głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tomi858 Dziś był dziwny dzień huśtawka humorów... Rano zadowolony a wieczorem znużony opętany... Nie wiem co się dzieje gorszy dzień mam muzyka mnie rozluźniła i mi pom

tomi858

tomi858.moblo.pl
Dziś był dziwny dzień huśtawka humorów... Rano zadowolony a wieczorem znużony opętany... Nie wiem co się dzieje gorszy dzień mam muzyka mnie rozluźniła i mi pomogła
Dziś był dziwny dzień huśtawka... teksty

tomi858 dodano: 17 sierpnia 2011

Dziś był dziwny dzień, huśtawka humorów... Rano zadowolony a wieczorem znużony, opętany... "Nie wiem co się dzieje, gorszy dzień mam, muzyka mnie rozluźniła i mi pomogła, ale czasami muszę sobie sam dać radę... Lecz jeszcze nie jestem na tyle silny..." - dodał, a na jego twarzy widziałem mętlik, mętlik myśli w głowie, który tylko ja mogłem zobaczyć.

Zrobiła to dla jego dobra dobrze... teksty

tomi858 dodano: 17 sierpnia 2011

Zrobiła to dla jego dobra, dobrze postąpiła on na jego miejscu też by to zrobił... Skomentował to tak: "Dziękuję, że to zrobiłaś."

Po chwili usłyszałem z jego ust te... teksty

tomi858 dodano: 16 sierpnia 2011

Po chwili usłyszałem z jego ust te słowa: "W pustce... Pustka to takie dziwne, tajemnicze miejsce, może idealne dla mnie. Zapytasz dlaczego? Dlatego, że chciałbym zobaczyć całe swoje życie, od początku do końca, obejrzeć je tak jak w kinie. Miałbym bardzo dużo czasu na przemyślenie wszystkiego co przeżyłem, co przegapiłem, co mogłem mieć a nie chciałem na własne życzenie. Ktoś pomyśli, że jestem nawiedzony, że jestem debilem, idiotą, że jestem chory psychicznie, ale dlaczego takie osoby nie mogą się wczuć w to wszystko, poczuć te emocje, tą tajemnicę... Niby wszystko pięknie, ładnie, ale wszystko ma swoje plusy i minusy... Takie wspominanie, przeżywanie życia od nowa niesie z sobą też jakiś ból, cierpienie, ale na wszystko jest czas... Lepiej żałować, że się coś zrobiło niż żałować, że się czegoś nie zrobiło, nie wykorzystane szanse bolą bardziej." - Jest tutaj więcej niż trochę prawdy, nie będę oceniał jego wypowiedzi, posłucham go i postaram się wczuć w to wszystko.

 ... On powiedział: Chciałbym... teksty

tomi858 dodano: 16 sierpnia 2011

[...] On powiedział: "Chciałbym znaleźć się w 2 miejscach. Pierwsze z nich to 'Dżungli Dźwięków' i tam znaleźć swoją świątynię muzyki, posłuchać tych najlepszych, stworzonych dla mnie utworów, które dadzą mi pełne wyciszenie, uśmiech na twarzy i tą magię, magię dzięki, której zapomnę o wszystkich problemach..." [...] "A drugie miejsce to jakie?" - zapytałem i czekałem cierpliwie na jego odpowiedź. -|- to be continued

 Oglądając się wstecz możesz... teksty

tomi858 dodano: 16 sierpnia 2011

"Oglądając się wstecz możesz przegapić własne życie." ~Tomi858

Cisza mrok a za oknem szaleje burza... teksty

tomi858 dodano: 16 sierpnia 2011

Cisza, mrok, a za oknem szaleje burza, słychać grzmoty, widać pioruny, które po godzinie 0:00 rozświetlają każde pomieszczenie. - Tak mogę opisać zeszłą noc, on siedzi przy oknie i ogląda 'pokaz', wkurwił się tym, że jego telefon nie ma zasięgu i nie może znaleźć sieci... Powiedziałem, żeby się odsunął od tego okna bo coś mu się może stać a on tajemniczym, szepczącym głosem odpowiedział: "Jeśli coś mi się stanie to tylko z mojej własnej głupoty, będę mógł obwiniać samego siebie, wiem jakie to zagrożenie, ale to właśnie te niebezpieczne rzeczy są tymi pięknymi. Podobnie jak miłość, piękna w całej okazałości, ale też niebezpieczna w momencie gdy miłość nie jest odwzajemniona... Taka rana boli, zostawia bliznę, ale daję nam siłę na przyszłość." - Podszedłem, stałem obok niego przy tym oknie i powiedziałem: "To oglądamy razem..."

Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie... On mówi że tak a ja że nie. teksty tomi858 dodał komentarz: Nie umiem odpowiedzieć na to pytanie... On mówi, że tak a ja, że nie. do wpisu 16 sierpnia 2011
 Samoakceptacja jest ważna ale... teksty

tomi858 dodano: 16 sierpnia 2011

"Samoakceptacja jest ważna, ale ważniejsze jest zaakceptowanie decyzji osób, na którym nam zależy." ~Tomi858

Przez ostatnie 2 miesiące zrozumiał... teksty

tomi858 dodano: 16 sierpnia 2011

Przez ostatnie 2 miesiące zrozumiał określenie 'ideał'. I powiedział tak: "Idealna druga osoba, która się kocha to ta, której akceptujemy wady bez względu na całą resztę, nie przeszkadzają nam wady, nie widzimy ich. Wiele razy możemy się 'pomylić', ale z każdą poznaną sercu osobą, do tego naszego 'ideału' dostajemy doświadczenie, nową cechę charakteru, 'kształtujemy' sobie nasz 'ideał'... To jest coś pięknego, coś co doświadczamy całe nasze życie, w dobrych i złych chwilach."

Była burza chodzę po domu szukam... teksty

tomi858 dodano: 15 sierpnia 2011

Była burza, chodzę po domu szukam go, idę korytarzem na piętrzę i znalazłem go, siedział na balkonie przemoczony, podszedłem a on powiedział: "Wiesz, może to dziwne, ale lubię czasem sobie postać na deszczu. Deszcz to nie taka zła pogoda." Trochę mnie zdziwiło jego zachowanie, ale pewnie był sens tego co powiedział i co robił.

Wracaliśmy z wypadku w którym... teksty

tomi858 dodano: 15 sierpnia 2011

Wracaliśmy z wypadku, w którym robiliśmy za tak zwanego 'gapia' - wiadomo, stoi, patrzy się i zadaje pytania typu co się stało, kto to jest itp. - tak idziemy chodnikiem, poczułem zimny oddech na moim karku, odwróciłem się w jego stronę i w oczach zobaczyłem iskrę a on w tym samym momencie powiedział: "Robię to co kocham, choć chcą mnie za to karać, nie zrezygnuję z tego, bo w tym jest moja wiara, moje szczęście..." Byłem ciekaw o jakich rzeczach mówił... Może kiedyś mi powie, narazie nie czas na takie pytania, teraz jest czas na wypoczynek, starać się wykorzystać jak najlepiej końcówkę wakacji.

 Śmierć nie będzie dla Ciebie... teksty

tomi858 dodano: 15 sierpnia 2011

"Śmierć nie będzie dla Ciebie końcem, spędzisz ze mną całą wieczność." ~Tomi858

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV