głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tomi858 A ten znowu siedzi przed tym komputerem na głowie ma słuchawki zgaduje też że rozmawia z Arturem na TS'ie. Wyglądał na zadowolonego albo i nie nie wiedziałem w

tomi858

tomi858.moblo.pl
A ten znowu siedzi przed tym komputerem na głowie ma słuchawki zgaduje też że rozmawia z Arturem na TS'ie. Wyglądał na zadowolonego albo i nie nie wiedziałem w jakim
A ten znowu siedzi przed tym... teksty

tomi858 dodano: 15 sierpnia 2011

A ten znowu siedzi przed tym komputerem, na głowie ma słuchawki, zgaduje też, że rozmawia z Arturem na TS'ie. Wyglądał na zadowolonego albo i nie, nie wiedziałem w jakim jest humorze więc zapytałem: "Jak tam?" - a on jak by czekał na to pytanie... Spokojnym głosem powiedział: " *westchnął* jakoś leci... nudno jak zawsze. Rozmawiam z Arturem, jestem trochę zmęczony ale też i wyspany... Wiesz wczoraj do północy rozmawialiśmy i graliśmy, obiecałem Jej, że się postaram wyspać i tak też się stało. Myślę, że wywołało to na jej ustach uśmiech, chociaż tyle mogę dla niej zrobić, być, rozmawiać, uszczęśliwiać..." - Krótko mówiąc humor ma dobry, ale dzień się jeszcze nie skończył, a może się wiele zdarzyć.

 Jest coś czego się boisz?... teksty

tomi858 dodano: 15 sierpnia 2011

"Jest coś czego się boisz?" - zapytałem z ciekawości a on odpowiedział: "Tak jest parę rzeczy, ale wiem, że nie ma sensu się tego bać. Mówię czasami, że 'strach należy zastąpić ciekawością' w końcu prędzej czy później z biegiem czasu będziemy musieli przełamać nasze fobie. Strach to tylko powód, najgorszy z możliwych, przez który nie możemy zrobić czegoś. Im wcześniej się przełamiemy tym lepiej dla nas samych." - przerwał chwilą ciszy po czym dodał: "Najbardziej się boje siebie samego, tego, że będę chciał coś zrobić, ale ja sam będę jedyną przeszkodzą na drodze do tego czego pragnę..."

 Ziemia może topnieć  morze... teksty

tomi858 dodano: 15 sierpnia 2011

"Ziemia może topnieć, morze wzbierać, niebo spaść... lecz Oni i tak przyjdą." ~Tomi858

 Ciemność się zbliża... ogarnia... teksty

tomi858 dodano: 15 sierpnia 2011

"Ciemność się zbliża... ogarnia mnie mrok... ale wciąż go widzę..." ~Tomi858

 Jakieś plany na nowy tydzień?... teksty

tomi858 dodano: 14 sierpnia 2011

"Jakieś plany na nowy tydzień?" - zapytałem - Długo nie myślał, powiedział bez wahania: "Yyy... Poniedziałek nic, chociaż może wypad na rower z kolegami, wtorek okulista..." - zaśmiał się i powiedział: "Będę miał te szkła, będzie ciekawie... Dalej to środa nic, czwartek nic, piątek nic, sobota nic, niedziela festyn." Moje kolejne pytanie brzmiało: "Sprawdza Ci się ten 'rozkład' tygodnia?" a on spokojnie na luzie odpowiedział: "Nie... i to jest najfajniejsze, mówisz, że nic, że będzie nuda, ale tak naprawdę nie wiesz co Ci przyniesie kolejny dzień."

Siedzi przed monitorem  na głowie ma... teksty

tomi858 dodano: 14 sierpnia 2011

Siedzi przed monitorem, na głowie ma słuchawki, z których słychać było głośną muzykę, gesty i mimika wskazywały na zadowolonego - niby standard - lecz gdy wpatrzyłem się w jego oczy widziałem ten dziwny 'błysk', początkowo mnie zaniepokoił... Pomyślałem, nie pytałem go o nic i zrozumiałem, że o czymś myśli... Uśmiech z tego, że żyje i on i ona, że ma z kim pogadać, ale to zamyślenie całkowicie mi zmieszało myśli.

Takie życie... Trzeba się pogodzić z życiem... może tak miało być... teksty tomi858 dodał komentarz: Takie życie... Trzeba się pogodzić z życiem... może tak miało być... do wpisu 14 sierpnia 2011
 W życiu jak w grze  od wygranej czy... teksty

tomi858 dodano: 14 sierpnia 2011

"W życiu jak w grze, od wygranej czy przegranej dzieli nas cienka linia. Trudność polega na tym, że często ta cienka linia jest iluzją, iluzją długiej i ciężkiej drogi pełnej trudności i pułapek." ~Tomi858

 Zawsze jest łatwe wyjście... teksty

tomi858 dodano: 13 sierpnia 2011

"Zawsze jest łatwe wyjście przeszkodą do tego wyjścia jesteśmy my sami." ~Tomi858

 Kocham to ryzyko  które rośnie a... teksty

tomi858 dodano: 13 sierpnia 2011

"Kocham to ryzyko, które rośnie a mój czas się kończy." ~Tomi858

Zapytałem go jaki dziś film... teksty

tomi858 dodano: 13 sierpnia 2011

Zapytałem go jaki dziś film oglądniemy a on odpowiedział: "Juno", pierwszy raz słyszę taki tytuł więc zadałem pytanie: "Dlaczego ten film?". Chwila ciszy i nagle słyszę kolejną odpowiedź z jego ust: "Nie wiem, Damian mi go polecił." To musiało jemu, a tym bardziej mi wystarczyć. Po oglądnięciu usłyszałem z jego ust takie słowa: "Jedyne co możesz zrobić to znaleźć kogoś, kto kocha Cię taką jaka jesteś - w dobrym czy złym nastroju, ładna czy brzydką, "przystojną" jaka byś nie była. Właściwa osoba nadal będzie uważała, że z dupy świeci Ci słońce. Z tą osobą warto być.." i dodał: "Najlepsze słowa z tego filmu." Gdy to powiedział włączył muzykę i zamilkł.

Ściągnął słuchawki z głowy... teksty

tomi858 dodano: 13 sierpnia 2011

Ściągnął słuchawki z głowy mówiąc wcześniej do kolegi, że wróci za 10 minut i niech nie czeka na niego. Wrócił po 5, ubrał na głowę słuchawki, już miał mówić, że właśnie jest, ale usłyszał: "Czekam na Tomiego [...]" poczuł się zadowolony, że Artur poczekał na niego mimo, iż mówił aby tego nie robił.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV