13 września 2011

A teraz zrób ze swoją miłością to co zrobiłeś z moją. Zniszcz, zabij, spraw by zniknęła. W moim przypadku - zadziałało. / xfucktycznie .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV