głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
woohoo.x3 nie zakochuj się skocz z mostu podobno mniej boli bo każde serce dla kogoś bije . bo każda łza przez kogoś płynie . kotku . kotki to masz w schronisku ! misiu!

woohoo.x3

woohoo.x3.moblo.pl
nie zakochuj się skocz z mostu podobno mniej boli
nie zakochuj się skocz z mostu... teksty

woohoo.x3 dodano: 14 stycznia 2012

nie zakochuj się, skocz z mostu, podobno mniej boli

bo każde serce dla kogoś bije . bo... teksty

woohoo.x3 dodano: 14 stycznia 2012

bo każde serce dla kogoś bije . bo każda łza przez kogoś płynie .

 kotku .  kotki to masz w... teksty

woohoo.x3 dodano: 14 stycznia 2012

- kotku . - kotki to masz w schronisku ! - misiu! - a misia znajdziesz w sklepie z zabawkami , dupku ! - dupka to szukaj w więzieniu , mała ! - mała to jest twoja pała , a nie ja .

krwawię cicho żyjąc . żyję cicho... teksty

woohoo.x3 dodano: 14 stycznia 2012

krwawię cicho żyjąc . żyję cicho krwawiąc .

Było minęło ale nie zapomnę. teksty

woohoo.x3 dodano: 14 stycznia 2012

Było, minęło, ale nie zapomnę.

w życiu każego z nas przychodzi... teksty

woohoo.x3 dodano: 14 stycznia 2012

w życiu każego z nas, przychodzi moment, kiedy tracimy sens swojego istienia. kiedy dochodzimy do wniosku, że każdy z naszych dni, nie daje nam satysfkacji, jakiej oczekujemy. pomimo tego, jak bardzo staramy się dążyć do celów, czasami za wszelką cenę, nie udaje się nam. zaczynamy wątpić. najgorsze, są chwile, kiedy ostateczna nadzieja, nas zdradza. kiedy, nie pozostaje nam, nic na co moglibyśmy zrzucić winę, naszego niepowodzenia. najkrytyczniejszą chwilą w życiu, jest ta, kiedy niezadowolenie bierze górę nad całością.

czy za dnia czy pora nocna butla... teksty

woohoo.x3 dodano: 13 stycznia 2012

czy za dnia czy pora nocna butla wódki jest wszechmocna ;d

 PUK PUK   KTO TAM?  WYWIADÓWKA.... teksty

woohoo.x3 dodano: 10 stycznia 2012

* PUK PUK * - KTO TAM? - WYWIADÓWKA. - ŁO KURWA, PRZYJDŹ ZA ROK JAK POPRAWIĘ OCENY. [ strippeer ]

pal liście będzie zajebiście d ! teksty

woohoo.x3 dodano: 10 stycznia 2012

pal liście, będzie zajebiście ;d !

Bo pewnego dnia będzie tak że się... teksty

woohoo.x3 dodano: 9 stycznia 2012

Bo pewnego dnia będzie tak, że się spotkamy. Nie planując miejsca, dnia, ani godziny, miniemy się gdzieś na ulicy. Już mnie nie poznasz. Ominę Cię spoglądając Ci głęboko w oczy, czy aby na pewno nie kojarzysz mojej sylwetki, nie kojarzysz mnie. Spojrzysz mi w źrenice i nic nie będziesz czuł. Nie poczujesz przyspieszonego tętna. Nie poczujesz mojego dotyku. A może dojrzysz w moich oczach siebie. Gdzieś podświadomie rozpoznasz woń moich perfum i będziesz próbował sobie przypomnieć kto używał takiego zapachu. Jeszcze raz się odwrócę napotykając Twoje spojrzenie, a Ty uświadomisz sobie, że to byłam ja, w chwili, gdy zniknę na skrzyżowaniu ulic

Jest lepiej bez porównania.... teksty

woohoo.x3 dodano: 9 stycznia 2012

Jest lepiej, bez porównania. Zaczynam wierzyć, że może mi na kimś znowu zależeć, że jest ktoś w kim mogłabym się zakochać. Jeszcze nie jestem wyleczona, mam napady mojej obsesyjnej miłości do Ciebie. Możliwe, że trochę to zajmie zanim zapomnę całkowicie o Tobie i zacznę kochać kogoś innego. Dobrze o tym wiem i zdaję sobie sprawę, że jeszcze będę cierpieć i płakać nie raz. Wiem, że nigdy nie dam się nikomu już tak zranić. Ale wciąż mam odrobinę Twojej piosenki w moim uchu..

chyba za tobą tęsknie chyba Cię... teksty

woohoo.x3 dodano: 9 stycznia 2012

chyba za tobą tęsknie, chyba Cię kocham, chyba mnie kurwa pojebało, chyba na pewno! uwielbiam ten twój cyniczny uśmiech, uwielbiam gdy kłamiesz, uwielbiam gdy pastwisz się nade mną jak nikt inny. uwielbiam w tobie tego cholernego egoistę. po prostu uwielbiam Cię całego. już nie długo. podobno nasze życie składa się z wyborów, tylko co wybrać? system wartości jest dość, różny? serce mówi jedno, rozum drugie nic dziwnego, że się gubię. dziś poleciałam za głosem serca, czy żałuję? nie mam czego, zrobiłam to co chciałam i nawet mam lekki uśmiech w kącikach ust. / ncs

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV