głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
truskawkowaa.mambaa I dzięki temu że mam Je moje cholerne życie jest takie kolorowe. To wcale nie oznacza że wszystkie problemy znikają że nie mam się czym przejmować i o co martwi

truskawkowaa.mambaa

truskawkowaa.mambaa.moblo.pl
I dzięki temu że mam Je moje cholerne życie jest takie kolorowe. To wcale nie oznacza że wszystkie problemy znikają że nie mam się czym przejmować i o co martwić. D
I dzięki temu  że mam Je moje... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

I dzięki temu, że mam Je moje cholerne życie jest takie kolorowe. To wcale nie oznacza, że wszystkie problemy znikają, że nie mam się czym przejmować i o co martwić. Dzięki Nim jest mi po prostu łatwiej!

I nawet żadna z gwiazd na niebie nie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

I nawet żadna z gwiazd na niebie nie dorównuje Jego oczom.♥

Siedząc na huśtawce znów czułam... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Siedząc na huśtawce znów czułam się jak małe, pięcioletnie dziecko. Bez problemów, bez smutków, bez najmniejszego powodu do załamania. Po prostu czułam się jak szczęśliwy, mały dzieciak, nieznający jeszcze smaku życia.

Nie wiedziała dlaczego tak jest nie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Nie wiedziała dlaczego tak jest nie umiała tego wytłumaczyć. Podczas dnia, w świetle słonecznych promieni tryskała energią, zarażała śmiechem. To ona pocieszała innych, mówiła że będzie dobrze, że wszystko się ułoży. A gdy tylko słońce chowało się za horyzont, wraz z nim chęć do życia gasła. Radość wypalała się. Mina natychmiastowo smutniała. I nie tylko mina, bowiem cała jej dusza w środku płakała, coś żałośnie w niej cały czas krzyczało.

Uczę się na błędach. A te... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Uczę się na błędach. A te wszystkie nieprzespane noce i tony wylanych łez, były dla mnie bardzo cenną lekcją. Nauczyłam się, że nie warto oddawać, drugiej osobie swojego serca. Zazwyczaj go nie odda, a jeżeli już, to odda w tragicznym stanie.

Zbyt często przypominała sobie... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Zbyt często przypominała sobie najpiękniejsze chwile spędzone z nim, zbyt często wymyślała różne historie, co by się stało, gdyby postąpiła inaczej..

Znasz to uczucie  kiedy jakaś osoba... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się całym Twoim życiem i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całą wieczność? A potem jak zwykle wszystko się plącze i w końcu nadchodzi to czego tak nigdy miało nie być, nadchodzi koniec. Nie ma już nic, wszystko wygasło. Więc po co w ogóle coś zaczynać..

 Powiedz mi oszukał Cię?  Nie.  A... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

-Powiedz mi oszukał Cię? -Nie. -A zdradził Cię? -Nie. -To nie rozumiem,. Powiedz mi o co Ty masz do niego pretensje? -No, o to, że całował z miłością i pasją, że w jego ramionach czułam się bezpieczna, że zawsze mnie wspierał i rozumiał, a najbardziej to o to, że pozwolił mi odejść.

Od pewnego czasu jesteś taka...   No... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Od pewnego czasu jesteś taka... - No jaka? Obojętna? I mam na wszystko wyjebane? - No właśnie. Zmieniłaś się. - Nie, nie zmieniłam się to życie mnie zmieniło.

Ludzie mówią  że bardzo się... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Ludzie mówią, że bardzo się zmieniłam, że jestem inna. Prawda jest taka, że ja po prostu dorosłam. Przestałam pozwalać ludziom mną manipulować, nie pozwalam im już mówić co mam robić. Nauczyłam się, że nie zawsze można być szczęśliwym. Zaakceptowałam rzeczywistość.

Miałaś może tak kiedyś? Na... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 9 kwietnia 2012

Miałaś może tak kiedyś? Na zegarku gdzieś tak po trzeciej a Ty ciągle nie możesz usnąć, trzymając w ręku jebany telefon, ciągle odblokowując klawiaturę - z głupią nadzieją, że może jest sms, że może nie było słychać dźwięku. Rano wstajesz półprzytomna, idąc ulicą szukasz cały czas w tłumie ludzi, choć wiesz, że tam i tak go nie ma. Żyjesz nadzieją, że może akurat. Może dziś, może właśnie w tym tłumie.. Że może.. Miałaś tak? Rzucasz wszystkie inne sprawy, tylko dla tej jednej, chociaż doskonale wiesz, że jest ona pozbawiona sensu... Miałaś tak? No właśnie, nie miałaś tak, więc proszę kurwa nie mów mi, że rozumiesz.

To  że się do Ciebie bardzo rzadko... teksty

truskawkowaa.mambaa dodano: 7 kwietnia 2012

To, że się do Ciebie bardzo rzadko odzywam, nie oznacza, że ciągle o Tobie nie myślę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV