głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
taapmadl usiadła na zimnej marmurowej podłodze włożyła słuchawki do uszu zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki zaczęła czytać wiadomości od niego . z każdym nowo

taapmadl

taapmadl.moblo.pl
usiadła na zimnej marmurowej podłodze włożyła słuchawki do uszu zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki zaczęła czytać wiadomości od niego . z każdym nowo o
 usiadła na zimnej marmurowej... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` usiadła na zimnej marmurowej podłodze , włożyła słuchawki do uszu , zapaliła papierosa i wzięła telefon do ręki , zaczęła czytać wiadomości od niego . z każdym nowo otwartym sms'em , wracało coraz więcej wspomnień . przez długie godziny czytała jego kłamstwa . łzy napływały do jej oczu z coraz większą częstotliwością . była zbyt słaba , aby usunąć , wspomnienia , którymi dławiła się co dnia . żyła przeszłością , żyła nim . pomimo tego , że kłamał , pomimo tego , że ją zostawił .

 i wykrztusiła to wreszcie z... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` i wykrztusiła to wreszcie z najbardziej sztucznym uśmiechem na jaki było ją stać . - naprawdę ślicznie razem wyglądacie ..

 czy zauważyłeś  że najmocniej... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` czy zauważyłeś , że najmocniej tęsknimy za tymi , którzy są tuż obok nas , a my nie możemy ich mieć .?

 siedząc na parapecie  przy... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` siedząc na parapecie , przy zgaszonym świetle , z kubkiem gorącej herbaty , który wręcz parzy mnie w dłonie , patrząc na krople deszczu odbijające się od okna , dochodzę do wniosku , że lubię być sama . bez kogokolwiek obok . czasami obecność innej osoby nie pozwala mi na bycie taką , jaką jestem w żadnym momencie . jest tylko jedna osoba której tak naprawdę mi brakuje ..

 czasami coś w nas umiera i nie... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` czasami coś w nas umiera i nie chce zmartwychwstać .

 chociaż raz być suką i olewać... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` chociaż raz być suką i olewać wszystkich z góry na dół , chociaż raz mierzyć wszystkich bezczelnie wzrokiem , chociaż raz zniszczyć komuś życie , chociaż raz mieć wszystko w dupie i być tą cholerną egoistką ..

 za każdym razem kiedy cię widzę... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` za każdym razem kiedy cię widzę , ktoś obok szturcha mnie łokciem , żebym przypomniała sobie , że mam oddychać .

 chciała wysłać mu pustego smsa... teksty

taapmadl dodano: 14 luty 2011

` chciała wysłać mu pustego smsa , albo kropkę na gadu . cokolwiek , żeby choć raz przez minutę była główną myślą w Jego głowie ..

 najgorsze są chwile  gdy leżąc... teksty

taapmadl dodano: 13 luty 2011

` najgorsze są chwile , gdy leżąc na podłodze ze słuchawkami w uszach , uświadamiasz sobie , że do niczego nie dążysz , że nie masz nikogo komu by ciebie brakowało , że tak naprawdę nie masz nic ..

 a jak będziesz chciał mnie... teksty

taapmadl dodano: 11 luty 2011

` a jak będziesz chciał mnie zranić to zrób to tak porządnie , żebym potem pamiętała , że mam się do ciebie już nie zbliżać .. / demoty /

 lizaki zmieniły się na papierosy... teksty

taapmadl dodano: 11 luty 2011

` lizaki zmieniły się na papierosy , niewinne stały się dziwkami . praca domowa umarła śmiercią naturalną , a telefony są używane w klasie . cola zmieniła się na wódkę , a rowery na samochody . niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks . pamiętasz kiedy 'zabezpieczyć' się znaczyło założenie kasku na głowę .? kiedy najgorszą rzeczą , którą mogłaś usłyszeć od chłopaka było , że jesteś głupia .? kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na świecie , a mama była bohaterem .? twoimi największymi wrogami było twoje rodzeństwo .? kiedy w wyścigach chodziło tylko o to , kto pobiegnie najszybciej .? kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą .? kiedy wkładanie krótkiej spódniczki nie oznaczało , że jesteś suką .? jedynymi 'narkotykami' były lekarstwa na kaszel , a zioło oznaczało pietruszkę , którą twoja mama dodawała do zupy .? największy ból jaki czułaś to pieczenie zdartych łokci czy kolan . i kiedy pożegnania znaczyły tylko 'do zobaczenia jutro' .

  a Ty kochanie byłaś grzeczna .?... teksty

taapmadl dodano: 11 luty 2011

` - a Ty kochanie byłaś grzeczna .? - i to jeszcze jak . mijałam go na ulicy i nawet go nie oplułam .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV