głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
tomi858 To prawda że miłość zmienia człowieka poczułem to na własnej skórze... A pomyśleć że kiedyś mówiłem inne rzeczy śmiałem się ? . Dopóki ktoś sam czegoś nie spró

tomi858

tomi858.moblo.pl
To prawda że miłość zmienia człowieka poczułem to na własnej skórze... A pomyśleć że kiedyś mówiłem inne rzeczy śmiałem się ? . Dopóki ktoś sam czegoś nie spróbuj
 To prawda  że miłość zmienia... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"To prawda, że miłość zmienia człowieka, poczułem to na własnej skórze... A pomyśleć, że kiedyś mówiłem inne rzeczy, śmiałem się (?). Dopóki ktoś sam czegoś nie spróbuje, nie zobaczy na swojej skórze to nie wie jak to jest."

 Co Ty wiesz o miłości!?... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"Co Ty wiesz o miłości!?" - zapytałem go a on odpowiedział: "Patrząc na innych, na świat to dużo, patrząc na siebie, niewiele... Niewiele dla Ciebie ale wiele dla mnie."

Miłość nie służy do zabawy... To... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

Miłość nie służy do zabawy... To nie jest gra, w której można sobie kontrolować innych niczym kukiełki na sznurkach. O nie moi drodzy, jak wy tak chcecie traktować miłość to ona też tak was potraktuje.

Teraz te puste lale patrzą tylko na... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

Teraz te puste lale patrzą tylko na kasę, samochód i jak bardzo facet jest przystojny... Większość facetów nie lepsza... Zobaczą jakąś fajną laskę to od razu patrzą na dupę i cycki... "Pfff... Pierdoli mnie taki pogląd, niech sobie patrzą dalej tak... Ich życie ich sprawa jak sobie chcą żyć... Niech inni docenią, że są ludzie, którzy nie patrzą tylko na wygląd, kasę..."

...Zwykły chłopak...Własny... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

...Zwykły chłopak...Własny styl...Inne poglądy...Kiedyś pośmielisko...Dziś...Nikt Ważny...Ma poczucie humoru...Nie jest z pokolenia JP, Dzieci Neo czy 'Młodych Alkoholików/Ćpunów/Palaczy'...Jest inny(?)...Szanuje innych...Nie sprawia wielkich problemów...Charyzmatyczny...Jednak czegoś brakuje...

Serce ukryte ma w głębi siebie i... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

Serce ukryte ma w głębi siebie i zamknięte tak aby cierpienie było bezbolesne...

 – Związek między dwojgiem ludzi... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"– Związek między dwojgiem ludzi ma być olśnieniem. (..) fajerwerkiem, chęcią bycia coraz bliżej. Dzielenia się tym, co dobre i złe.(...) Miłość ma upajać, jak dobre wino, a nie powodować kaca. "

 Ale nadzieję trzeba mieć.... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"Ale nadzieję trzeba mieć. Irracjonalną, bezsensowną nadzieję. Taką, która każe ci obstawiać orła, gdy rzucasz fałszywą monetą mającą reszkę zarówno na rewersie, jak i awersie. Bez tej nadziei mogłem równie dobrze się powiesić."

 Nie myśleliście nigdy   ...  że... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"Nie myśleliście nigdy, [...] że niebezpieczeństwem zadawania pytań jest to, iż możecie usłyszeć odpowiedź?"

 Ludzkość jest przereklamowana.... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"Ludzkość jest przereklamowana." ~Dr. House

 Po co obiecywać  że zrobi się  co... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"Po co obiecywać, że zrobi się, co jest możliwe? Każdy może zrobić to, co jest możliwe. Trzeba obiecać, że dokona się niemożliwego, ponieważ czasem niemożliwe staje się możliwe, jeśli tylko znajdzie się właściwy sposób. A gdyby nawet nie, to przynajmniej często udaje się poszerzyć granice możliwości. A jeśli się przegra... No cóż, to przecież było niemożliwe."

 Trzeba grać  bo kto nie gra  ten... teksty

tomi858 dodano: 25 sierpnia 2011

"Trzeba grać, bo kto nie gra, ten, kurwa, nie wygrywa."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV